Як знайти фільм не знаючи назви

Напевно у кожної людини був такий випадок, коли при пошуку цікавих програм по телевізору раптом знаходиш кінофільм, яка оглядається до кінця, почавши дивитися з середини. Сюжет дуже сподобався і хочеться подивитися його з самого початку, але назва невідомо. Іноді ми добре пам’ятаємо героїв, захоплюючий сюжет, дивовижні сцени, але на жаль назва картини згадати не вдається. Тому в цій статті сьогодні піде мова про те, яким чином можна знайти будь-який фільм, не знаючи його назву. А також розглянемо корисні сервіси, які нам в цьому допоможуть.

Як шукати фільм, якщо не знаєш назву

З цією ситуацією стикався практично кожен. Не переживайте, кінокартину ви обов’язково знайдете! В першу чергу перевірте телепрограму, якщо фільм був переглянута недавно. Спробуйте згадати всіх акторів, яких ви знаєте з цієї екранізації. Згадайте якомога більше будь-яких деталей про фільм. Чим більше деталей, тим швидше ви зможете побачити його знову. Скористайтеся спеціальними інструментами в Інтернеті, які допоможуть знайти кіно будь-якого віку за різними критеріями.

Сайт Kinopoisk.ru є відмінним інструментом в таких ситуаціях. Відкрийте головну сторінку і натисніть кнопку розширеного пошуку по сайту.

Kinopoisk.ru

Кнопка розширеного пошуку на Kinopoisk.ru

Тут цілих 7 блоків для пошуку за назвою, по творцям, пошук сценариста, режисера, актора, пошук студії і т. Д. Скористайтеся будь-яким підходящим. У першому блоці ви можете ввести частину назви, країну, де знімали фільм, жанр фільму та ін. Спробуйте ввести деякі дані, які на вашу думку підходять до шуканого кіно і зробити пошук за виданими результатами.

Пошук фільмів

Пошук фільму на сайті Kinopoisk.ru

У Кинопоиск ви можете знайти фільм, який сподобався без назви по ключовим словом або фразою. Для цього:

 1. Перейдіть по посиланню https://www.kinopoisk.ru/keywords/.
 2. На сторінці є рядок для введення ключових фраз, а нижче хмара з найпопулярнішими ключовими словами з фільмів, які знаходяться в російському прокаті.
 3. Чим більше шрифт запиту в хмарі, тим популярнішими запит. Перегляньте, можливо ви згадайте деякі слова з кіно, яке намагаєтеся знайти. Або введіть свою фразу в рядку пошуку.

Пошук по фрезі

Пошук по фразі на Kinopoisk.ru

Читайте також: Яндекс ТВ онлайн — дивитися прямий ефір.

Яким чином можна відшукати вподобане кіно по картинці

Якщо у вас є зображення фільму, один з його кадрів, то ви можете скористатися спеціальними сервісами, які знайдуть вам назву лише по зображенню. Один з таких сервісів — TinEye.

Порядок дій:

 1. Перейдіть на головну сторінку сервісу https://www.tineye.com/.
 2. Натисніть на кнопку завантаження картинки з вашого комп’ютера або введіть адресу її в Інтернеті.

  Пошук фільму по картинці

  Пошук по картинці на Tineye.com

 3. Підтвердіть завантаження і через деякий час ви побачите наступне вікно з результатами пошуку по вашій картинці.
 4. Перегляньте всі варіанти, які пропонує сервіс. Можливо ви зможете знайти підказки, які допоможуть вам визначити назву фільму. Кожна знайдена фотографія має ім’я і розширення. Перегляньте ці назви знайдених варіантів, адже картинки часто називають за назвою фільму, наприклад, twinpix.jpg.

Ще один корисний сервіс — Яндекс.Зображення. Для пошуку приготуйте зображення, за яким будете шукати кіно.

Порядок дій:

 1. Перейдіть на сторінку https://yandex.ua/images.
 2. Натисніть на піктограму у вигляді фотоапарата в рядку пошуку.

  Яндекс.Зображення

  Пошук фільму за Яндекс.Зображення

 3. Скористайтеся одним з варіантів завантаження вашого зображення на сервіс.
 4. Відразу після завантаження ви зможете побачити результати пошуку нижче вашого зображення. Яндекс.Зображення володіє для нас дуже важливою властивістю при відображенні результатів — наявність сайтів, на яких вони розташовані. Адже ці сайти можуть бути присвячені фільмам, і ви обов’язково знайдете там назва вашого фільму по картинці.

  Результати пошуку по картинках

  Результат пошуку фільму за картинками на Яндекс.Зображення

Пошук фільму без назви за сюжетом

Можна знайти кінокартину, назва якої не знаєш або забув, за описом сюжету. Вам потрібно пригадати якомога більше деталей, які чітко виділять ваш фільм серед інших. Можна описати окремий уривок, який на вашу думку відіграє велику роль в сюжеті. Може бути там є якась ключова фраза головного героя, яку ви запам’ятали. Приклад таких фраз в інших фільмах: Термінатор — «I’ll be back», «Asta la vista, baby» і т. Д. Якщо ви згадали одну з них, сміливо вписуйте її в рядок пошуковика і успіх в пошуку гарантований.

Бажано проводити пошук по фразах на оригінальній мові фільму. Якщо він англійською, значить і цитату бажано писати англійською. Це щодо нових екранізацій, фрази яких ще не встигли встоятися в російській мові.

Скористайтеся спеціальними форумами, які відмінно підходять для пошуку. Тут замість пошукових скриптів вас вислухають такі ж люди, яким теж доводилося шукати кіно, і вони відмінно вас зрозуміють, навіть якщо ви будете відтворювати сюжет по невеликих уривків. Зареєструвавшись на форумі кінолюбителів, опишіть як можна докладніше картину, назва якої не знаєте. Тут вам необхідно викласти всі в рядках повідомлення, всі деталі або подробиці, музичний супровід, зовнішність акторів і т. Д.

Це може бути корисним: Вартість і ціна передплати на ТНТ Прем’єр.

Як відшукати кінокартину за описом

Соціальні мережі дають нам чудову можливість знайти фільм за описом. У кожній популярної соцмережі є спеціальні групи, в яких люди допомагають один одному знайти або згадати назву кіно, яке він не може згадати.

Для цього вам необхідно:

 1. Відкрити свою сторінку, наприклад, Vkontakte і написати в пошуку запит — «знайти фільм за описом».
 2. Ви отримаєте в результаті кілька груп по цій темі.
 3. Вам залишилося вибрати одну з них, в якій найбільше число учасників, щоб у нас було більше шансів знайти кіно і натиснути кнопку «Вступити в групу» праворуч у блоці.

Група Вконтакті

Група Вконтакте з пошуку фільмів

Подібні групи є і в Одноклассниках. Їх можна знайти таким же способом, скориставшись пошуком по сайту.

Телепрограма на сайтах телеканалів

Якщо ви дивилися кіно по телебаченню, пошук може спроститися. Для цього вам необхідно відкрити офіційний сайт телеканалу, за яким транслювали екранізацію. Цю інформацію ви напевно запам’ятали.

Практичний кожен телеканал має цифрову версію програми з даними про всіх передачах і фільмах, які будуть транслюватися і які вже пройшли.

Телепрограма на сайті

Посилання телепрограми на сайті телеканалу «Перший»

Вам потрібно зайти на цей сайт, знайти розділ «Телепрограма» і вибрати день, місяць, коли ви переглядали фільм. На сайті телеканалів є пошук, яким ви можете скористатися.

При використанні пошукових систем зверніть увагу на блок під результатами «Разом з … часто шукають». Можливо тут ви знайдете більш відповідну фразу або точніше сформульований запит. В цьому випадку раціональніше буде вибрати цей варіант запиту, клікнувши по ньому мишкою. Можливо ви знаєте композицію, яка супроводжує деякі сцени фільму. Знайдіть всю інформацію по ній в Wikipedia, тут обов’язково будуть фільми, які її використовують. Якщо ви не знаєте назви мелодії, але вона є на вашому телефоні, комп’ютері, тоді ви легко визначите назва композиції, скориставшись спеціальним додатком Shazam, яке визначить назву і ім’я виконавця за звучанням. Вам необхідно лише завантажити додаток з Play Market.

Після того, як ви визначите назву і виконавця композиції, ви зможете легко і просто знайти будь-який фільм, не знаючи його назви за інформацією про саундтрек.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector