Навушники QCY інструкція російською

Компанія Xiaomi продовжує розвивати свою екосистему, включаючи в неї безліч молодих і перспективних компаній. Однією з таких компаній стала китайська «QCY», що спеціалізується на виробництві високоякісних блютуз-гарнітур. Випущені пристрої відрізняються помірною ціною, компактними розмірами, гідною якістю звучання. Нижче розберемо функціонал навушників QCY, а також представимо інструкцію російською мовою по роботі з ними.

Технічні характеристики навушників QCY згідно з інструкцією

Компанія «QCY» випускає різні моделі навушників, доступні в різному дизайні, комплектації і ціною. Однією з найпопулярніших моделей є бездротові вкладиші T1. Тому ми розберемо функціонал на прикладі даного пристрою.

QCY T1
Навушники QCY T1

Характеристики пристрою такі:

 • Модель: QCY T1 Pro
 • Версія блютуз: 4.2
 • Зона прийому сигналу: до 10 метрів
 • Час в режимі розмови: до 3 годин
 • Робота в режимі очікування: до 60-70 годин
 • Час зарядки: до 2 годин
 • Розмір пристрою: 56 на 54 на 33.
  Дівчина з навушниками QCY
  Навушники QCY T1 здатні пропрацювати в активному режимі 2-3 години

Читайте також: Як підключити навушники JBL до комп’ютера.

Яким чином зарядити бездротову гарнітуру

При низькому заряді батареї навушники почнуть видавати характерний звуковий сигнал. Вставте їх у футляр, після чого загориться червоний індикатор, що сигналізує про початок зарядки.

Червоний індикатор QCY
Про початок зарядки просигналізує червоний індикатор

Після того, як QCY зарядиться, замість червоного індикатора загориться синій.

В інструкції, якої поки немає російською мовою, вказано, що для зарядки боксу потрібно підключити його за допомогою кабелю до зарядного пристрою. На корпусі боксу є 4 світлодіодні індикатори, що відображають рівень заряду. Коли бокс буде повністю заряджений, всі чотири світлодіодні індикатори на 30 секунд загоряться білим.

Повна зарядка QCY
Про повній зарядці буде сигналізувати світіння всіх чотирьох індикаторів на 30 секунд

Інструкція російською мовою по підключенню QCY T1 до телефону

Для сполучення навушників QCY з телефоном, виконайте такі дії:

 1. Вставте обидва навушника QCY T1 EarBud в зарядний кейс для активації навушників;
  Навушники QCY в зарядному боксі
  Вставте навушники в зарядний бокс
 2. Потім дістаньте їх з кейса, і вони автоматично включатися і з’єднуватися один з одним. «Головний» правий навушник автоматично перейде в режим сполучення, про що буде сигналізувати відключення індикатора на лівому навушнику;
 3. Увімкніть ваш мобільний телефон і активувати на ньому підключення по блютуз (як це зробити, можна подивитися в інструкції до смартфону на російській мові);
  Підключення по Блютуз
  Активуйте підключення по Блютуз
 4. Виконайте пошук доступних для сполучення блютуз-пристроїв, тапнув на «Пошук» або аналогічну опцію на вашому телефоні;
 5. Знайдіть у списку доступних пристроїв навушники QCY-T1_R і натисніть на нього, що дозволить підключити обидва вкладиша до вашого гаджету.
  QCY-T1_R в списку блютуз пристроїв
  Навушники будуть підключені до вашого девайсу

Що робити, якщо створити пару з навушниками не вдалося

Якщо в процесі підключення ви зустрілися з рядом проблем, тоді виконайте наступне:

 1. Вимкніть двох навушників QCY T1. Для цього натисніть і утримуйте багатофункціональну клавішу на обох вкладках протягом 20 секунд. Індикатор буде блимати білим і червоним, потім згасне. Через 10 секунд він тричі блимне червоним і білим;
 2. Натисніть і утримуйте багатофункціональну клавішу на QCY T1 протягом однієї секунди для включення (світлодіод двічі мигне білим і червоним);
 3. За інструкцією навушники повинні автоматично з’єднуватися один з одним;
 4. Після цього правий вкладиш автоматично перейде в режим сполучення з телефоном (індикатор буде блимати червоним і білим), а індикатор на лівому навушнику відключиться;
 5. Активуйте блютуз на вашому телефоні і виконайте пошук пристрою «QCY-T1-R»;
 6. По знаходженню тапніте на нього і підключіть обидва навушника до вашого мобільного девайсу.
  Навушники QCY і ваш мобільний телефон
  Насолоджуйтеся улюбленою музикою на ваших QCY T1

Це може бути корисним: Як підключити бездротові навушники JBL до телефону.

Функціонал бездротової гарнітури QCY

Управляти навушниками дуже просто і не складе жодних труднощів. Для цього вам допоможе наша коротка інструкція, перекладена на російську мову.

Дії: Спосіб реалізації:
Включення.Натисніть і утримуйте багатофункціональну кнопку одну секунду.
Вимкнення.Натисніть і утримуйте багатофункціональну кнопку протягом трьох секунд.
Відтворення треку або пауза.Якщо навушники QCY пов’язані, натисніть один раз на будь-якому навушнику багатофункціональну кнопку.
Перехід до минулого або наступного треку.Двічі натисніть на багатофункціональну кнопку на лівому вкладиші для переходу до попереднього треку. Для переходу до наступного треку двічі натисніть на багатофункціональну кнопку на правому пристрої.
Виклик голосового помічника.Під час перебування навушників в режимі очікування натисніть і утримуйте багатофункціональну клавішу протягом однієї секунди.

Читайте також: інструкція Airdots російською.

висновок

Вище ми розглянули функціонал навушників QCY, а також привели докладну інструкцію по роботі з ними російською мовою. Робота з гарнітурою зазвичай не складає жодних проблем. А якщо у вас спостерігаються проблеми зі сполученням, тоді скористайтеся описаним вище алгоритмом для нормалізації функціоналу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector