На кого із знаменитостей я схожа по фото онлайн

Оцінюючи свою зовнішність в дзеркалі, багато дівчат часом намагаються зрозуміти, на яку з зірок світового кіно вони можуть бути схожі. Кетрін Зета-Джонс або Дженіфер Лопес, Джулія Робертс або Анджеліна Джолі, Крістен Стюарт або Ніколь Кідман — хто ж з знаменитостей схожий саме на вас? Пропонуючи не гадати на кавовій гущі, а звернутися до допомоги мережевих сервісів, які на основі нейронних мереж і різних цифрових алгоритмів дадуть відповідей. У даній статті я перерахую сервіси, здатні визначати вашу схожість на знаменитість по фото в режимі онлайн. Також пропоную скористатися сервісом Яндекс Люди для пошуку серед усіх людей.

Пошук двійників Басти
Пошук двійників серед зірок

Як відбувається процедура пошуку двійника серед зірок

В мережі (особливо в англомовному сегменті) є ряд ресурсів, що дозволяють визначити схожість зі знаменитістю онлайн. Працювати з ними досить просто — ви запускаєте такий ресурс, завантажуєте на нього своє фото (або вказуєте посилання на нього в мережі), і тиснете на кнопку активації перевірки. Виконуватися процедура перевірки, а потім ви отримуєте результат у вигляді фото схожою на вас знаменитості і відсотка виявленого подібності.

При цьому деякі з таких ресурсів можуть видавати іншу інформацію по оброблюваного фото (стать людини на фото, його вік і ін.), Яку, зрозуміло, не варто сприймати серйозно.

Подібні сервіси зазвичай показують процентну схожість запропонованих варіантів

Подібні сервіси зазвичай показують процентну схожість запропонованих варіантів

Давайте перейдемо до переліку сервісів, що дозволяють нам усвідомити, на яку знаменитість я схожа онлайн.

Зараз в Instagram все публікують зоряних двійників використовуючи додаток Gradient (You look like)

Черговий тренд в Інстаграм це використовувалася програма з пошуку схожих селебріті на вашу фотографію. Завантажити можна на Андроїд і iOS.

Наталя Рудова схожа на Марго Роббі
Наталя Рудова схожа на Марго Роббі

Celebslike.me — підбере найбільш схожу на вас знаменитість

Сервіс celebslike.me — найбільш популярний мережевий ресурс для визначення схожості із зіркою в режимі онлайн. Він був створений компанією «Майкрософт» для тих користувачів, які хотіли б зрозуміти, на кого з номінантів премії «Оскар» вони можуть бути схожі.

 1. Для запуску процедури пошуку необхідно перейти на celebslike.me.
 2. Клікнути на кнопку «USE YOUR OWN PHOTO», і завантажити ваше фото в анфас на ресурс.
 3. Буквально відразу ж ви отримаєте фото схожої на вас знаменитості-номінанта на «Оскар» (з відсотком схожості), а також ще трьох знаменитостей нижче, не є номінантами.

Рекомендую: Пошук по фото в соц. мережах.

Pictriev.com — визначить схожого шоумена або шоувумен

Інший російськомовний сервіс, що дозволяє ідентифікувати, на кого із знаменитостей ви схожі — це pictriev.com. Особливістю онлайн ресурсу є знаходження не тільки схожою на вас кінозірку, а й визначення статі і віку людини на фотографії. Само собою, не варто очікувати від даного алгоритму точності визначення, сприймайте це як розвага, в жартівливому ключі.

 1. Для роботи з сервісом виконайте вхід на pictriev.com.
 2. Натисніть на «Upload image» і завантажте ваше фото на ресурс (приймаються фото в анфас до 200 кілобайт).
 3. Через кілька секунд ви отримаєте інформації про знайдених схожих знаменитостей (з процентним співвідношенням подібностей), передбачуваними статтю і віком людини на фото.

Пошук відповідностей за рисами обличчя на фото в pictriev.com

Пошук відповідностей за рисами обличчя на фото в pictriev.com

Читайте також: Пошук по фото з телефону.

Celebritymatch.io — відмінно ідентифікує фото

Англомовний ресурс celebritymatch.io написаний автором на мові програмування «Wolfram», і призначений для пошуку схожою на вас знаменитості. На відміну від інших ресурсів, він видає тільки одну схожу на вас зірку з процентним співвідношенням подібності (в базі ресурсу присутні більше 2 тис. Зірок).

 1. Щоб скористатися ресурсом перейдіть на celebritymatch.io.
 2. І натисніть на кнопку «drop a photo here to find your celebrity match».
 3. Завантажте вашу фотографію на ресурс, і через пару секунд ви отримаєте ім’я та фото зірки, найбільш схожою на вас.

Порівняйте свою схожість з популярною особистістю в celebritymatch.io

Порівняйте свою схожість з популярною особистістю в celebritymatch.io

En.vonvon.me — визначаємо схожість за допомогою профілю на Фейсбук

Існує кілька розважальних сервісів, що працюють на основі аналізу профілю користувача на Фейсбук (наприклад, популярний в Рунеті ru.namestests.com). Я ж пропоную скористатися іншим популярним сервісом vonvon.me, який проаналізує ваше фото в Фейсбук, і повідомить, на яку з зірок ви схожі в режимі онлайн.

 1. Перейдіть на en.vonvon.me і виберіть «Continue with Facebook» (знадобиться дати сервісу дозвіл на перегляд свого загальнодоступного профілю).
 2. Сервіс проаналізує ваші фото, при необхідності запитає, яке фото з наявних в профілі вибрати, а також ваш підлогу (male — чоловічий, female — жіночий).
 3. Потім ви отримаєте свій результат.

Пошук по фото з профілів Facebook

Пошук по фото з профілів Facebook «Vonvon»

Playbuzz.com — розважальний пошук в формі відповідей на питання

Розміщений на сервісі playbuzz.com тест авторства Kate Walker запропонує вам відповісти на 6 основних питань за рисами вашого обличчя. На підставі ваших відповідей система підбере ту знаменитість, яка найбільш візуально вам близька.

 1. Перейдіть на ресурс playbuzz.com і натисніть на кнопку «Let’s play».
 2. У першому питанні виберіть колір ваших очей (eyes), колір волосся (hair color).
 3. Особливості зачіски (hair style), колір шкіри (skin tone), форму носа (nose), губ (lips), і особи (face).
 4. В кінці ви отримаєте свій результат.

Дайте відповідь на ряд навідних запитань на playbuzz.com

Дайте відповідь на ряд навідних запитань на playbuzz.com

Допоміжні мобільні додатки

Крім перерахованих вище мережевих сервісів варто використовувати різні мобільні додатки для визначення схожості із зіркою. Серед таких програм я б виділив наступні:

 • «Celebtwin» (iOS) — швидке додаток для яблучників, яке за допомогою вашого фото дозволить знайти схожу на вас знаменитість;
 • «Celeb Like Me» (Андроїд) — підбере схожу на вас зірку з бази в більш ніж 40 тисяч відомих зірок по всьому світу;
 • «Photo2Celeb» (iOS) — додаток призначений для ідентифікації невідомої зірки по фото. Але ви легко можете використовувати функціонал даного софта для пошуку схожою на вас знаменитості;
 • «Celeb You Look alike» (Андроїд, iOS) — ще один зручний інструмент, до схожих до вищевикладеним програмами функціоналом.

  прикладна програма

  Додаток «Celeb Like Me»

висновок

Перераховані вище мережеві ресурси і мобільні додатки дозволять вам дізнатися, на кого із знаменитостей схожа ваша фотографія. До отриманих з їх допомогою результатів не варто ставитися надто серйозно — це всього лише веселе розвага, і не більше. Приємних вам збігів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector