Як видалити повідомлення в ВК, щоб воно віддалилося у співрозмовника

Багато з нас мають рахунок у популярної російської соціальної мережі «ВКонтакте». Завдяки її можливостям ми можемо слухати улюблену музику, дивитися вподобані відео, вести переписку з друзями. Не завжди спілкування в VK має зважений і раціональний характер, іноді ми можемо відправити співрозмовнику повідомлення, про який пошкодуємо через пару секунд. Що ж робити в такій ситуації? Соціальна мережа ВК дає нам зручні інструменти, що дозволяють повністю видалити відправлені нами недавно повідомлення. Нижче я розберу можливість видалити повідомлення у ВКонтакте, щоб воно віддалилося у співрозмовника, і що нам для цього знадобиться.

Розбираємо способи видалення відправлених мессадж

Розбираємо способи видалення відправлених мессадж

Навіщо може знадобитися очищення відправлених повідомлень

Дана потреба може виникнути в ситуації, коли ми не хочемо, щоб одержувач нашого повідомлення прочитав відправлений йому меседж. Подібне може статися з таких причин:

 • Ми відправили повідомлення під впливом емоцій (афекту);
 • Написали необдумане повідомлення;
 • Ми відправили слова, будь-яким чином ображає або принижує людину, про що незабаром пошкодували;
 • Від нашого імені повідомлення розсилає будь-якої вірусний зловредів.

Якщо раніше функціонал VK дозволяв видалити відправлене повідомлення тільки у себе. Те з середини 2017 користувачі ВКонтакте отримали можливість видалити дане повідомлення для обох сторін, а також відредагувати відправлене повідомлення. Це дало можливість суттєво обмежити отримання адресатом небажаних для відправника повідомлень.

Також вам може бути цікаво: Як читати чужі повідомлення в ВК.

Давайте розберемо існуючий на даний момент методи, що дозволяють видалити повідомлення в ВК повністю як у відправника, так і у одержувача.

Спосіб №1. Видаліть повідомлення стандартним шляхом

Найпростіший і зручний спосіб видалення повідомлень як для відправника, так і для одержувача запропонований самим функціоналом «ВКонтакте». Його можливості дозволяють видалити небажане повідомлення у співрозмовника в ВК за умови, що ви відправили його на протязі останніх 24 годин. Якщо ж ви відправили його більш ніж через 24 години (добу), то видалити його для всіх ви вже не зможете.

 1. Для видалення перейдіть у вікно особистого листування з вашим співрозмовником.
 2. Натисніть на небажане повідомлення, зліва від нього з’явиться галочка.
 3. Потім натисніть на кнопку із зображенням сміттєвого відра вище.

Натисніть на піктограму відерця

Натисніть на піктограму відерця

У запиті, що з’явився про видалення поставте галочку на «Видалити для всіх», а потім натисніть на кнопку «Видалити».

Виберіть

Виберіть «Видалити для всіх»

Небажане повідомлення зникне з вікна листування, і якщо одержувач його не встиг прочитати, то вже і не прочитає.

Спосіб №2. Відредагуйте небажане повідомлення

Другий спосіб дозволяє нам виправити відправлене повідомлення співрозмовника в ВК шляхом його редагування. Якщо за допомогою першого способу ми повністю позбавляємося від проблемного повідомлення, в разі другого способу ми просто редагуємо його так, як нам потрібно. У цьому випадку також діє правило «24 годин», вже згадане мною вище — якщо з моменту відправки проблемного повідомлення пройшла доба, то відредагувати його ви не зможете.

 1. Перейдіть у вікно особистого листування зі співрозмовником в VK (вкладка «Повідомлення» на головній сторінці).
 2. Виберіть відправлене небажане повідомлення, а потім натисніть на відображення олівчик праворуч від нього (воно буде з’являтися при наведенні курсору на повідомлення).
 3. Вам залишиться відредагувати ваш меседж потрібним чином, після чого зберегти його змінений варіант натисканням на «Enter».

Виберіть

Виберіть «Редагувати»

Читайте також: Як дізнатися хто заходив на мою сторінку ВКонтакте.

Спосіб №3. Видаліть небажані зображення, відео та музику

Якщо ви відправили одержувачу небажані фото, відео або музику, то ви можете їх видалити навіть через 24 години за умови, що це фото, відео або музика взяті з вашої сторінки. У такій ситуації вам буде необхідно перейти в відповідну вкладку на вашій сторінці ( «Фотографії», «Відео», «Музика»), і видалити джерело, копію якого ви відправили іншому користувачеві через вікно повідомлень.

 1. Наприклад, якщо ви відправили іншому користувачеві будь-яка з небажаних ваших фото, тоді перейдіть у вкладку «Фотографії» вашої сторінки.
 2. Знайдіть в переліку відправлене вами раніше зображення, виберіть його, і в його налаштуваннях клікніть на «Видалити».
 3. Перезавантажте вашу сторінку.

Недоліком даного методу є повне видалення такого фото, відео або музики з вашої сторінки. Втім, їх можна потім завантажити назад, ідентифікатор даного файлу буде вже інший, і одержувач проблемного повідомлення вже не буде мати до нього доступу.

Спосіб №4. побудьте спамером

Ще одним способом, що дозволяє повністю видалити повідомлення в ВК так, щоб воно віддалилося і у співрозмовника є відправка співрозмовнику численних посилань сумнівного змісту (спам). Автоматизована система виявлення спаму в ВК може ідентифікувати ваш діалог як спам, і видалити його повністю. Немає повної гарантії, що це відбудеться, та й для вас як відправника спаму можуть бути небажані наслідки (ваша сторінка може бути заблокована). Тому даний спосіб слід використовувати лише в крайніх випадках, повністю усвідомлюючи сумнівний результат.

Також ви можете поступити альтернативним шляхом, позначивши всі повідомлення в вашому діалозі, після чого натиснувши на кнопку з перекресленим кружечком ( «Це спам»). Знову ж, результату в даному випадку вам ніхто не гарантує, особливо в ситуації, коли людина перебуває у вас в друзях ВК не перший рік.

Помітьте мессадж у вікні повідомлень як спам

Помітьте мессадж у вікні повідомлень як спам

Спосіб №5. Як видалити повідомлення в ВК на мобільних пристроях

На жаль, дана функція на даний момент не доступна. Вам залишається перейти в стандартний (ПК) режим відображення сайту, і вже звідти видалити небажане повідомлення.

висновок

Найбільш простим способом видалити повідомлення в ВК, щоб воно віддалилося у співрозмовника, є задіяння вбудованого в функціонал ВК інструменту для видалення небажаних повідомлень. При цьому пам’ятайте, що можливості даного інструмент обмежені 24 годинами з часу відправки повідомлення, тому варто поквапитися і видалити відправлене повідомлення в ВК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector