Відвантажено з проміжного пункту служби доставки що означає

Після того, як ви замовили який-небудь товар в онлайн магазині, наприклад, в китайському Аліекспресс, його можна відстежити. Зробити це можна на спеціальних сайтах. Вам знадобитися трек-код посилки. Після його введення на сайтах відстеження з’являється інформація по вашому запиту. У статті розберемо статус «Відвантажено з проміжного пункту служби доставки» — що це значить, і які ще ідентифікатори можуть бути у посилок з Китаю.

Як відслідковуються посилки

Для того, щоб дізнатися, на якому етапі шляху знаходиться ваша посилка, вам необхідний код. Якщо посилку відправляли ви, то його можна отримати в поштовому відділенні. При покупці товарів в мережевих магазинах трек-код можна знайти в особистому кабінеті або у самого продавця, який зобов’язаний вам його надати. Якщо він не зробив цього, напишіть йому і вимагайте номер для стеження за посилкою.

Для відстеження відправлень існує кілька сервісів. Для визначення статусу листи краще використовувати сайт https://pochta.ru. Тут на головній сторінці введіть код і натисніть «Відстежити». Якщо мова йде про посилках, то краще використовувати https://track24.ru (або подібні). Такі сервіси спеціально призначені для цих цілей, і допоможуть визначити, відвантажена чи посилка з пункту поштової служби. Вам потрібно також тут ввести трек-код на головній сторінці у вікні і натиснути кнопку «Відстежити».

track24.ru

Відстеження посилки на track24.ru

А ви знаєте, як відстежити посилку з Китаю Joom за номером?

Статуси листів і посилок при відстеженні

Коли ми намагаємося визначити, де в цей момент перебуває наша посилка, ми отримуємо певний набір статусів. Потрібно сказати, що ці ідентифікатори при відстеженні рекомендованих листів і посилок розрізняються. Тому розглянемо окремо статуси для великих відправлень:

 • Прийом посилки — цей статус означає, що ваш товар був оформлений продавцем і посилка розпочала свій шлях. Оновлення може якийсь час не з’являтися. На відображення йде час;
 • Прибуло в ММПО — це значення відображається вже на місці, з якого посилка покине країну відправлення. Наступний статус вона отримає після обробки оператором в аеропорту Росії;
 • Посилка в транзитному пункті — часто таке повідомлення супроводжується індексами. При відстеженні їх може бути багато. І часто вони не дотримуються дійсному порядку. Це відбувається з тієї причини, що оператори заносять дані в базу не відразу;
 • Експорт (Total Export) — ваш товар пройшов всі етапи перевірки і обробки на митниці країни відправника та незабаром буде проходити російську митницю.

  Статуси

  Статуси посилки камері не вдається відстежити

Що означає статус «Відвантажено з проміжного пункту служби доставки»

Якщо ви бачите при відстеженні посилки статус «Відвантажено з проміжного пункту служби доставки» — це значить, що посилка вже вийшла з сортувального поштового відділення. На шляху прямування посилок такі пункти необхідні. Якраз тут їм присвоюються статуси для відстеження, визначається наступний пункт обробки відправлень. Таких сортувальних центрів на шляху проходження може бути досить багато. Це залежить від місця проживання майбутнього власника посилки.

В сортувальних центрах посилки знаходяться в середньому близько однієї доби. Час, за яке відправлення проходить від одного проміжного пункту до іншого, теж залежить від маршруту подальшого проходження вашого товару. Якщо ви побачили даний статус, це означає, що незабаром з’явиться статус «Прибуло в проміжний пункт» або «За місцем призначення».

Відвантажено з проміжного пункту служби доставки

Статус «Відвантажено з проміжного пункту служби доставки»

Це цікаво: що значить прибуло в офіс доставки AliExpress.

Неприємності камері не вдається відстежити посилки

Деякі статуси є звичайними для кожної посилки. Наприклад, «Відвантажено з проміжного пункту», можна при кожному відстеження. Але деякі статуси ми бачимо набагато рідше і буденними їх назвати складно.

 • Повернення на митниці — це статус говорить про те, що з документами вашої посилки не все в порядку. Якщо ви є відправником, вам необхідно запросити детальну інформацію на митниці або відправлятися туди особисто для розгляду;
 • Закінчився період зберігання — у замовленого товару поштою є певних термін зберігання, якщо посилку не одержати, вона відправляється у зворотному напрямку. Не забувайте про це;
 • Чи не вдалося вручити — такий статус можна побачити, якщо в кінцевому адресу є якісь неточності (часто в повідомленні можна побачити і саму причину). Вам в будь-якому випадку негайно потрібно відправитися в поштове відділення;
 • Досил — цей ідентифікатор говорить про те, що товар був доставлений нема на ту адресу кінцевого поштового відділення. Зараз посилка очікує службового автомобіля, щоб виправити цю ситуацію.

У будь-якому випадку не варто засмучуватися, якщо ви побачили неприємний статус. Часто ці проблеми вирішуються самою поштовою службою. Вони можуть означати лише те, що ваше замовлення поштою прийде трохи пізніше, ніж це планувалося. Вам залишається набратися терпіння.

Статус «Відвантажено з проміжного пункту служби доставки» ще може означати, що ваш товар був узятий з проміжного складу приватної компанії, яка займається доставками посилок. Ці компанії мають такі склади в багатьох великих містах Росії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector