48 код якої країни

Багато хто не замислюються про склад цифр номера телефону при здійсненні дзвінків. З цим стикаються, коли необхідно зателефонувати за кордон або дізнатися країну, з якої відбувався вхідний дзвінок. Номер може складатися з декількох кодів. Ми розглянемо їх в цій статті, а також дізнаємося, якій країні належить код 48.

Склад номера телефону

Не всі знають, що номер телефону може складатися не тільки з цифр, але і з букв. З технічної точки зору, телефонний номер — це певний маршрут, по якому можуть приходити дзвінки. Коли ви натискаєте кнопку «Подзвонити», один номер починає пошук другого в мережі. Телефонні номери присвоюються персоналом автоматичної телефонної станції (АТС). Мобільні номери можуть складатися максимум з п’ятнадцяти цифр (з початком 48). Префікс у вигляді «+» не зараховується як символ.

Номери стільникового зв’язку складаються з кодових блоків і номера абонента. Спочатку номер завжди розташований код країни. Він стоїть відразу після символу «+» і може мати в складі до 4 цифр. За цим кодом, зазвичай, слід код оператора мобільного зв’язку. У стільникових номерах можуть бути включені коди регіонів. За всіма цими кодами знаходиться сам номер абонента. Наприклад, + 7 (код країни) 495 (код оператора) 11. 223 33 (номер абонента). Далі я розповім, якій країні використовується код 48.

Багато операторів пропонують додаткові послуги у вигляді внутрішніх телефонних номерів. Вони можуть складатися з додаткових цифр до загального номером телефону. Такою послугою користуються переважно юридичні особи. Якщо в офісі один робочий номер, по додатковим номером можна викликати певного представника компанії. Наприклад, технічну підтримку або відділ продажів і т.д.

Якій державі належить код 48

Всю земну кулю розділений на 9 телефонних зон. Кожна з них має свій код, з якого починається код країни. Такий поділ було запропоновано і впроваджено організацією ITU-T (стандартизація електрозв’язку). Четвірка належить країнам з Європи. А код 48 відноситься до Польщі. Для того, щоб зробити дзвінок на телефон абонента Польщі, необхідно на початку номера вказати код +48. Якщо дзвінок необхідно здійснити на міський номер, вам необхідно знати код міста. Він вказується після коду оператора або відразу після коду країни.

Коди країн світу

Коди країн світу

Якщо ви хочете набрати міський телефон Польщі з іншої країни світу, необхідно дотримуватися порядку набору номера.

  1. Спочатку потрібно набрати цифру 8 і почекати гудок;
  2. Потім введіть 10;
  3. Після нього введіть код країни — 48, за ним код міста і номер абонента.

Якщо вам потрібно набрати номер якогось міста Польщі, але ви не знаєте його код, перейдіть на сторінку http://www.008.ru/phonecodes/polsha/. Тут ви знайдете потрібну інформацію для кожного міста Польщі.

Для того, щоб зателефонувати до Польщі на мобільний телефон, вам потрібно набрати код країни +48, ​​код оператора та номер абонента. У цій країні близько десятка мобільних операторів. Їх код в телефоні складається з 3 цифр, які розташовані за кодом країни в номері. Одні з популярних операторів: Era — код 604, Plus — код 601, Heyah — код 888 (886, 887, 878 і ін.). Код країни 44 також знаходиться в цьому регіоні.

Букви в номері телефону

Все ж бачили літери, розташовані на клавіатурі мобільного телефону. Виявляється, що це не спроста. При наборі номера телефону вони теж використовуються. Але не так поширене, як цифри. Як можна здогадатися, використання букв в номері є дуже рідкісним явищем. Такими номерами володіють великі компанії, які пропонують своїм користувачам послуги з незвичайним номерами. Приклад такого номера — en: 1-800-Power-222.

клавіатура мобільного

Клавіатура мобільного пристрою

Такі номери є способом залучення уваги потенційних клієнтів до продукту. Нерідко компанії використовують їх навіть в якості назви або флагманських продуктів, намагаючись створити бренд. Їх легко запам’ятати — це є основною перевагою незвичайних номерів. Є і зворотна сторона медалі. Деякі смартфони не мають буквених символів на клавіатурі. У таких користувачів відсутня можливість дзвінка на літерні номери телефонів.

Дізнайтеся — 65 код якої країни.

Недоліки номерів телефону з букв

На застарілих пристроях можуть взагалі бути відсутнім деякі букви англійського алфавіту. Це явище дуже рідкісне, але все ж зустрічається. Є ще один недолік літерного набору номера. Користувачі можуть плутати символи O, I латинські зі схожими на них цифрами 1 і 0. В результаті чого дзвінок не можна буде зробити або станеться помилка.

Одним з невдалих прикладів показує одна туристична фірма. Вона використовувала наступний набір символів в якості контактного номера: 800 H0LIDAY. Після букви «H» необхідно вводити нуль (0), а не букву «O». Але не всі абоненти змогли правильно визначити символ і вписати його при наборі номера. Багато робили помилки. В результаті цього компанія втратила велику кількість клієнтів. Більшість таких номерів є сервісними. Код країни 48 для них вказувати не потрібно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector