Як заблокувати номер телефону, щоб не дзвонили

У житті практично кожної людини є люди, з якими він (вона) не бажає спілкуватися. Друзі або знайомі, настирливі родичі, колишній чоловік або дружина, докучливі представники протилежної статі — спілкування з ними ми часто намагаємося уникнути. При цьому такі люди часто виявляють надмірну активність, турбують нас своїми дзвінками, і, врешті-решт, змушують помістити їх номери в чорний список. Але такі дії не завжди виявляються ефективними, і самі настирливі з них обходять подібні блокування. Що ж робити в даній ситуації? Яким чином можна заблокувати номер телефону, щоб більше ніколи не дзвонили? А також які із способів є найефективнішими? Розповімо в даному матеріалі.

Чи потрібно блокувати номер від дзвінків?

Якщо ви коли-то ставали жертвою телефонного шахрайства або харассмента, то напевно знаєте, наскільки важливо захистити себе від подібних дзвінків.

Ефективна блокування номера телефону дозволяє:

 • Вибірково контролювати своє спілкування за допомогою телефону;
 • Не змінювати номер телефону в разі небажання з будь-ким спілкуватися;
 • Захистити себе, свої гроші, ідентичність і час.

  телефонний харассмент

  Телефонний харассмент може довести людину до різних форм стресу

Особливо це актуально в разі дзвінків з невизначеного номера, коли той, хто телефонує приховує свій номер (Caller ID) за допомогою послуг мобільного оператора. Зазвичай за такими дзвінками в більшості випадків ховаються шахраї, спілкуватися з якими немає ніякого сенсу.

невідомий номер

Шахраї частина приховують свої номери

Також можуть докучати роботи і рекламні дзвінки. У разі робозвонков (так званий «холодний дзвінки») дзвінки виконує комп’ютерна програма, пропонуючи ті чи інші послуги. Дзвінки від спамерів також сповнені різноманітної реклами, вислуховувати яку у більшості людей немає ніякого бажання.

У подібній ситуації блокування номера, щоб не дзвонили, стає свого роду викликом, який буде не просто реалізувати. Той чи інший спосіб не завжди є панацеєю, і при бажанні його можна обійти. Давайте розглянемо перелік наявних у нас інструментів.

Читайте також: Чий номер 88005500500?

Яким чином заблокувати телефон на айФоні

Функціонал стандартного Айфон пропонує блокування телефонного номера вже після того, як ви отримали підозрілий або небажаний дзвінок.

Виконується це в такий спосіб:

 1. Перейдіть в «Налаштування»;
 2. Відкрийте «Телефон» (Phone);
 3. Виберіть опцію «Блокування і ідентифікація виклику»;

  шлях Айфон

   Перейдіть за вказаним шляхом на вашому Айфон
 4. Тапніте на «Заблокувати контакт» (Block Contact);
 5. Введіть номер телефону, який ви хочете заблокувати, або виберіть вже існуючий контакт.

Даний спосіб не має високу ефективність, так як багато шахраї використовують приховування (або підміну) ID телефону. Внаслідок цього ваш телефон не визначає номер абонента (або такий номер завжди буде різним), і тому не здатний заблокувати даний дзвінок.

Якщо подзвонив номер не знаходиться в списку ваших контактів, тоді ви також можете:

 1. Вибрати додаток «Телефон»;
 2. Клікнути на «Недавні» (Recents);
 3. Там тапніте на іконку «i» поруч з номером, який ви хочете заблокувати;
 4. Виберіть «Заблокувати абонента».

Програма Facetime для обмеження викликів, щоб не дзвонили

Перебуваючи в програмі Facetime також тапніте на значок інформації ( «i») поряд з проблемним номером або контактом, перейдіть екран, і внизу виберіть «Заблокувати абонента».

Блокування абонента на Андроїд

ОС Android пропонує вбудовані в його функціонал інструменти для блокування небажаних номерів. Як і у випадку з Айфон, вони мають недостатньою ефективністю, і їх функціонал може відрізнятися в залежності від конкретної моделі гаджета. Є два стандартних способу для ОС Андроїд заблокувати номер телефону щоб не турбували.

Перший з них полягає в наступному:

 1. Перейдіть в налаштування вашого гаджета;
 2. Виберіть розділ «Блокування викликів»;

  Блокування викликів

  Виберіть зазначені опції

 3. Тапніте на «Додати номер» і додайте номер для блокування.

Другий спосіб:

 1. Тапніте на додаток «Телефон»;
 2. Виберіть «Журнал дзвінків»;
 3. Затисніть номер небажаного для вас контакту, і тапніте на «Заблокувати або повідомити про спам»;
 4. У вікні, виберіть «Блокувати».

Способи вносити номера в чорний список на телефонах різних марок

Існують різні способи заблокувати абонента, щоб він більше не телефонував вам, залежно від марки вашого телефону:

 • Самсунг. Виберіть програму «Телефон», тапніте на небажаний контакт, після чого натисніть на кнопку «Опції» в правому верхньому кутку. Потім виберіть «Додати до чорного списку».
 • LG. Відкрийте програму «Телефон», натисніть на кнопку меню (з трьома вертикальними точками) справа зверху. Тапніте на «Налаштування викликів» — «Відхилення виклику». Виберіть «Відхилити виклики від» і додайте номери небажаних абонентів.
 • HTC. Відкрийте програму «Телефон», тапніте на номері небажаного абонента і утримуйте його. Виберіть «Блокувати» — «ОК».
 • Meizu. Тапніте на додатку «Телефон», виберіть вкладку «Набір номера», відкрийте потрібний номер для блокування, і натисніть на пункт «В чорний список».
 • Xiaomi. Відкрийте програму «Безпека» і перейдіть на вкладку «Чорний список». Натисніть праворуч зверху на кнопку «Налаштування», і виберіть «Включити блокування». Тапніте на «Номери чорного списку» і додайте номери проблемних абонентів.
 • Windows Phone. Операція блокування схожа на блокування номера в ОС Андроїд. Вам необхідно перейти в журнал викликів, знайти там номер докучає вам людини, виконати на ньому тривалий натискання, і в який з’явився списку опцій вибрати «Блокувати номер».

Це може бути корисним: МГТС телефон для зв’язку з оператором в Москві.

Додатки для блокування номера

Використання мобільних додатків для блокування номерів — найбільш ефективний інструмент для вирішення проблеми небажаних дзвінків. Кращі програми такого типу вміють не тільки блокувати телефонні номери, а й пропонують різноманітний інструментарій для залучення зловмисника до відповідальності.

Такі додатки для блокування дзвінків можуть виявляти реальні номери прихованих телефонів, здійснювати зворотний дзвінок на прихований номер, вести запис телефонних розмов. З таким інструментарієм ви легко вирішите проблему небажаного телефонного спілкування.

Серед таких програм слід виділити:

Додаток (посилання): Опис:
«TrapCall» (Android, iOS)Вважається одним з кращих додатків такого типу. Його функціонал пропонує ефективний інструментарій для боротьби з небажаними дзвінками, дзвінками шахраєм і телефонним харассмент. Користувачі програми отримують захист від спамерних дзвінків, персональний чорний і білий список, демаскування дзвінків, зворотні дзвінки, ID-визначник вхідних дзвінків, запис телефонної розмови в пакетах Premium і Ultimate.
«Чорний список» (Андроїд)Дозволяє занести в блекліст не тільки будь-який контакт з вашого списку контактів і переліку тих, що дзвонили до вас людей, а й цілий спектр номерів, що починаються з певних цифр. Ви можете заблокувати дзвінки зі прихованих номерів, відключити повідомлення, і автоматично очищати журнал дзвінків від небажаних телефонних номерів.
«Number» (iOS, Android)Не тільки блокує небажані номера, але і попередить про сумнівні номерах і смс-повідомленнях.
«Блокування дзвінків» (Андроїд)Легко відхиляє виклики, які призведуть. Має журнал блокування і кілька режимів блокування, безкоштовний функціонал, володіє невеликим розміром і швидкою установкою.

блокувальник дзвінків

Блокувальник дзвінків дозволяє легко управлятися з чорним списком

Рекомендуємо до прочитання: VPN що це таке в телефоні.

Обмеження викликів за допомогою мобільного оператора

Більшість мобільних операторів пропонують свої послуги з блокування мобільних номерів. Подібні послуги є досить ефективними, зазвичай мають платний характер, а з їх конкретними умовами їх реалізації можна ознайомитися на сайті мобільного оператора.

Наприклад, на МТС послуга «Чорний список» підключається за допомогою запиту * 111 * 442 # (виклик), і тарифікується в півтора рубля на добу.

Блокування потрібного номера виконується відправкою SMS на безкоштовний номер 4424 з текстом 22 * ​​номер телефону, який ви бажаєте заблокувати.

На Білайн підключення послуги виконується командою * 110 * 771 # (виклик), а внесення номера в блекліст здійснюється за допомогою команди * 110 * 771 * номер блокування #. Послуга коштує один рубль на добу.

висновок

Вище ми розібрали, яким чином заблокувати номер телефону, щоб вам більше не дзвонили. А також привели перелік різних способів блокування непотрібних телефонних номерів. Найбільш ефективними інструментами даного плану є спеціальні мобільні розширення, що дозволяють не тільки ефективно використовувати чорний і білий списки, але і боротися з приховуванням телефонного номера з боку зловмисників. Використовуйте додаток «Trapcall» і аналоги, і небажані люди перестануть вам докучати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector