Як задати питання в Інстаграм в Сторіс

За останні кілька тижнів Інстаграм поповнився низкою нових функцій, що підвищують рівень інтерактивності даної соціальної мережі. Однією з таких функцій стала можливість створення питань в Сторіс, що сприяє зростанню популярності каналу і його розкрутці. Нижче ми розберемо, як необхідно ставити питання в Інстаграм в Сторіс, а також розповімо, що робити в ситуації, коли дана функція у вас з яких-небудь причин відсутній.

Розбираємо, як питати в Stories

Розбираємо, як питати в Stories

Покроковий алгоритм по створенню питання в Інстаграм в історії

Оновлення № 52, що включає в функціонал Інстаграм можливість задати питання в Сторіс, вийшло у вівторок, 10 липня 2018 року. Після його установки у користувачів з’явилася можливість запитати в Сторіс Інстаграм, хоча є і безліч тих, у кого дана функція недоступна і до цього дня.

Алгоритм створення питання в Сторіс досить простий, і полягає в наступному:

 1. Запустіть ваш Інстаграм і перейдіть в Сторіс;
 2. Зробіть (або завантажте) фото або відео в Сторіс,
 3. Натисніть зверху на стікер у вигляді смайлика для переходу в розділ стікерів;

  Натисніть на смайлик для переходу в розділ стікерів

  Натисніть на смайлик для переходу в розділ стікерів

 4. У який з’явився переліку стікерів виберіть стікер «ПИТАННЯ». Якщо такого у вас немає, відразу переходите до розділу статті, присвяченому відсутності можливості створення питань в Сторіс;

  У переліку стікерів виберіть

  У переліку стікерів виберіть «Питання»

 5. Відкриється стікер питань. Замість шаблону фрази «Задайте мені питання» ви можете ввести свій власний питання;

  Введіть своє питання, чи використовуйте вказаний шаблон

  Введіть своє питання, чи використовуйте вказаний шаблон

 6. За замовчуванням стікер питань білого кольору. Якщо ви захочете змінити колір, то виберіть вподобаний з запропонованої знизу номенклатури квітів;

  Виберіть один із запропонованих кольорів

  Виберіть один із запропонованих кольорів

 7. Додайте стікер в потрібній частині екрана;
 8. Опублікуйте вашу Сторіс.

Ваша історія зі стікером з’явиться в Сторіс. Як бачите, все досить просто.

Рекомендую звернути увагу на підбір своїх ніків для Інстаграмма.

Як відповідати на питання

Коли ваші друзі в Інстаграм побачать ваш стікер з питанням, вони зможуть тапнуть на нього, і написати своє запитання у відповідь на ваш.

Ваші друзі можуть писати відповіді на ваше запитання, тапнув по стікери

Ваші друзі можуть писати відповіді на ваше запитання, тапнув по стікери з питанням

Ви зможете переглядати відповіді від ваших друзів в «подивились» внизу зліва (або в ваших новинах).

Якщо якийсь із заданих друзями питань вас зацікавив, тоді тапніте на нього, і у вас з’явиться меню з трьох основних параметрів:

 1. «Поділитися відповіддю» — це питання буде винесено в окрему сторіз, зі стікером у вигляді даного питання. При цьому дане питання буде анонімним — ваші друзі не побачать, хто з них його задав.
 2. «Надіслати повідомлення» — для переходу в директ з даними користувачем;
 3. «Видалити» — для видалення заданого питання.

Запропонований вибір опцій

Створіть ще одну Stories з даним питанням, чи перейдіть в директ з його автором

Для красивого оформлення описів використовуйте красиві шрифти.

Як задати анонімне питання в Сторіс Instagram

Багатьох користувачів цікавить, чи можна задати анонімне питання в Інстаграме. Відповідаю — такої можливості немає, і на даний момент не планується, що пов’язано із проведеною Інстаграм політикою по боротьбі з троллінгом і спамом в мережі. Введення анонімних питань підстьобнуло б використання некоректних методів комунікації, тому Інстаграм намагається уникати додаткової підтримки і так процвітаючою анонімності.

Інстаграм не вітає анонімність

Інстаграм не вітає анонімність

Що ж стосується використання питання від одного в якості нового поста в Сторіс, то, як вже було зазначено трохи вище, інші користувачі не будуть бачити авторство даного питання.

Які задавати питання в Stories

Які питання варто задавати? Так будь-які (в межах розумного, звичайно). Особливо оцінять функціонал питань в Сторіс Інстаграм власники різноманітних комерційних акаунтів — вони зможу отримати ще одну форму зворотного зв’язку від своїх передплатників. Запитуйте що вас цікавить, як ваші друзі бачать подальший розвиток свого аккаунта в Instagram. Що їм до душі, а що ні — і кількість (а іноді і якість) зворотного зв’язку вас не розчарує.

Також можна розглянути різні види вікторин, що може зацікавити досить багатьох передплатників.

Відсутність функції «Питання» в Сторіс Інстаграм — причини і рішення

Перейшовши до свого облікового запису, і бажаючи поставити запитання в Сторіс Instagram, ви можете виявити, що стікер «Питання» відсутній в переліку стікерів вашого облікового запису. Це може бути викликано наступними причинами:

 • Ваш телефон працює на застарілій версії ОС. Інстаграм в першу чергу працює з найсвіжішими версіями ОС «Андроїд» і iOS »;
 • Ваш Instagram Не оновлена ​​до найсвіжішої версії. Рекомендується перейти на Плей Маркет (або Еп Стор), і завантажити нову версію продукту;
 • Чергове оновлення ще не торкнулося ваш аккаунт. Особливо це актуально для власників акаунтів в Інстаграм з багаторічним стажем. В цьому випадку рекомендується вийти зі свого старого аккаунта, зареєструвати новий, і з нього спробувати опублікувати Сторіс з питанням. Якщо це вдалося, тоді активуйте режим «У літаку», і під цим режимом поверніться в ваш старий аккаунт. Тут спробуйте створити аналогічну Сторіс з питанням (якщо стікера «Питання» немає, тоді використовуйте свайп для перегляду недавно використаних стікерів для вибору «Питань»). Опублікуйте дану Сторіс, потім відключіть режим «У літаку», і знову підключіться до мережі.

Якщо ж після натискання на стікер питання у свого друга вас перекине на іншу Сторіс, значить вам варто почекати чергового оновлення Інстаграм.

Оновлення ваш Інстаграм до найсвіжішої версії

Оновлення ваш Інстаграм до найсвіжішої версії

висновок

Вище ми детально розібрали, як запитати в Сторіс Інстаграма, і який алгоритм реалізації зазначеного завдання. Задати питання в Сторіс досить просто, і не викличе у користувача будь-яких труднощів. Активно задійте цю функцію, і це неодмінно позитивно позначиться на розвитку вашого каналу і кількості його передплатників.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector