86 код якої країни

У деяких ситуаціях нам потрібно дізнатися код якогось регіону. Це потрібно для того, щоб зателефонувати в певну країну, адже без точних даних такий дзвінок здійснити не вдасться. Така необхідність може бути і в тому випадку, якщо нам дзвонить якийсь абонент з невідомим номером. З цієї статті ви зможете дізнатися, якій країні належить код 86. А також отримаєте інформацію про корисному сервісі, який допоможе дізнатися, звідки надходять дзвінки.

Якій країні належить телефонний код 86

Номери телефонів, які починаються на 86, належать Китаю. Якщо вам потрібно набрати номер китайського абонента, то його необхідно починати вводити з +86. При дзвінках з мобільного, коди міст набирати не потрібно. Але для провідних ліній ідентифікатори міст необхідні при наборі номера. Якщо вам потрібно набрати номер з певного китайського міста, скористайтеся таблицею за адресою http://www.008.ru/phonecodes/kitay/. Тут знаходиться повний список.

Щоб зателефонувати до Китаю по провідного телефону з Росії, необхідно набирати номер в певному порядку:

  1. Спочатку наберіть цифру 8 і почекайте гудок;
  2. Потім наберіть 10 і 86;
  3. Після наберіть код міста абонента і сам номер.

Якщо ви використовуєте провідний телефон, перебуваючи в Китаї, необхідно набрати вісімку (8), після гудка код міста і сам телефон.

Для мобільних телефонів іноді ставиться перед 8 знак плюса «+». Але іноді в ньому немає необхідності. Ставити чи ні +86 — залежить від китайських мобільних операторів. У Китаї, як і в багатьох інших країнах, використовують розширену план нумерації. Це означає, що дзвінки всередині країни можуть бути здійснені без коду країни. Досить почати набирати номер абонента з шифром оператора.

Карта Китаю

Карта Китаю

Читайте також: 2359 код якої країни?

Інші ідентифікаційні коди Китаю

Китаю належать і інші ідентифікатори, крім телефонного коду 86. Як і в будь-якій країні, тут усі товари мають спеціальний штрих-код. Він складається з 13 цифр відповідно до міжнародного стандарту. Для всіх китайських продуктів виділяється діапазон кодів — 690-695. Інші цифри складаються з коду компанії-виробника, коду продукції і з інших цифр.

Зі штрихкодом, напевно, знайомий кожен. Це чотирикутник на упаковці товару, який складається з ліній і пробілів. Для користувача особливо корисним в отриманні інформації є числове значення під цим чотирикутником. Якщо ви бачите перші 3 цифри, які знаходяться в діапазоні 690-695, значить цей товар був проведений в Китаї. Але це не завжди так через декілька причин:

  • Підприємство, яке справило товар є підрозділом міжнародної компанії;
  • Виробник є учасником міжнародної компанії, яка надає свою продукцію в різних країнах світу;
  • Виробник деталей і підприємство по збірці продукції знаходяться в різних країнах.

Тому не завжди з точністю можна визначити реального виробника товару. Це стає можливим при більш детальному аналізі даних, як і в випадку з телефонним кодом 86.

Дізнайтеся, код якої країни 65.

Детальніше про країну Китай

Китай є найбільшою країною в світі за чисельністю населення. На сьогоднішній день в ній проживають близько 1 мільярда 480 мільйонів громадян (19% від населення всієї Землі). Не всі з них є етнічними китайцями. Тут проживають і інші народи світу. Самі китайці називають свій народ — хань. Китай — це ще і третя країна за площею, після Канади та Росії. З 1949 року і до наших днів країною править комуністична партія Китаю. Главою держави з 2013 року є Сі Цзіньпін.

Це одна з найбільших в світі експортерів. Написи на товарах «Зроблено в Китаї» можна зустріти майже в кожній країні. Китай займає перше місце серед експортерів за обсягом продажів в понад 100 видах товарів. Половина всіх фотоапаратів в світі виробляються тут. Чверть пральних машин, а також 20% холодильників у всіх магазинах світу зроблено в Китаї. Не кажучи вже про величезні поставках в різні країни одягу та іншої текстильної продукції.

У Китаї поширені високошвидкісні залізниці. Вони засновані на звичайних ЖД із застосуванням магнітних подушок. Таке нововведення дозволяє убезпечити рух транспорту під час маневрів на великих швидкостях. У 2018 році Китай побудував більше 104 тисяч кілометрів залізниць.

А ви знаєте, якій країні належить код 44?

проблеми Піднебесної

Особливою проблемою влади цієї країни є демографічне становище. Сьогодні в Китаї діють певні правила. Людям, які створюють сім’ю в місті, дозволяється мати тільки 1 дитину. Якщо сім’я проживає в невеликому населеному пункті (село), ​​то їм дозволено мати двох дітей. Будь-яка сім’я може порушувати це правило, але їм доведеться заплатити чималий штраф. Що і роблять багаті китайці.

Кількість користувачів мобільним зв’язком в Китаї на 1990 було близько 18 тисяч громадян. Але вже в кінці 2013 року число мобільних абонентів перевалило за 1.10 мільярдів, що є рекордним у всьому світі. При цьому провідним зв’язком в Китаї продовжує користуватися 280 мільйонів чоловік. Що також є найбільшим показником серед інших країн. Щоб зателефонувати за номером Китаю, необхідно ввести код країни +86.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector