Що означають сердечка в ВК різних кольорів

Смайли — відмінний спосіб передачі наших емоцій, бажань, ставлення до людей або речей. Вони дозволяють додати фарб сухим текстовим рядках, додати їм позитиву чи смутку, зробити навіть самий пересічний текст повнішим, яскравим і колоритним. Досить часто можна зустріти смайли і в популярній соціальній мережі Вконтакте, де на вибір користувача представлені буквально сотні різних варіантів емодзі. При цьому досить часто ми можемо зустріти в повідомленнях користувачів сердечка. І багато хто з нас часто не знають, що вони означають. Нижче ми розберемо, що саме означають сердечка в соцмережі ВК різних кольорів. А також в яких випадках їх необхідно використовувати.

Для чого потрібні сердечка різних кольорів в ВК

За допомогою емодзі ми можемо висловлювати наші почуття в листуванні. Однак ніщо не зможе замінити символ серця, який з давніх-давен вважається виразом симпатії і любові. Давайте ж розглянемо, для чого були створені такі різнокольорові смайлики в VK.

Що означає жовте серце в ВКонтакте

Жовте серце ВК

Жовтий колір — це знак дружби. Це може бути як романтична дружба, так і френд-зона. Коли дівчина не може бути разом з хлопцем з різних причин, вона вибирає дружбу і шле хлопцеві жовте сердечко в ВК. У словах це звучить як «давай залишимося друзями».

Значення оранжевого серця

Помаранчеве серце ВК

Помаранчеве серце символізує, що ви вже не тільки друзі, а трохи більше. Зазвичай воно пересилається в Вконтакте після першого побачення, означаючи перехід на новий формат ваших відносин. Відправлення такого смайлика може означати, що ваш співрозмовник хоче більшого, сподівається на більшу, і чекає відповідних кроків від вас. А чи йти на них — вирішувати тільки вам.

Що означає зелений колір

Зелене серце ВК

Отримання зеленого серця означає офіційну пропозицію зустрічатися. І саме в цьому часто допомагають смайли різних кольорів. Якщо ви до цього перебували в відношенні знайомства і спілкування, то отримання зеленого сердечка в листуванні в ВК — це запрошення на побачення з усіма наслідками, що випливають звідси кроками. Залишається обміркувати пропозицію, погодитися або відмовитися, по можливості аргументуючи ваш відповідь, щоб в разі відмови не образити вашого співрозмовника.

Це цікаво: Як відправити подарунок у VK анонімно.

Фіолетове серце в ВКонтакте

Фіолетове серце ВК

Фіолетовий колір означає глибоку симпатію. Смайлик з таким серцем відсилається в ситуації, коли ми відчуваємо позитивні почуття до цієї людини. Відчуваємо до нього (неї) повагу, бажаємо йому щастя, вдячності, подяки та інших позитивних емоцій. Отримання фіолетового серця в Вконтакте означає, що ми до людині не байдужі, бажаємо далі продовжувати наше спілкування, знайомство і подальші зустрічі.

Рожеві сердечка в ВК різних кольорів і форм

Різні варіанти рожевого серця в VK пов’язані з особливостями проявів романтичних почуттів і емоцій. Вони мають різні варіанти, відповідають за різні сторони романтизму, які зазвичай присутні на зображенні даного смайлика.

Зокрема, популярні такі рожеві смайли:

Рожеві сердечка в ВК

Рожеві сердечка в ВКонтакте з розшифровкою

Отримання одного з таких емодзі сигналізує про позитив у ваших романтичних стосунках. Залишається побажати вам отримувати таких сердечок побільше.

Що символізує синій колір в емодзі

Синє серце ВК

Отримання синього серця в ВК означає бажання співрозмовника перейти на плотський рівень і зайнятися з вами любов’ю. Це сексуальний і чуттєвий контекст, і зазвичай він посилається в ситуації, коли ви вже пізнали одне одного.

Якщо ж ви відправляєте такий смайлик незнайомої дівчини, то в більшості випадків це може бути сприйнято як нетактовність і грубість з вашого боку. Можлива зворотна негативна реакція на вашу адресу.

Чорне серце в ВКонтакте

Чорне серце в ВК

Чорний колір в європейській культурі нерозривно пов’язаний з негативом і смертю. Тому отримання чорного сердечка в ВК означає бажання розриву ваших відносин, їх неприйняття, відмова від продовження роману. У деяких випадках це також може сигналізувати про невдоволення партнера чим-небудь у вашому спілкуванні або відносинах, про гнів, розчарування, інших негативних емоціях.

При одержанні не кольорового, а чорного серця в ВК варто з’ясувати у вашого співрозмовника, що викликало у нього такі емоції, і як можна відновити колишнє доброзичливе спілкування. Конструктив і пошук точок дотику завжди цінується у відносинах, і, можливо, ваш співрозмовник з радістю піде вам на зустріч.

Це корисно знати: Як закрити профіль в ВК.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, що саме означають сердечка в соціальній мережі ВК різних кольорів. А також які емоції вони передають і для яких цілей застосовуються. Використовуйте їх відповідно до позначеними нами змістом, це дозволить уникнути двозначності в спілкуванні, побудувати діалог так, як вам потрібно. Щасти вам листування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector