Що значить Прибуло в офіс доставки Аліекспресс

Багато хто з читачів купують товари на торговому майданчику «AliExpress». Велика кількість товарного асортименту, чуйні продавці, низькі ціни і часом безкоштовна доставка — все це інспірує повертатися до покупок на «Алі» знову і знову. Після придбання товару, що сподобався починається його тривалий (і часом болісний для клієнта) шлях до покупця. Відстежуючи доставку крок за кроком, ми можемо зустрітися з невідомим для нас статусом «Прибуло в офіс доставки». Що значить цей статус, в якій офіс прибула ваша посилка, і що нам робити далі — про все це розповімо в нашому матеріалі.

Що означає стан відправки «Прибуло в офіс доставки»?

Статус «Прибуло в офіс доставки» Аліекспресс відповідає англійському варіанту «Arrival at delivery office». В обох випадках це означає, що ваша посилка прибула в кінцеве місце призначення (ваше поштове відділення).

статус прибуло

Зазначений статус в трекері

Досить скоро ви отримаєте повідомлення, що пропонує забрати ваш товар. Після доставки статус посилки зміниться на «Delivered» (доставлено), після чого логістичний шлях даного відправлення буде закритий.

Проте в ряді випадків статус доставки Аліекспресс про прибуття в офіс доставки може означати, що посилка передана в відділення кур’єрської служби вашого регіону. Остання спеціальним кур’єром незабаром доставить посилку одержувачеві. Після того, як останній розпишеться в її отриманні, вона придбає вже згаданий статус «Delivered».

Поштовий кур'єр

У деяких випадках ваша посилка буде доставлена ​​кур’єром

Це буде цікаво: як працює відстеження поштових відправлень Standard Shipping.

Популярні статуси посилок в AliExepress

Поштова машина «AliExepress» має безліч різноманітних статусів. І після того, як ми розібрали, що означає статус Прибуло в офіс доставки, давайте розглянемо схожі поштові статуси. Серед них відзначимо наступні:

  • «Arrival at local delivery office» — посилка прибула в локальне поштове відділення;
  • «Arrived at the destination postal office» — посилка прибула в кінцевий поштовий офіс;
  • «Processing, Arrival at delivery office» — обробка, прибуття в пункт призначення. Зазвичай означає, що ваша посилка скоро буде доставлена ​​в ваше поштове відділення;
  • «Delivered to the post office» — відправлення доставлено в ваше поштове відділення;
  • «Arrival at Delivery office» — відправлення прибуло в офіс доставки. У статусі останнього може виступати як місцеве поштове відділення, так і локальний офіс кур’єрської служби;
  • «Delivery is available to be picked up at the Post Office» — посилка доставлена ​​в поштовий офіс для передачі одержувачу.

Проте маючи статус «Прибуло в офіс доставки» посилка може бути так і не доставлена ​​одержувачу. Як же бути в такій ситуації?

Буде корисно знати: як відстежити посилку ePacket російською мовою.

Що робити, якщо посилка прийшла в офіс доставки і пропала

Отже, відправлення отримало статус «Прибуло в офіс доставки», але пройшло вже кілька днів, а ніяких весточек з поштового відділення у вас немає. Що ж робити?

Насамперед, рекомендуємо перевірити статус доставки на веб-ресурсі Пошти Росії. Введіть трекінг-номер у відповідне поштове віконце, і перегляньте отриманий результат.

статус посилки

Перевірте статус посилки на ресурсі ПР

Якщо він близький за змістом до оскільки він розглядався нами статусу (прибуло на місце доставки), тоді радимо зателефонувати в поштове відділення і поцікавитися, чи не було останнім часом для вас посилок. На жаль, не завжди повідомлення з Пошти доставляються вчасно. В деяких випадках вони і зовсім минуть адресата, або потрапляють до останнього із суттєвим запізненням.

Якщо у вашому поштовому відділенні нічого не знають про посилку, рекомендуємо почекати ще якийсь час (приблизно тиждень). Якщо посилка так і не дасться знати, рекомендуємо написати заяву про розшук посилці в відділенні ПР. Також може допомогти скарга в Роскомандзор.

Рекомендуємо також: що таке МР Внуково на поштовому повідомленні.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, що це за статус в Аліекспресс. Які схожі статуси бувають, і що робити, якщо ваша посилка пропала на шляху до одержувача. Після отримання посилкою даного статусу рекомендуємо почекати кілька днів. Зазвичай за цей час ви отримаєте відповідне повідомлення, а потім буде отримано і саме поштове відправлення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector