Cellular що це таке на iPad

На ринку цифрових пристроїв з’явилися моделі планшетів від Apple з раніше невідомою технологією — Wi-Fi Cellular. Користувачам стає цікаво, що представляє собою новий вид бездротової мережі. Чи означає це, що пристрої будуть значно швидше обмінюватися інформацією? Тому в даній статті ви дізнаєтеся, що ж це таке Cellular в гаджетах iPad, і які можливості дає нам такий пристрій.

Різниця пристроїв iPad

Компанія Apple не виробляла свої планшети без модуля Wi-Fi. Але в різних моделях відрізнявся спосіб підключення та інші функції бездротової мережі. Наприклад, iPad зі звичайним Wi-Fi здатний тільки підключатися до роутера, як будь-який інший мобільний пристрій.

Організація Wi-Fi

Організація бездротової мережі Wi-Fi

Пристрій iPad з позначкою Wi-Fi 3G, 4G (Cellular) здатний підключатися також до стільникових мереж. Або як його ще часто називають «айпедов з СІМ-карткою». Більш простими словами можна сказати, що iPad тільки з Wi-Fi може підключатися тільки до мережі Вайфай. iPad Cellular має осередок для SIM-карти.

Осередок для СІМ-карти

Осередок для СІМ-карти в iPad Cellular

Ви зможете використовувати паралельно обидва способи підключення до інтернету, підключаючись до 3G і 4G мереж для передачі і прийому даних в мобільних мережах. Між пристроями з різними властивостями технологій є і візуальні відмінності. Більш модифікований пристрій буде коштувати дорожче. Як правило, ціна вище на 20%.

Це може бути корисним: iforgot.apple.com: як скинути обліковий запис.

Що таке Cellular, і для чого використовується технологія

Це слово в перекладі з англійської може мати значення «стільниковий». Якщо ви бачите пристрій від Apple з назвою Cellular — не сумнівайтеся, воно підтримує стільникові мережі. По суті — нічого особливого в моделях iPad не відбулося. СІМ-карти підтримують більшість не бюджетних лінійок планшетів. «Яблучна» компанія могла використовувати більш приємні ринкові назви, які б виглядали солідно: iPad 4G. Але заковика в тому, що в деяких країнах підтримки мережі нового покоління просто немає. Відсутня 4G навіть в деяких європейських країнах.

4G

можливості 4G

Тому розробники Apple вирішили дати більш універсальну назву пристроїв, що підтримують такі мережі — Cellular. У моделях iPad з такою технологією здійснена підтримка WiMAX і LTE-Advanced. Якщо у вашому місті ви можете підключитися до мобільного інтернету нового покоління, у вас не виникне проблем з планшетом. Cellular моделі здатні підключитися до стільникових мереж, але вони не можуть дати можливості спілкуватися засобами голосового зв’язку. Як ми це робимо в мобільних телефонах. У них просто немає підтримки голосового зв’язку і передачі тексту (SMS) з комутацією каналів.

Дізнайтеся, що робити з помилкою 1671 iTunes.

Зовнішні відмінності iPad і iPadCellular

Мобільний пристрій iPadCellular оснащений спеціальною антеною, яка здатна приймати сигнал на частотах 4G. Вона захована на тиловій частині корпусу і вкрита пластиковою кришкою.

Антена під кришкою

Антена під кришкою в iPad

Кришка виділяється на тлі всього корпусу темним кольором. Ця особливість iPad Cellular дозволяє швидко визначити відмінності в моделях. Але не все так просто, існують ще одна модель iPad 2 з CDMA, яка також має антену під темною кришкою.

Антена в iPad

Антена в iPad CDMA

Але вона не має слота для SIM-карти. Тому доведеться уважно вивчати технічний опис планшета при покупці.

Трапляються Cellular планшети зі світлими пластиковими кришками, що покривають антену.

світлі кришки

Світлі кришки антен в iPad

Можна також звернути увагу на наявність осередку для SIM-карти. Якщо вона є — значить планшет підтримує стільниковий передачу даних. Модель з темною кришкою, але без СІМ-карти в країнах СНД зустрічається досить рідко. Тому ймовірність того, що ви зустрінете його на ринку невелика.

Читайте також: support.apple.com/iphone/restore на екрані — як прибрати.

Які SIM-карти використовуються в пристроях

Різні моделі iPad Cellular з підтримкою стільникових мереж використовують різні форм-фактори СІМ-карт. Тому важливо знати цю інформацію, щоб придбати відповідну карту для пристрою Apple.

№ТіпОсобенность
1eSIMВбудований модуль всередині корпусу пристрою, який є непоганий, але дорогий альтернативою SIM-карти російських операторів. Моделі з eSIM: iPad Pro 11 дюймів, iPad Pro 12.9.
2Micro SIMЗменшена версія звичайної «сімки». Сьогодні з практично будь-якої звичайної карти можна витягти micro-SIM. Моделі з такою картою: iPad, iPad 2.
3Nano SIMМенших розмірів «сімка», в якій всі її тіло являє собою мікрочіп. Встановлено на моделях iPad mini, iPad Air.iPad одними з перших почали використовувати більш компактний вигляд «сімки» — Micro-SIM. Після чого більшість розробників брали з них приклад і також впровадили компактні осередки в свій продукт.

Спосіб дізнатися, чи підтримується в моєму місті 4G LTE

Більшість інформації, яка може вас цікавити про пристрої Apple, розміщена на офіційному сайті https://www.apple.com/ru/.

Офіційний сайт

Офіційний сайт Apple

Тут також є дані про те, які оператори в різних країнах надають доступ до мережі 4G LTE.

Країни з LTE

Країни, в яких заявлена ​​підтримка LTE

У Росії — це МТС, Білайн, Мегафон.

Російські оператори з LTE

Російські оператори, що підтримують LTE

Детальніше про підтримку високошвидкісної мережі Cellular в вашому регіоні ви можете дізнатися у мобільного оператора за коротким номером:

 • Мегафон — зателефонуйте на 0555 або 8 800 550 0555;

  сторінка підтримки

  Сторінка підтримки на сайті Мегафона

 • МТС — 0890, дзвінки з-за кордону: +7 495 766 0166;

  Офіційна сторінка підтримки

  Офіційна сторінка підтримки МТС

 • Білайн — 0611 або 8 800 700 8378.

  Офіційна сторінка підтримки

  Офіційна сторінка підтримки Beeline

Зателефонувавши до оператора, зверніться з проханням допомогти вам визначити підтримку LTE в вашому місті. Якщо мережа підтримується, ви також отримаєте безкоштовну консультацію про те, як підключити її на планшеті iPad.

Як налаштувати передачу даних в мережі iPadCellular

Коли в руки користувачів потрапляє iPad Cellular, з’являється необхідність налаштувати стільниковий зв’язок для передачі даних. У цьому процесі немає нічого складного.

Давайте розглянемо покрокову інструкцію:

 1. Візьміть в руки планшет і натисніть на головному екрані в меню значок налаштувань;

  значок налаштувань

  Значок налаштувань на робочому столі iPad

 2. Відкриється ще одне меню налаштувань;

  Вікно з налаштуваннями

  Вікно з налаштуваннями iPad

 3. Серед цих пунктів знайдіть пункт «Стільникові дані»;

  стільникові дані

  Пункт меню «Стільникові дані»

 4. Справа в блоці будуть відображатися пункти налаштувань стільникових даних вашого iPad;

  Блок з настройками

  Блок з настройками стільникових даних

 5. Виберіть «Налаштування APN»;

  дані APN

  Введіть дані APN

 6. У верхньому блоці вам потрібно ввести дані: пароль і ім’я користувача. Їх вам повинен надати мобільний оператор.

Не обов’язково знову дзвонити оператору, щоб отримати ці дані для підключення мережі. Адже логін і пароль для різних СІМ-карт є ім’ям оператора. Наприклад, у МТС — це «mts» в обох полях. У Білайн — «beeline» в поле імені і пароля. Відразу ж після введення цих даних збережіть їх. І спробуйте підключитися до мобільної мережі за допомогою відповідного значка.

Яким чином змінити свій тарифний план

У пристроях Apple — iPad Cellular ви можете подивитися статус вашого тарифу або навіть змінити його. Для цього виберіть значок налаштувань в меню і перейдіть в розділ «Стільникові дані». В окремих випадках може знадобитися звернення за допомогою до оператора. Власники планшета можуть користуватися відразу декількома тарифами в своїх пристроях iPad. Але не всі моделі дозволяють це робити. Так як немає підтримки вбудованою SIM і окремого лотка для micro-SIM.

У пристроях з підтримкою двох видів SIM ви можете використовувати «сімки» від різних операторів. Щоб переключитися між ними, відкрийте меню і знайдіть пункт «Стільникові дані». Після цього виберіть потрібний варіант у пункті «Стільникові тарифи». Щоб відключити один з тарифів, насамперед його дію не потрібно продовжувати.

Для цього:

 1. Відкрийте налаштування пристрою;
 2. Виберіть «Стільникові дані»;
 3. Натисніть на ім’я оператори і виберіть пункт для відключення.

Такі функції в настройках будуть доступні тільки в пристроях з описаної технологією. В інших моделях гаджета ви не знайдете їх в меню. Таким чином, ми розібрали що ж це таке Cellular на пристроях iPad, і для чого потрібна ця опція.

https://youtu.be/ZtLaXWK0Vjs

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector