Як подивитися закритий профіль в Однокласниках

Кожен з нас зареєстрований в одній з популярних соціальних мереж: ВКонтакте, ОК, Facebook і інших. Вони дають нам можливість спілкуватися зі своїми знайомими, не дивлячись на відстані. Тут ми відпочиваємо, спілкуємося і знаходимо нових друзів. Для кого-то особиста сторінка є способом показати себе і подивитися на інших. Але деякі не бажають показувати відкрито своє життя і обмежують доступ до свого профілю. Сьогодні ви дізнаєтеся, яким чином можна подивитися закритий профіль користувача в Одноклассниках.

Що означає закритий профіль в ОК?

У кожного зареєстрованого користувача в Одноклассниках є можливість зробити свою сторінку прихованою. Ця функція дозволяє приховати все, що знаходиться в ваш обліковий запис: фотографії, підписки, список друзів, стрічку, ігри та інше. Кожен, хто його відвідає, крім ваших друзів, буде бачити замок і основну інформацію про власника — ім’я, вік, країну проживання. При бажанні можна приховати і ці дані. Таким чином, ви створите закрите коло для спілкування тільки зі своїми друзями.

Зображення закритою сторінки

Зображення закритою сторінки в Однокласниках

Обман власника прихованого аккаунта

Найефективнішим і нестандартним способом подивитися, що знаходиться за «замком» профілю є — створення нової сторінки. Цей метод працює безвідмовно, якщо ви докладете зусиль. Добре б дещо знати про цю людину, профіль якого ви хочете побачити. Наприклад, його зв’язку, з ким він дружить. Ви можете зробити сторінку з чужим ім’ям. Але створювати профіль потрібно в тому випадку, коли ви точно будете впевнені, що «закритий» користувач прийме дружбу.

Ось приклад як це можна зробити: користувач з закритим профілем в ОК обожнює розкішні автомобілі. Ви можете створити відповідний обліковий запис з такими ж інтересами. Завантажте побільше зображень дорогих авто, вступите в кілька груп любителів швидкості. Після чого впевнено додавайтеся в друзі. При створенні запиту ви можете прокоментувати свої наміри, написавши, що шукайте друзів за спільними інтересами.

Додатися в друзі можна прямо зі сторінки Однокласників, яка сповіщає вас про те, що обліковий запис закритий. Непогано б для початку попроситися від свого імені в друзі. Можливо, у вас є шанси обійтися без створення додаткових профілів.

Це цікаво: Як скачати музику з Однокласників на комп’ютер.

Пошук способів перегляду закритою сторінки в Однокласниках

Можливо, ви розчаровані тим, що не можете знайти швидкого способу злому закритої сторінки ОК. Але потрібно сказати, що таких і не існує. Швидше за все, ви зможете знайти на інших сайтах «ефективні» способи це зробити. Але крім того, що ви втратите час і гроші, ви більше ні чого суттєвого не отримаєте. Не варто довіряти «хакерам», тим більше, якщо за це з вас вимагають оплату.

У минулому був сервіс для перегляду контенту з закритих сторінок — odnok.wen.ru. Але на численні прохання (скаргами) користувачів його досить швидко прикрили. А цю уразливість розробники Однокласників залатали. Тому сьогодні ви не зможете скористатися подібними сервісами. Якщо вам потрібно побачити фотографії або список друзів певної людини в ОК, ви можете отримати цю інформацію самостійно і більш лояльними методами.

Як подивитися фотографії прихованого профілю

Коли ми викладаємо фото в своєму профілі ОК, ми сподіваємося на те, що вони сподобаються нашим друзям. І, звичайно ж, вони будуть заохочені лайками. Фотографії відображаються на стіні у тих, хто поставив лайк. Значить їх можна знайти на стіні друзів. Подивіться, можливо вам вдасться знайти цілий альбом тих, хто закрив свій профіль.

Рідко користувачі реєструються тільки в одній соціальній мережі. І часто вони діляться своїми постами і зображення на інших сайтах. Наприклад, Instagram. Як відомо, ця мережа спеціалізується на фотографіях. Тому спробуйте знайти профіль потрібного вам людини в Інстаграм і подивіться зображення, які він викладає.

Ви можете найняти власного шпигуна серед друзів користувача з закритим профілем. З його допомогою можна подивитися практично весь закритий профіль в Однокласниках. Він може копіювати для вас зображення, надати весь список друзів і багато іншого.

Дізнайтеся також, як подивитися в Інстаграм, хто відвідував вашу сторінку.

Як в Однокласниках закрити власну сторінку

Розглянемо інструкцію для закриття своєї сторінки в Однокласниках. Ви зможете і самі захиститися від сторонніх, роблячи свій аккаунт недоступним для всіх, крім друзів.

Для цього:

 1. Перейдіть на головну сторінку свого аккаунта ОК і натисніть вгорі стрілку біля мініатюри вашого аватар;
 2. Виберіть пункт «Змінити настройки»;

  налаштування

  Відкриваємо налаштування Однокласників

 3. Зліва в блоці натисніть на розділ «Публічність»;

  публічність

  Публічність сторінки в ОК

 4. Зверху ви побачите назву настройки «Закритий профіль». Натисніть кнопку «Підключити».

Ви можете налаштувати відображення будь-якої своєї інформації, яка розташована на сторінці ОК. Зверніть увагу на налаштування сторінки, на якій ми закривали свій профіль. Ви можете вибрати, хто буде бачити ваш вік, сімейний стан і іншу інформацію. Поставте прапорець навпроти цих пунктів в стовпці «Тільки я», щоб приховати свої дані.

Тут вам доступно налаштовувати такі параметри, як прийняття подарунків, прийняття повідомлень, запрошення в ігри, в групи і багато іншого. Особливо важливими і популярними є останні пункти налаштувань. Багатьом, напевно, набридли оповіщення від друзів, в яких вас кудись весь час запрошують. Поставте прапорці на цих пунктах в стовпці «Нікому» і ви зможете позбутися від них.

Як заблокувати інформацію свого профілю для друзів

Створюючи закритий профіль, ми захищали від сторонніх. Але і з друзями в будь-який час можуть зіпсуватися відносини. Тому з’являється логічне запитання — як можна закрити профіль в Однокласниках від свого друга. Перший і самий логічний спосіб — просто видалити його з друзів. Якщо такий варіант з якоїсь причини не прийнятний, ви можете скористатися чорним списком.

Він знаходиться в блоці «Ще», який відображається практично на будь-якій сторінці ОК.

Чорний список

Як знайти чорний список в Одноклассниках

Натиснувши на нього, з’явиться контекстне меню, де ви зможете вибрати пункт «Чорний список». На цій сторінці пояснюється, що всі, хто буде сюди доданий, не зможуть вам писати, коментувати що-небудь на вашій сторінці і взагалі бачити вміст аккаунта.

Щоб додати до нього друзів:

 1. Відкрийте сторінку користувача і натисніть на три точки в меню;
 2. Виберіть пункт «Поскаржитися»;
 3. Потім в наступному меню виберіть «Додати до чорного списку».

Ваш НС починає поповнюватися. Цим способом ви зможете убезпечитися від свого знайомого і закрити для нього перегляд свого контенту.

На цій сторінці написано більш докладно про НС в Одноклассниках.

Яким чином знову відкрити свій профіль в ОК

Незабаром ви можете передумати і вам знадобиться знову відкрити свій профіль.

Це можна зробити все в тих же налаштуваннях:

 1. Натисніть на стрілку біля свого аватар вгорі праворуч;
 2. Виберіть рядок «Змінити настройки»;
 3. Знайдіть блок з пунктом «Закритий профіль» і пересуньте повзунок, щоб його активувати.

Знайомий, де ви можете розмістити НС не впізнає про це, поки не вирішить написати вам повідомлення. Або прокоментувати фотографію, пост. При відвідуванні вашої сторінки він буде бачити те саме, що й інші користувачі, які не є друзями — повідомлення про обмеження доступу. Видалити його можна на сторінці чорного списку, зайшовши в блок «Ще». Навпаки імені потрібно вибрати три точки і натиснути на пункт «Видалити». Після цього він знову зможе переглянути ваш закритий профіль у соціальній мережі Однокласники.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector