Вид з супутника в реальному часі

Розповідають, що перший космонавт Юрій Гагарін, побачивши нашу планету з космосу, вигукнув: «Земля … Красота какая!». І дійсно, насолоджуючись з космосу видом нашої планети, що не перестаєш милуватися її красою, материками і океанами, всім тим, що становить незабутній колорит нашої земної кулі. Наявний у нас під руками джерело інформації Інтернет дарує нам великі можливості для насолоди видами, нашої рідної планети. В даному матеріалі я розповім про мережевих ресурсах, з яких відкривається вид з онлайн-супутника в реальному часі. А також опишу, як користуватися такими сервісами.

Мережеві сервіси для перегляду карт з супутника

Величезне різноманіття сайтів для перегляду карт з космосу online не повинно вводити в оману. Абсолютна більшість таких ресурсів черпає інформацію з декількох базових джерел — каналу «NASA» на стрімінговом сайті ustream.tv, карткових сервісів від Google і Яндекс. Самостійне ж створення таких карт пов’язане з великими матеріальними витратами, що є обмеженому числу ресурсів, розглянутих мною нижче.

Робота з такими сервісами проста, інтуїтивно зрозуміла, і не викличе труднощів навіть у недосвідченого користувача. Ви переходите на такий ресурс, переключаєте на ньому відображення зі схематичного на супутникове (сателітне), вводите в пошуковому рядку потрібний вам населений пункт. Потім, за допомогою коліщатка мишки, збільшуєте або зменшуєте масштаб відображення до потрібного вам рівня.

Подібні карти створюються з різною частотою (зазвичай раз в пару місяців або навіть років). Для отримання посвідки з супутника в реальному часі потрібно перейти на вже згаданий мною нижче канал NASA. Або отримати доступ до військових супутників, що є лише вузькому числу військових фахівців.

Які відкриваються з супутника види

Які відкриваються з супутника види дійсно заворожують

Давайте пильніше розглянемо мережеві ресурси для відображення Землі з супутника.

Читайте також: Карта опадів онлайн в реальному часі.

Відеострім від NASA в реальному часі

Якщо ви бажаєте отримати знімок із супутника через свій ПК, то відеострім від «NASA» на сайті ustream.tv — це те, що вам необхідно. У режимі реального часу ви отримаєте картинку, яка транслюється з МКС (міжнародної космічної станції), яка в режимі нон-стоп (за рідкісними винятками) передає на Землю відображення з орбіти нашої земної кулі. Ви зможете насолоджуватися красивими заходами і світанками, океанами і морями, і все це онлайн і в реальному часі. Воно дійсно того варто.

При цьому якщо по переходу на сайт ви бачите синій або чорний екран, або картинка і зовсім відсутня, то зневірятися не варто — подібні дисфункції мають короткостроковий характер, і дуже скоро робота каналу буде відновлена.

Google Карти — вид з супутника у високій роздільній здатності

Крім відображення з МКС в реальному часі існують безліч мережевих сервісів, на яких ви можете переглядати онлайн супутникові карти нашої планети. І без сумніву, сервіс «Google Maps» — найбільш відомий з них. Як і всі продукти від Гугл, він має привабливий дизайн, і працює на більшості операційних систем. З Гугл МАПС ви легко побудуєте необхідний маршрут, подорожуючи на автомобілі, громадському транспорті або пішки. Ви можете насолоджуватися схематичним режимом відображення карт, або за потрібне нам супутниковим (переключіться на нього, натиснувши на «Супутник» внизу зліва), і навіть режимом перегляду безлічі вулиць міст і будівель в 3Д варіанті. Крім того, Google Maps покаже всі основні визначні пам’ятки, бари, автозаправні станції та інші корисності, які зустрінуться на вашому шляху.

Google Maps

Супутникове відображення на Гугл МАПС

Це може бути корисним: Карта Гугл з супутника високу якість в реальному часі.

Яндекс.Карти — супутникова карта Росії

Картковий сервіс під назвою «Яндекс.Карти» є гідною альтернативою Гугл на просторах нашої країни. Вітчизняна специфіка Яндекс дарує можливості для створення вітчизняних карт з більш високою, ніж у Google, ступенем деталізації і поновлення (вітчизняні карти в Yandex оновлюються раз на два тижні). При відображенні карт доступні чотири режими відображення, серед яких відзначу звичайне супутникове відображення і супутникове відображення з написами, а також можливість підсвічування обраної області, міста або району, вимірювань відстані, прокладки маршрутів та інші корисні можливості.

Карти на Яндексі

Сервіс карт на Яндексі

Yahoo! Maps — англомовна альтернатива картками від Google

«Yahoo! Maps »є однією з найкращих альтернатив до карт Google. Сервіс був запущений в 2007 році, і з тих пір число його фанатів постійно зростає. «Yahoo! Maps »дарує схожі до Гугл можливості, ви можете шукати на сервісі потрібні вам напрямку, знаходити потрібну локацію, отримувати інформацію про розташованих поблизу сервісах і бізнес-структурах. Також тут можна отримати дані про трафік (пробках), і відповідно до отриманої інформації планувати свій вояж.

Для перемикання відображення на супутниковий огляд в реальному часі натисніть на «Satelite» праворуч зверху.

Yahoo Maps

Картографічний сервіс від «Yahoo»

Microsoft Bing — супутникові карти онлайн від Майкрософт

Створений компанією Майкрософт сервіс «Bing Maps» також є одним з популярних альтернатив до Google. Сервіс надає користувачам детальну інформацію про більш ніж 70 містах по всій земній кулі. Як і в інших схожих ресурсах, ви можете знайти тут дані про те, як дістатися до необхідного місця автомобілем або громадського транспорту, перевірити місцеві сервіси, насолодитися 3Д-відображенням міста, скористатися іншими релевантними можливостями. Сервіс також пропонує унікальний режим — «пташине око» ( «bird’s eye»), який дозволить вам насолоджуватися видом з повітря під безліччю кутів.

Bing

Сервіс «Бінг» від Майкрософт

WikiMapia — перегляд Землі з космосу online від Вікіпедії

Як випливає з його назви, сервіс «WikiMapia» належить популярної Вікіпедії. Його можливості дозволяють працювати з різними видами карт — від необхідних нам супутникових до панорамних і гібридних. Сервіс розробляється і вдосконалюється волонтерами, тому, якщо ви зустрінете на ньому будь-які неточності, ви зможете їх легко виправити, що в подальшому допоможе туристам при відвідуванні ваших місць. Для додавання даних немає необхідності заводити окремий акаунт, при цьому всі ваші корекції будуть переглянуті модераторами на предмет наявності помилок.

Wikimapia

Зовнішній вигляд сервісу «Wikimapia»

Nokia Maps — картографічний сервіс від «Нокіа»

Придбавши спільно з «Here» компанію «Earthimine», що спеціалізується на 3Д-моделювання, компанія «Нокіа» створила безкоштовний мережевий аналог іншим картографічним сервісам. Незважаючи на досить обмежений функціонал (для перегляду є обмежена кількість американських і європейських міст), ресурс має корисною інформацією з різних напрямків. А також може похвалитися різними видами карт, включаючи досить приємну 3Д-карту, потрібну нам супутникову та інші. Участь в даному проекті компанії «Here» дозволяє прокладати маршрути до місць, дійсно цікавим для туристів.

Картографічний продукт «Nokia» та «Here»

Рекомендуємо до прочитання: Як визначити довготу і широту на карті.

висновок

Практично всі з перерахованих вище ресурсів дають можливість переглядати потрібну нам місцевість, насолоджуючись видом з супутника практично в реальному часі. Серед усього переліку ресурсів трохи осторонь стоїть трансляція «NASA» на стрімінговом сайті ustream.tv — відкриваються види з МКС часом дійсно заворожують.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector