Мамба сайт знайомств без реєстрації безкоштовно

Сьогодні стають популярними знайомства через Інтернет. Одні шукають друзів або однодумців, інші — коханців або подружжя. Статистики таких користувачів показує, що частіше все-таки на сайти приходять люди в пошуку партнерів для сексу. І багатьом це вдається. Сьогодні ми розглянемо один з подібних сервісів Мамба — сайт знайомств без реєстрації і безкоштовно, а заодно і дізнаємося, чи це так.

Сайт знайомств mamba.ru

Сайт знайомств mamba.ru

Детальніше про сайт Мамба

Мамба — це один з найпопулярніших і старих сервісів знайомств в Росії. Його заснували в 2003 році. На цьому майданчику засноване ще більш десяти сайтів в країнах СНД, в тому числі Mamba.ua і Wamba.com. За всю історію існування сайт здобув чималу аудиторію — більш ніж 30 мільйонів. Тут зареєструвалися люди з 15 різних країн, включаючи країни центральної Європи.

Щоб стати учасником, необхідно пройти нескладну безкоштовну реєстрацію на сайті Mamba, завантажити фотографію профілю і можна починати пошук людей. Варто зауважити, що без реєстрації користуватися всіма можливостями сайту Мамба вийде. На сайті ви зможете знайти корисні інструменти для підбору або відсіювання партнерів. Основні інструменти доступні всім користувачам цього сервісу безкоштовно. Доступний набір фільтрів пошуку по віковим групам, підлозі, орієнтації, сімейним станом і інші. У безкоштовної версії аккаунта доступні різні додатки, сервіси, щоденники та оголошення.

Як зареєструватися на Мамба

Потрапляючи на головну сторінку Mamba.ru, ви побачите кілька способів входу в аккаунт. Тут можна авторизуватися, використовуючи одну зі сторінок соціальних мереж. Доступні такі сервіси: Google, ВКонтакте, Одноклассники, Facebook і інші. При цьому для входу на сайт користувач надає сайту свої особисті дані від аккаунта, з якого він здійснює вхід. Ознайомтеся зі списком інформації, яка буде доступна сайту Mamba.ru при авторизації.

Розглянемо на прикладі стандартну реєстрацію користувачів на Мамба.

 1. Натисніть кнопку «Реєстрація» на головній сторінці.

  кнопка

  Кнопка «Реєстрація» на сайті mamba.ru

 2. Перед вами з’явиться форма, де потрібно ввести свої ім’я та адресу електронної пошти, а також вказати свою стать і стать людини, якого ви шукайте.

  Введення даних користувача на сайті Мамба

  Введення даних користувача на сайті Мамба

 3. Після підтвердження введеної інформації, ви потрапите на сторінку свого профілю.

  Сторінка користувача на mamba.ru

  Сторінка користувача на mamba.ru

Тут пропонується верифікувати свій акаунт за допомогою мобільного телефону і сторінки Facebook. Ще вам потрібно буде відкрити пошту, яку ви вказали при реєстрації, відкрити лист з mamba.ru і натиснути кнопку «Підтвердити». Вже введені дані можна редагувати. Для цього натисніть відповідну кнопку внизу лівого блоку. Для того, щоб завантажити своє зображення, натисніть на піктограму фотоапарата біля свого імені в верхньому блоці праворуч.

Функціональні можливості Мамба

Після того, як ви зареєструєтесь на сайті Мамба, більшу частину його можливостей ви можете використовувати безкоштовно.

 1. Користувачі можуть безкоштовно ставати учасниками рейтингу фотографій топ-100 і брати участь у відборі кращих учасників.
 2. Використовувати розділ «Щоденник».
 3. Безкоштовно створювати і редагувати свій обліковий запис.
 4. Додавати в свій аккаунт скільки завгодно фотографій.
 5. Листуватися з іншими учасниками сервісу Мамба.

На сайті знайомств mamba.ru є і платні функції, які не доступні без реєстрації. Вони доступні тільки після того, як користувач купить спеціальний статус аккаунта VIP. При цьому відкриваються такі можливості:

 • купувати і відсилати спеціальні подарунки будь-якому учаснику;
 • доступна для реклами біжучий рядок сервісу з фото VIP-учасником;
 • грати в гру «Лідери»;
 • функція «Гороскоп»;
 • для розкрутки своєї анкети можна розміщувати її в результатах пошукової видачі, це збільшує і прискорює процес пошуку потрібного партнера.

  Активоване VIP-статус на Мамба

  Активоване VIP-статус на Мамба

У сервісі Мамба є свій рахунок. Щоб набути статусу VIP, його потрібно поповнити і оплатити послугу. Подібних сайтів знайомств в російськомовному інтернеті досить багато. Виникає питання — чим відрізняється Мамба від подібних сайтів і чи є у нього переваги?

Переваги та недоліки сайту знайомств Мамба

Серед яскраво виражених переваг сайту можна виділити величезну базу активних користувачів, які відвідують сайт дуже часто і мають тут своє коло спілкування і список друзів. За довгі роки роботи сайт забезпечив собі популярність і сьогодні є основним майданчиком для знайомств і спілкування. Позитивним моментом Мамба є обмеження доступу особам, які не досягли 18 років, а мінусом, відсутність доступу до сайту знайомств без реєстрації.

Недоліки у сервісу теж є. Дивиною є те, що процес верифікації вимагає не тільки підтвердити свою пошту, а й вказати і підтвердити свій номер мобільного телефону. Коли інші сайти знайомств обмежуються тільки підтвердженням електронного ящика. Багато реклами з еротичним змістом. Є обмеження на кількість додаються друзів на добу. Пройшовши нескладну реєстрацію на сайті знайомств Мамба, ви зможете користуватися ним безкоштовно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector