Реєстрація телевізора VOD divx.com російською мовою

Ми відтворюємо різні файли в своїх пристроях, часом навіть не замислюючись, в якому форматі вони збережені. Вивчати цю тему починаємо, тільки коли з програванням виникають будь-які проблеми. Найчастіше у відповідному повідомленні система повідомляє нам, що файл певного формату не підтримується пристроєм. Звичайно, всі питання можна вирішити, необхідно тільки покроково слідувати певним алгоритмом дій. І сьогодні ми розберемо, яким чином здійснюється реєстрація телевізора для перегляду формату VOD на сайті divx.com (російською мовою). А також детально розглянемо деякі нюанси даного процесу.

Що таке DivX і VOD?

DivX-відеофайли мають відносно невеликим розміром, але при цьому передають інформацію максимально можливої ​​якості. Щоб пристрій міг читати і відтворювати подібні файли, необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення. У випадку з телевізором, здатним програвати такі файли, необхідна реєстрація спеціального коду. Навіщо це потрібно? Після оформлення ви зможете переглядати відеозаписи, закодовані в VOD DivX. VOD (Video On Demand) — відео за запитом. Дана абревіатура означає, що відеоролики були куплені у інтернет-партнерів DivX. Також це фільми, придбані на офіційному сайті divx.com.

Офіційний сайт DivX

Інтерфейс офіційного сайту

Тут є один момент: немає необхідності реєструвати телевізор, якщо ви програєте файли DivX, які створили самостійно або завантажили з «піратських» сайтів. Реєстрація потрібна тільки для відтворення відео, придбаного онлайн у партнерів компанії. Також після введення коду буде проводитися оновлення програмного забезпечення від виробників і надаватися офіційна технічна підтримка. Таким чином, реєстрація VOD DivX потрібна для підтвердження легальності програвання файлів на пристрої (звіт про це передається правовласникам).

Читайте також: Способи підключення телевізора до комп’ютера.

Як зареєструвати телевізор на divx.com

Реєстрація вашого телевізора на ресурсі divx.com — це одноразове дію, що включає в себе створення аккаунта (або вхід в наявну обліковий запис) на офіційному сайті DivX, установку відеоплеєра на комп’ютер, скачування реєстраційного файлу і передачу його на ТВ-приймач. Загалом алгоритм дій не складніше інструкції про те, як підключити ТНТ Прем’єр на телевізорі.

Створення облікового запису російською мовою

Порядок дій:

 1. Переходимо на офіційний сайт DivX.
 2. Читаємо, для чого потрібно реєструватися і натискаємо «Створити обліковий запис» (реєструємося тільки з ОС Windows або Mac).
 3. Якщо сторінка завантажилася на іншій мові, то в правому верхньому кутку зі списку вибираємо російська.

  Створення облікового запису на сайті

  Реєстрація аккаунта на офіційному сайті DivX

 4. У реєстраційній формі робимо наступне:
  • вводимо особисті дані і e-mail;
  • придумуємо пароль і підтверджуємо його;
  • погоджуємося з умовами використання ПЗ DivX;
  • створюємо обліковий запис.
 5. Після цього перемикається на вказану поштову скриньку і для підтвердження свого облікового запису переходимо по посиланню з отриманого від компанії листи.
 6. Відкривається сторінка, де висить повідомлення, що обліковий запис верифицирован і їм можна користуватися.
 7. Виконуємо вхід в систему. Логін і пароль вже автоматично введені.
 8. Потрапляємо в особистий кабінет, і тут диспетчер пропонує нам зареєструвати новий пристрій.
 9. Потрібен код. Вмикаємо телевізор, переходимо в меню і для ТВ Samsung натискаємо по пункту «Система».
 10. Тут шукаємо «Відео за запитом DivX» і натискаємо ОК.
 11. З’являється 8- або 10-значний код реєстрації, який необхідно записати або залишити включеним телевізор.
 12. На офіційному сайті DivX натискаємо «Зареєструвати новий пристрій».

  Введення коду реєстрації

  Реєстрація пристрою DivX

Тут вводимо код реєстрації, який знайшли на телевізорі, і присвоюємо пристрою ім’я, наприклад, «TV gostinaja». Коли ви вводите назву російськими буквами сайт не пропускає далі. Після цього з’являється реєстраційне відео, яке необхідно завантажити і зберегти на комп’ютері. Система підказує наступні кроки, які допомагають так само швидко закінчити весь процес, як і введення коду з телевізора YouTube.com/activate.

Не потрібно робити спроб зберегти ролик на планшет або відразу в телевізор, підключений до інтернету. З цього нічого не вийде, і доведеться створювати запит в техпідтримку, щоб отримати новий реєстраційний код.

Установка відеоплеєра VOD на комп’ютер

Багатьом, можливо, зручніше буде проходити реєстрацію за допомогою відеоплеєра DivX (обов’язково офіційна версія). Нагадую, що весь процес повинен відбуватися з комп’ютера. Якщо додатки немає, то завантажуємо і встановлюємо відеоплеєр для Windows або Mac і запускаємо його.

Далі робимо наступне:

 1. Відкриваємо меню VOD.
 2. Вибираємо рядок «Реєстрація пристрою DivX Certified …».
 3. Якщо є діючий акаунт DivX, то входимо в систему, в іншому випадком створюємо обліковий запис в цьому ж меню.
 4. Вводимо реєстраційний код з телевізора і присвоюємо пристрою ім’я.

Після цього DivX-плеєр завантажить активаційний відеоролик.

Завантаження реєстраційного файлу

Якщо ми реєстрували свій телевізор через офіційний сайт, то після того, як система запропонує завантажити із кодом активації відео, зберігаємо його на свій комп’ютер. У разі оформлення прав на перегляд VOD через відеоплеєр DivX останній сам завантажить ролик під тією ж назвою, яке було присвоєно пристрою при реєстрації.

Це може бути корисним: Яндекс ТВ онлайн — дивитися прямий ефір.

Передача файлу на телевізор LG

У телевізорі LG 10-значний код знаходиться по шляху «Налаштування» → «Мультимедіа». Натискаємо ОК і записуємо його. Після реєстрації коду збережений на комп’ютері активаційний відеоролик скидаємо на флешку або записуємо на CD / DVD і передаємо на телевізор. Для цього вставляємо USB-накопичувач в спеціальний порт на пристрої (або диск в програвач) і включаємо із кодом активації відео на телевізорі. Коли ТВ LG програє файл, процес реєстрації завершиться і можна буде спокійно переглядати файли DivX, придбані у онлайн-партнерів.

Завантаження відео на телевізор Samsung

Як ми вже говорили вище, в Samsung реєстраційний код знаходиться по шляху «Система» → «Відео за запитом DivX». Кількома ОК і записуємо цифри. Після закінчення процесу реєстрації та скачування активационного відео на комп’ютер можемо також скинути ролик на флешку або записати на диск і включити на телевізорі. Ще є варіант відтворення відео на ТБ з комп’ютера за допомогою мережевих пристроїв (якщо модель підтримує такий спосіб).

Активація коду безкоштовна для всіх телевізорів. Для порівняння можна подивитися, скільки коштує передплата на ТНТ Прем’єр, яка безкоштовно надає перегляд тільки в перші 3 дні.

висновок

Ми розглянули процес реєстрації телевізорів LG і Samsung для перегляду формату VOD на сайті divx.com російською мовою. А також покроково розібрали, як знайти код на пристрої і куди його потрібно ввести. Тепер ви знаєте, де взяти реєстраційний відеоролик і як передати його на ТВ, щоб розблокувати перегляд файлів, придбаних у інтернет-партнерів компанії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector