Як відрізнити колонку JBL оригінал від підробки

Як відомо, бренд «JBL» — це синонім якості. Американська компанія вже довгий час знаходиться на ринку аудіопристроїв, і її продукція заслужила самі похвальні відгуки від безлічі фахівців. Ціна продуктів висока і відповідає якості. Тому під брендом проводиться безліч фейків з меншою ціною і значно гіршої реалізацією. Яким же чином відрізнити музичну колонку JBL справжній оригінал від відвертої підробки? І на що саме варто звернути увагу? Розповімо про це в нашому матеріалі.

Що важливо знати, щоб почати відрізняти JBL колонки

Ось уже понад 70 років американська компанія «JBL» виробляє продукти, що відповідають найвищим очікуванням користувачів. Бренд у багатьох меломанів асоціюється з ясним, природно звучить звуком, чистими басами, а також з міцними динаміками, створеними з високоякісних матеріалів. Компанія виробляє безліч споживчих товарів, від мультимедійних навушників до професійних колонок. Які використовуються в студіях, кінотеатрах і церквах, при організації великих концертів та інших цілях.

бренд
Бренд «JBL» — синонім якості

Через своєї популярності бренд «JBL» є масовим об’єктом контрафакції. Безліч піратів (особливо виробників з Китаю) тисячами випускають підроблені колонки, заробляючи на цьому солідні гроші і підриваючи споживчий досвід американського бренду. Це змушує компанію проводити систематичну просвітницьку роботу, акцентовану на важливих відмінностях оригінальних колонок JBL від неякісного контрафакту.

JBL підробка
А у вас справжня колонка JBL?

Це може бути корисним: Як включити бездротові навушники JBL.

Основні ознаки оригінальної продукції

При придбанні колонки «JBL» рекомендуємо звернути увагу на наступні ознаки оригінального продукту.

Предмет: Ознаки:
упаковкаАвтентичні продукти JBL мають якісну упаковку. Це гарантує, що ви купуєте, товар захищений від підробок, неправильного поводження і обміну.

Справжня упаковка має: текстурну друк з високою роздільною здатністю, серійний номер, наклейку зі штрих-кодом, фірмовий шрифт, знаки відповідності.

колонкаОригінальні продукти JBL зроблені з акуратністю і точністю. Вони можуть похвалитися високоякісними матеріалами, розмірами і маркуванням, які ніколи не можуть бути повністю підроблені.

Зверніть увагу, що логотип JBL вбудований в решітку динаміка в порівнянні з наклеюванням логотипу на решітку динаміка підробки.

Провідні навушники мають помаранчеву підкладку на роз’ємі 3,5 мм. Як і на упаковці, на JBL надрукований або вигравіруваний серійний номер і коди відповідності.

Продукція виготовляється тільки з міцних матеріалів, які легко помітити в порівнянні з підробленими колонками.

колонки JBL
Продукція компанії виготовляється з якісних матеріалів

Як наочно відрізнити колонку JBL оригінал від підробки

Давайте наочно порівняти і навчимося відрізняти оригінальну колонку JBL з фейковий, і на власні очі побачимо різницю, що дозволяє розрізнити їх між собою. Порівняння варто почати з упаковки продукту, так як тут вже відразу видно, з чим ми маємо справу — з оригінальним товаром або неякісним китайським контрафактом.

Зовнішній вигляд упаковки фейк і оригіналу

На даному фото присутній оригінал (зліва) і підробка (праворуч). Навіть за загальним виглядом коробок видно, що друк на коробці оригіналу більш високої якості, чорний колір на коробці дійсно чорний, а не з сіруватим відтінком, як у фейк.

Оригінальна і фейковий колонка JBL
Принт на оригіналі набагато якісніший

На упаковці присутні більше технічної інформації по характеристикам пристрою, включаючи зареєстрований логотип «Bluetooth». На несправжньою мінімум інформації, логотип Блютуз може бути відсутнім.

Упаковка справжньою і підробленої JBL
Упаковка підробки містить мінімум технічної інформації

У оригіналу на кришці коробки зверху є текстурний принт, який відсутній у фейк. Наявність принта дозволить диференціювати оригінальну JBL.

Текстурний принт упаковки JBL
На підробці відсутня текстурний принт

На упаковці знизу завдано штрих-код, серійний номер, EAN-код, інформація про імпортері на територію вашої держави. На контрафакт така інформація зазвичай відсутня.

Штрих код
Штрих-код на підробці відсутня

При відкритті упаковки в оригіналу бачимо чорну кришку з написом «CHARGE3». У підробки зазначена напис відсутній.

Кришка упаковки JBL
Кришка з написом «CHARGE3»

Всередині у оригіналу все акуратно упаковано, документація лежить в спеціальних конвертах. У китайського аналога якість упаковки істотно гірше.

Упаковка оригіналу і підробки
Різниця в якості упаковки в наявності

Кнопки включення колонок JBL

На фірмовій колонці JBL зліва центральна кнопка включення виступає над корпусом лише чуть-чуть. На підробці кнопка включення істотно виступає над корпусом.

Кнопка увімкнення
У оригіналу кнопка ледве-ледве виступає над корпусом

Інші кнопки мають істотні зазори між кнопками і корпусом, в цьому відмінність оригіналу і несправжньої JBL.

Вага оригінального і підробленого пристрої

Зазвичай справжня продукція внаслідок більш якісних матеріалів важить більше, ніж підробка. Вага оригінального продукту зазвичай становить 800 грам, підробки 600-700 грам.

Вага колонки JBL
Вага оригіналу — 800 грам

Відмінності кришки доступу до роз’ємів зарядки

Кришка фірмової колонки (зліва) зроблена з якісного матеріалу, має гумовий ущільнювач по периметру і напис «CHARGE 3».

Кришка колонки JBL
У оригіналу є напис «CHARGE3»

Кришка підробки зроблена з низькоякісної гуми, з працею відкривається, не має відповідного напису.

Рекомендуємо до прочитання: Як підключити блютуз навушники до Самсунгу.

Пасивні випромінювачі з боків колонок

У фірмовій JBL пасивні випромінювачі мають матове забарвлення, рівні, зазвичай трохи меншого розміру, ніж у фейк.

Пасивні випромінювачі JBL
Пасивні випромінювачі в оригіналу матові, у підробки — глянцеві

У аналога також пасивні випромінювачі глянцеві, нерівні, досить великий логотип JBL особливо якщо порівнювати його зі справжньою колонкою.

напис
Напис «JBL» на підробці більше

Яким чином відрізнити блок живлення у підробки

На оригінальному блоці живлення є логотип і технічна інформація. Вага зазвичай 66 грам.

Блок живлення
На оригінальному блоці є логотип JBL

На контрафактному блоці живлення немає ніяких печаток, і важить він близько 40 грам.

Зовнішній вигляд оригінального шнура для блоку живлення JBL

Справжній кабель блоку живлення плоский, акуратно упакований в спеціальну плівку. Кабель підробки виглядає просто як перев’язаний шнур.

Шнур до блоку живлення
Оригінальний шнур блоку харчування добре упакований

Роз’єми для підключення пристроїв

У фірмовій колонки під кришкою зазвичай розташовані три роз’єми. На кришці з внутрішньої сторони ви знайдете серійний номер пристрою і країну виробництва.

Роз'єми колонки JBL
У оригіналу три роз’єми, у підробки — чотири

У фейк чотири роз’єми, включаючи зайвий роз’єм для SD-карти. Серійний номер у нього відсутня.

Це корисно знати: як на ноутбуці зробити звук голосніше.

висновок

У нашому матеріалі ми розглянули способи, що дозволяють відрізнити оригінальну музичну колонку JBL від відвертої підробки. А також привели ознаки, що дозволяють ідентифікувати контрафактний товар. Щоб уникнути придбання підробок рекомендуємо купувати колонки у магазинів-партнерів «JBL», яких можна знайти на сайті ru.jbl.com. Це дозволить купити справжній брендовий продукт, і ще довгий час насолоджуватися його чистим і якісним звучанням.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector