HEX редактор онлайн

HEX-редактори — це допоміжний інструмент, що дозволяє проводити редагування двійкових (бінарних) даних комп’ютерних файлів. З їх допомогою легко вносити необхідні зміни в hex-код, усувати будь-які баги, відстежувати цифрові підписи в файлах і багато іншого. Незважаючи на те, що більше цінуються стаціонарні інструменти (рівня популярного «HEX EDITOR»), мережеві онлайн HEX-редактори володіють достатніми можливостями для виконання більшості необхідних користувачеві операцій. Нижче ми розберемо, які HEX ​​сервіси онлайн представлені в мережі, і як працювати з їх функціоналом.

Розбираємо HEX-редактори, доступні в Інтернеті

Розбираємо HEX-редактори, доступні в Інтернеті

Особливості роботи онлайн сервісів для роботи з файлом

Потрібно запам’ятати, що «HEX редактор» ( «редактором бінарних файлів» або «редактором байтів») зазвичай являє собою комп’ютерну програму для роботи з двійковим (бінарним) кодом. Ім’я «hex» є скороченням від «hexademical» (шістнадцятковий), що пов’язано з шістнадцятковій системою числення, що позиціонує цифру 16 як базис (аналогічно цифрі 10 в десятковій системі).

Відображення цифр від 1 до 10 в двох системах числення

Відображення цифр від 1 до 10 в двох системах числення

Основне призначення «HEX редакторів» — парсинг і редагування секторів флоппі і жорстких дисків. Проте зазначені інструменти активно використовуються для аналізу і редагування вмісту безлічі комп’ютерних файлів.

У порівнянні зі стаціонарними альтернативами, HEX редактор в режимі онлайн може володіти більш скромними можливостями. Зазвичай він працює у вікні браузера, і не підтримує файли великого об’єму. Проте існують HEX сервіси з досить потужним функціоналом, здатним привернути увагу професіоналів.

Робота з HEX онлайн будується за стандартним алгоритмом. Ви переходите на такий мережевий редактор, завантажуєте в нього файлу для редагування, виконуєте зміни, після чого зберігаєте на ПК отриманий результат.

Перейдемо до перерахування вітчизняних і зарубіжних HEX додатках, що дозволяють відредагувати HEX файл онлайн.

Onlinehexeditor.com — популярний англомовний редактор файлу HEX

Мережевий HEX-редактор onlinehexeditor.com — один з найпопулярніших HEX-інструментів в інтернаціональному сегменті мережі. Розроблено в Німеччині, має англомовний інтерфейс, дозволяє проводити базове HEX-редагування, здійснює пошук і обчислення контрольних сум. Обмежень за розміром файлів, що завантажуються не виявлено.

Робота з редактором також не несе особливих складнощів.

  1. Ви переходите на onlinehexeditor.com.
  2. Натискаєте зліва на «Open File» і завантажуєте файл для редагування на ресурс (підтримується завантаження відразу декількох файлів і перемикання між ними).
  3. Курсором активуєте потрібний осередок, після чого вписуєте потрібне її значення на панелі редагування справа.
  4. Для збереження результату існує кнопка «download file» на меню зліва.

Популярний редактор Onlinehexeditor.com

Популярний редактор Onlinehexeditor.com

Hexed.it — ​​зручний і функціональний редактор онлайн

Мережевий HEX редактор «Hexed.it» написаний на Typescript, а забезпечує його роботу сервер використовує легендарну node.js — програмну платформу, яка працює на движку V8 для JavaScript. Перевагою Hexed.it є робота з великими виконуваними файлами без необхідності завантаження бінарних файлів на сервер, а також підтримка російської мови. Всі операції з бінарними файлами виконуються в вашому браузері, за допомогою JavaScript і HTML5.

На ресурсі представлений інспектор даних і пошукова система. Просто наведіть курсор на потрібне значення, натисніть праву кнопку миші і почніть редагування hex-файлу. У меню інструментів є ідентифікатор PE, що базується на TrID.

Російськомовний і функціональний Hexed.it

Російськомовний і функціональний Hexed.it

Hex-works.com — виконання HEX редагування

Мережевий HEX-редактор hex-works.com представлений бета-версією продукту, доступною онлайн. Його можливості призначені для аналізу і редагування невеликих двійкових файлів (наприклад, флеш-пам’яті мікроконтролерів, дампов EEPROM і інших підручних альтернатив). У сервісі є можливість відкриття, редагування, порівняння та збереження файлів в різних табах.

Особливістю програми є наявність кольорового маркування в файлах. Робота з сервісом виконується за стандартним для таких завдань алгоритму, є російськомовний інтерфейс.

Редактор Hex-works.com дозволяє використовувати колірні схеми

Редактор Hex-works.com дозволяє використовувати колірні схеми

Mobilefish.com — простий англомовний hex-редактор файлів онлайн

Серед простих HEX сервісів онлайн необхідно відзначити mobilefish.com — сайт, присвячений веб-девелопмент, блокчейну та інших цифрових технологій. У його функціонал є простий редактор, що дозволяє проводити HEX-редагування файлів не більше 5 кілобайт. Інструмент має необхідний базовий набір інструментів для редагування вже існуючих файлів, плюс дозволяє створювати свої власні бінарні файли.

  1. Для роботи з ним необхідно перейти на mobilefish.com.
  2. Натиснути на «Обзор», ввести код підтвердження.
  3. Після чого натиснути на «Extract Info».

Робота з HEX даними на Mobilefish.com

Робота з HEX даними на Mobilefish.com

Icebuddha.com — HEX вьювер і парсер

І останній мережевий HEX-сервіс, про який я хочу розповісти — це icebuddha.com. Це не стільки редактор, скільки простий і зручний hex-переглядач і парсер бінарних файлів з відкритим вихідним кодом, що працює в вашому браузері. Оскільки «IceBuddha» працює в браузері, то ваші файли не будуть завантажені на сторонній ресурс. Для парсинга тут використовується зручний скрипт Python.

Перегляд файлів за допомогою Icebuddha.com

Перегляд файлів за допомогою Icebuddha.com

висновок

У мережі представлено кілька сервісів, що пропонують користувачеві HEX ​​редактор в режимі онлайн. Незважаючи на те, що онлайн-сервіси в цілому поступаються своїм стаціонарним аналогам, є ресурси (наприклад, Hexed.it) володіють досить широким функціоналом і багатством можливостей. Якщо вам необхідно виконати швидке hex-редагування, то мережеві сервіси стануть чудовою альтернативою, що дозволяє здійснити необхідні вам операції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector