Онлайн таймер і секундомір зі звуком

Напевно ні для кого ні секрет, що наше життя у багатьох залежить від часу. Точність і пунктуальність в роботі з часом часто визначають досягнення нами тих чи інших цілей, рішення безлічі повсякденних завдань. Для роботи з часом ми зазвичай використовуємо різні види годин, в тому числі вбудованих в функціонал нашого смартфона. Але що ж робити, якщо вам необхідні можливості таймера і секундоміра, а під руками не виявилося ні годин, ні смартфона, або вам просто лінь копатися в їх налаштування заради вимірювання декількох секунд? В цьому випадку вам на допомогу прийде онлайн секундомір і таймер зі звуком, що дозволяє легко і швидко скористатися його можливостями. В даному матеріалі я опишу можливості онлайн таймера і секундоміра зі звуком, а також поясню, як з ним працювати.

Розбираємо особливості роботи мережевого таймера

Розбираємо особливості роботи мережевого таймера

Інтервальний таймер і секундомір — зручне онлайн флеш-додаток для різних завдань

Даний таймер реалізований у формі простого і зручного флеш-додатки онлайн. Його можливості дозволяють задіяти функції секундоміра, таймера зворотного відліку і таймер. Що дозволяє відраховувати тимчасові інтервали різної періодичності і тривалості.

Для чого може бути використаний даний мережевий інструмент? Для безлічі завдань, які передбачають секундний і хвилинний відлік. Ви можете використовувати даний таймер в спорті при здачі різних нормативів, в мілітарних тренуваннях (наприклад, збір-розбір зброї на час). При готуванні різних страв, коли необхідно засікти точний час в хвилинах або секундах. Також деякі люди використовують такий таймер як будильник і інших суміжних життєвих функцій.

Робота з даними інструментом не несе ніяких складнощів для користувача, і нижче ми детально розглянемо, як використовувати таймер часу онлайн.

Даний поліфункціональний таймер має три основні функції, які ми розберемо детально.

Звуковий таймер з функцією зворотного відліку

Перша функція — це, власне, сам таймер, що дозволяє задати час зворотного відліку, після закінчення якого ми почуємо звуковий сигнал.

  1. Щоб скористатися його можливостями натисніть на кнопку «Таймер».
  2. І в вікні установки таймера задайте потрібну кількість хвилин і секунд, після чого натисніть на кнопку «Ок».
  3. Для включення даного таймера буде досить натиснути на «Старт».
  4. Таймер почне зворотний відлік, які при бажанні можна зупинити натиснувши на «Stop».

Запуск таймера виробляється кнопкою

Запуск таймера виробляється кнопкою «Старт»

Використовуємо таймер інтервалів в режимі онлайн

Інший зручною функцією даного таймера є відлік певних інтервалів часу, після чого прозвучить звуковий сигнал. Наприклад, вам потрібно задати два інтервали по 20 секунд, по закінченню кожного з яких повинен прозвучати сигнал.

  1. Для цього запускаєте таймер, вибираєте в ньому «Інтервали» зверху, і встановлюєте час першого інтервалу в 20 секунд, і час другого також в 20 секунд.
  2. Налаштування «Раунд» вказує, скільки має бути повторень зазначених інтервалів.

Наприклад, якщо буде вказано 1 раунд, то будуть прораховані наші два інтервали по 20 секунд кожен, а якщо буде вказано 2 раунду, то згадані 2 інтервали будуть прораховані двічі (тобто вийде загальний період в 20 + 20 і 20 + 20 = 80 секунд).

Мережевий таймер інтервалів зі звуковим сповіщенням

Мережевий таймер інтервалів зі звуковим сповіщенням

Як користуватися секундоміром зі звуком онлайн

Ще однією функцією таймера є секундомір, що дозволяє відміряти кількість секунд онлайн. Робота з ним проста — натискаєте на «Старт», секундомір вимірює секунди. Припинення його роботи виконується за допомогою натискання на «Стоп».

Мережевий секундомір зі звуком

Мережевий секундомір зі звуком

висновок

Представлений в даній матеріалі онлайн таймер і секундомір з аудіо супроводом дозволяє зручно користуватися можливостями даного флеш-додатки для вирішення безлічі повсякденних завдань. Якщо вам потрібен швидкий руки стоять онлайн-інструмент такого плану, тоді раджу придивитися до його функціоналу, він вас точно не розчарує.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector