Збій камери на Самсунг що робити

При запуску програми «Камера» власники телефонів Sumsung (особливо лінійки «Galaxy») можуть зіткнутися з проблемою при фотографуванні. Дана помилка має не апаратну, а програмну природу, і пов’язана з некоректною роботою ряду додатків, встановлених на призначеному для користувача девайсе. Нижче розберемо, чому виникає ця помилка, і що робити, якщо виникає збій камери на Самсунг.

Повідомлення про збій камери на Самсунг

Повідомлення про збій камери на Самсунг

Основні причини збою камери на Samsung

Поява помилки камери викликано рядом програмних причин, серед яких слід відзначити такі:

  • Проблеми з оновленням ОС «Андроїд». Якщо ви недавно оновлювали свою ОС, тоді існує ймовірність, що встановлене оновлення не функціонує належним чином. Особливо це актуально в разі переривання поновлення в процесі установки;
  • На телефоні відсутня вільне місце. Якщо внаслідок установки або роботи будь-яких додатків пам’ять гаджета забита під зав’язку, то це буде викликати помилку «Збій камери»;
  • Помилки кеша і даних програми «Камери» також можуть стати факторами виникнення проблеми;
  • Вже згадана помилка також може бути викликана некоректними змінами системних налаштувань самим користувачем;
  • Ну і, звичайно ж, причиною помилки може стати застаріла версія працює з камерою додатки.

Це може бути корисним: Чи не працює сенсор на телефоні що робити.

Що робити при помилку в роботі камери на Самсунг

Незважаючи на наявність безлічі шаблонних рад по темі, реально дозволяють позбутися від помилки «Збій камери» на Sumsung лише кілька з них. Але, перш ніж перейти до їх реалізації, варто переконатися, що на вашому смартфоні є достатня кількість вільного місця (як на внутрішній пам’яті, так і в SD-карті). Якщо з цим все в порядку, тоді йдемо далі.

Тимчасово вилучіть акумулятор з вашого гаджета

Вимкніть ваш телефон Самсунг стандартним шляхом, відкрийте його кришку і вилучіть з нього акумулятор на 10-20 секунд. Потім вставте акумулятор назад і включіть гаджет. Зазвичай помилка про збої фотокамери після цього зникає.

Вилучіть батарею з вашого телефону

Вилучіть батарею з вашого телефону

Вийміть SD-карту пам’яті

Вимкніть гаджет, вилучіть з нього SD-карту. Потім включите смартфон, додаток «Камера» може заробити. Чи залишиться вставити карту пам’яті назад.

Очистіть кеш і дані додатка «Камера» на Samsung

Перейдіть в налаштування девайса, знайдіть там «Додатки» — «Все» — «Камера». Увійшовши в його налаштування програми натисніть там на «Очистити дані», а також на «Очистити кеш». Ті ж операції слід зробити з «Галереєю», безпосередньо пов’язаної з роботою вашої камери.

Очистіть дані і кеш зазначених додатків

Очистіть дані і кеш зазначених додатків

Читайте також: Тип мітки NFC не підтримує на Samsung Galaxy.

Оновлення додатка на смартфоні

Переконайтеся, що на вашому телефоні встановлено найсвіжіші версії працюють з камерою додатків (особливо, якщо ви використовуєте програми, встановлені ззовні). Перейдіть в «Плей Маркет», виберіть там «Мої додатки та ігри», і обновіть їх до актуальних версій. Це може допомогти вирішити помилку збою камери на Samsung.

Вимкніть Smart Stay

Функція «Smart Stay» відповідає за постійно включений дисплей коли користувач на нього дивиться. Для забезпечення роботи Смарт Стей використовується функціонал фронтальної камери. Коли ж користувач включає задню камеру, конфлікт двох систем може викликати помилку «Збій камери». Перейдіть в налаштування дисплея вашого гаджета, і тимчасово вимкніть «Smart Stay».

Деактивуйте функцію Smart Stay

Деактивуйте функцію Smart Stay

Для видалення програми альтернативної камери

Якщо для роботи з camera ви використовуєте альтернативне (завантажене ззовні) додаток, то рекомендується видалити його, після чого перезавантажити ваш девайс.

Очистіть кеш через функціонал Recovery

Вимкніть ваш гаджет Самсунг. Потім затисніть кнопки харчування, гучність вгору і Home. Відіжміть кнопки після появи екрану Recovery. За допомогою клавіш гучності виберіть опцію «Wipe cache partition», і натисніть на кнопку харчування. Після закінчення процедури виберіть «Reboot system now» для перезавантаження девайса в нормальному режимі.

Очистіть розділ кешу на вашому гаджеті

Очистіть розділ кешу на вашому гаджеті

Скиньте налаштування вашого телефону до заводських

Даний спосіб слід застосовувати в крайньому випадку, оскільки перебувають у пам’яті вашого телефону файли (включаючи ваші акаунти і прогрес в іграх) будуть видалені. Перейдіть в налаштування гаджета, знайдіть там підрозділ «Архівація та скидання» (або «Резервне копіювання» і ін.), І виберіть опцію «Скидання даних».

Зверніться в сервісний центр для усунення збою камери

Якщо жоден з перерахованих способів не спрацював, рекомендується звернутися за допомогою до авторизованого сервісного центру Самсунг для ідентифікації причин помилки і подальшого ремонту девайса.

висновок

Найбільш ефективним способом, що робити у випадку помилки «Збій камери» на Самсунг, є тимчасове вилучення батареї з мобільного пристрою. Після цього розглянута в статті проблема зазвичай зникає, і функціонал доступу до камери відновлюється в повному обсязі. Якщо ж перераховані програмні способи не допомогли, то залишається звернення до сервісного центру. Можливо, вашому пристрою знадобитися ґрунтовний ремонт.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector