Як дізнатися адресу проживання людини знаючи його прізвище і ім’я

Люди легко губляться, але важко знаходяться. Бажаючи розшукати потрібну людину ми часто стикаємося з труднощами пошуку одного серед мільйонів інших. На щастя, сьогоднішні можливості представляють значно ширший інструментарій для цього, ніж ще 50 років тому. Телефонні бази даних, соціальні мережі, дані міграційної служби та довідкового бюро — це далеко не повний перелік пошукових інструментів даного плану. Давайте докладніше розберемо, як дізнатися точну адресу проживання потрібну людину, знаючи його прізвище і ім’я, і ​​які джерела нам в цьому допоможуть.

Перелік джерел з пошуку адрес проживання по прізвища та імені

З розвитком цифрових технологій процес пошуку людей неймовірно спростився. Безліч людей мають профілі в соціальних мережах, пишуть коментарі на форумах, миготять в стрічках новин. Ведуться різні бази даних (в першу чергу для потреб державних органів), в яких зберігається різна інформація про мільйони громадян. І час від часу такі бази випадково або навмисно «зливаються» в мережу або продаються на якомусь ринку, де їх може придбати будь-який бажаючий.

У багатьох випадках такі бази крадуться самими працівниками державних органів

У багатьох випадках такі бази крадуться самими працівниками державних органів

Як же нам дізнатися місце проживання людини за його даними використовуючи подібні інструменти? Давайте розбиратися.

Читайте також: Як знайти людину по фото в ВК.

Знаходимо своїх близьких через телефонні довідники

Найбільш простий спосіб відшукати адресу людини онлайн — це вбити його прізвище і ім’я в один з присутніх в мережі телефонних довідників. Пошукова система в них організована досить зручно, ви зможете знайти дані про людину за допомогою його ПІБ та номер телефону (зазвичай це бази стаціонарних міських номерів). Після введення даних вам будуть виведені всі знайдені збіги, і ви зможете отримати необхідну вам інформацію (адреса людини, його телефон, рік народження, інші прописані по наведеним адресою люди і ін.).

Своїм існуванням дані ресурси так чи інакше порушують норми законодавства багатьох країн про захист персональних даних (потрібна згода людини на обробку та оприлюднення особистої інформації). Проте, такі ресурси функціонують вже тривалий час, хоча і відрізняються досить нестабільною роботою.

Серед таких ресурсів я б виділив:

 • spra.vkaru.net — ресурс являє собою телефонний довідник, в якому розміщені дані про телефонні номери та адреси абонентів з Росії, України, Білорусі, Казахстану, Латвії та Молдови. Незважаючи на те, що більшість даних сайту датується серединою-кінцем 90-х років, ви можете знайти там адреси безлічі людей. Сам ресурс працює досить нестабільно, а для росіян він і зовсім заблокований Роскомнадзором (доведеться задіяти VPN).

  ресурс spra.vkaru.net

  Пошук людей на spra.vkaru.net

Для роботи з ресурсом:

 1. Перейдіть на spra.vkaru.net;
 2. Наведіть курсор на потрібну країну зверху, і виберіть її відповідний регіон для полегшеного пошуку;
 3. У формі потрібно буде ввести прізвище людини (і його ініціали), вибрати рівень збігу, а потім натиснути на пошук;
 4. Сайт виведе знайдений перелік людей, в якому ви зможете відшукати адресу проживання людини по його ПІБ.

 • nomer-org.xyz — даний популярний ресурс являє собою базу телефонних номерів громадян держав-членів СНД (включаючи і залишила союз України). У більшості випадків на даному сайті використовується та ж база номерів, що і на вищеописаному spra.vkaru.net (тобто середини-початку 90-х років). При цьому можливості сервісу дозволяють знайти прописаних по шуканого адресою людей, що може стати в нагоді при укладанні різного роду майнових угод.

  ресурс nomer-org.xyz

  ресурс nomer-org.xyz

Інструкція по роботі з сайтом:

 1. Перейдіть на nomer-org.xyz;
 2. Виберіть цікавий для вас місто, і в пошукову форму введіть ПІБ потрібного вам людини;
 3. Після натискання на «Знайти» вам будуть виведені всі знайдені збіги з їх адресами і телефонами.

Отримані дані на • nomer-org.xyz

Отримані дані на • nomer-org.xyz

Крім описаних цифрових ресурсів ви можете також скористатися паперовими телефонними довідниками, пошукавши там адресу потрібної людини по його прізвища.

Це може бути корисним: Яндекс Піпл — пошук людей в соц. мережах.

Дізнатися адресу людини через ФМС

Особливістю пошуку людини через Федеральну міграційну Службу є необхідність згоди шуканого людини на передачу даних про нього іншим особам. Для запуску процедури пошуку буде необхідно особисто звернутися в ФМС (знадобиться паспорт). Також ви можете звернути вашу заяву рекомендованим листом, або оформити таке на сайті держпослуг.

Для подачі заяви необхідно знати ПІБ людини, дату і місце його народження (без вказівки останніх пошук може затягтися на невизначений час). Також буде необхідно вказати причину ваших пошуків і інформацію про себе.

Подайте заяву на пошук інформації про людину через ФМС

Подайте заяву на пошук інформації про людину через ФМС

Пошук місця проживання на прізвище через довідкове бюро

Як відомо, в довідковому бюро можна отримати різні види довідкової інформації. У нашому випадку нас цікавить адресно-довідкове бюро, що надають інформацію про телефони і адреси жителів населених пунктів.

Для запуску процедури пошуку місця проживання людини по його ПІБ вам знадобиться:

 1. Знайти адресу найближчого бюро по мережі;
 2. З’явитися туди і заповнити заявку, в якій вказати дані розшукуваної особи;
 3. З’явитися в намічену дату і отримати запитувану інформацію.

  Подайте заявку через довідкове бюро

  Подайте заявку через довідкове бюро

Використання бази виконавчих проваджень

У деяких випадках адреса людини можна знайти в базі виконавчих проваджень судових приставів (ФССП) http://fssprus.ru/iss/ip. У разі, якщо по шуканого людині ведеться якесь виконавче провадження і у вас є номер даного виробництва, тоді буде необхідно перейти на вказаний сайт, і вибрати опцію «Пошук по номеру ІП». Після введення номера та здійснення пошуку вам може стати доступна розширена інформація про боржника, включаючи і його адреса.

ФСПП

Пошук даних на сайті ФССП

Рекомендуємо до прочитання: Скласти фоторобот онлайн на людину безкоштовно.

Пошук людини через соціальні мережі

Пошук адреси кого-небудь, знаючи його прізвище і ім’я, можна вести і по соціальним мережам. При цьому в більшості випадків все, що буде вам доступно — це вказаний на його сторінці населений пункт, правдивість вказівки якого часом складно підтвердити. Тому використовувати соціальні мережі в плані пошуку адреси людини по ПІБ — досить невдячна справа, і може застосовуватися скоріше для особистого контакту з шуканим. У пошуках ж людини по соціальним мережам допоможуть такий сервіс як Яндекс.Люді.

Пошук людей на

Пошук людей на «Яндекс.Люді»

висновок

Вище ми розібрали, як можна визначити точну адресу проживання потрібну людину, знаючи його прізвище і ім’я, а також перерахували ряд інструментів такого пошуку. Найбільш ефективними з них є телефонні online-довідники, що дозволяють знайти адресу буквально за кілька хвилин. Скористайтеся функціоналом цих та схожих на них ресурсів для ефективного пошуку людей онлайн.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector