Інструкція Airdots російською

Поява «Apple AirPods» в 2016 році зробило ці бездротові навушники надзвичайно популярними. При цьому стримуючим фактором покупки гаджета є їх ціна, що відлякує безліч потенційних покупців. Багато хто хотів би мати якісні блютуз-навушники за помірною ціною, і вихід навушників від компанії «Xiaomi» став справжнім подарунком для таких користувачів. Недорогі і якісні навушники добре відтворюють низькі частоти, тримають зарядку по 3-4 години, мають приємний дизайном і швидко заряджаються. Все це є причиною того, що попит на даний девайс залишається стабільно високим. Як же підключити такий пристрій? Нижче ми наведемо інструкцію для навушників Airdots російською мовою. А також розповімо як їх включити і як з ними працювати.

Зарядка бездротових навушників AirDots

Перш ніж почати використовувати навушники Airdots, їх рекомендується зарядити. Для цього встановіть навушники в зарядний бокс, а сам бокс підключіть за допомогою кабелю до будь-якого заряджаючий пристрою (наприклад, до ПК).

Поки світиться червоний індикатор навушники заряджаються. Про закінчення зарядки буде сигналізувати відключення червоного індикатора, як зазначено в російській керівництві користувача.

Зарядка навушників Airdots
Поки індикатор світиться червоним — навушники заряджаються

При зарядці навушників в самому боксі вони також світяться червоним індикатором. Після завершення зарядки колір індикатора зміниться на білий.

Зарядка Airdots в боксі
Поки горить червоне індикатор навушників — вони заряджаються

Це також стане в нагоді: як заряджати Xiaomi Airdots.

Яким чином створити пару гаджета з телефоном

Далі по інструкції нам знадобиться з’єднати навушники Airdots з телефоном.

Для цього виконайте наступне:

 1. Дістаньте навушники з боксу, і вони включаться автоматично. Якщо навушники знаходяться не в боксі і відключені, для їх включення натисніть і утримуйте багатофункціональну клавішу навушників протягом 1 секунди (загориться білий індикатор);
  Мультифункціональна клавіша
  Мультифункціональна клавіша Airdots
 2. Перейдіть в розділ «Bluetooth» налаштувань вашого телефону, і активуйте підключення по блютуз (в разі, якщо ця функція не була активована раніше);
  Підключення блютуз телефону
  Активуйте в телефоні підключення по блютуз
 3. Телефон перейде в режим пошуку знаходяться поруч блютуз-пристроїв;
 4. Після того, як буде знайдено пристрій «Redmi AirDots_R» тапніте на нього, і створіть між з ним (правий навушник є провідним, а лівий підключається до правого автоматично). Ваші навушники будуть підключені;
  AIRDOTS BASIC_R
  У списку блютуз-пристроїв знайдіть MI AIRDOTS BASIC_R і підключіться до нього
 5. Після цього ви зможете користуватися навушниками в звичайному режимі.

Пам’ятайте також, що якщо ви покладете навушники назад в бокс, то загориться червоний індикатор, і навушники автоматично відключаться. Про це свідчить керівництво для російських користувачів. Якщо ж ви дістанете навушники з боксу і загориться білий індикатор, навушники автоматично підключаться назад.

Читайте також: як підключити навушники Xiaomi Redmi Airdots до телефону.

Використання тільки одного навушника по інструкції російською мовою

Для автоматичного підключення одного навушника вийміть гарнітуру з зарядного боксу. Коли індикатор починає блимати білим, щоб розпочати пошук блютуз-пристроїв на вашому телефоні.

Що необхідно вибрати: Пояснення:
«RedmiAirDots_R»Для підключення правого навушника.
«RedmiAirDots_L»Для конекту лівого пристрої зі смартфоном.

AIR-DOTS-L навушник
Виберіть пристрій «MI AIRDOTS BASIC_L» для підключення лівого навушника

Після першого підключення гарнітура буде автоматично підключатися до останнього парному пристрою (не забудьте попередньо активувати блютуз на вашому телефоні). При цьому лівий навушник вимагає більшого часу для автоматичного підключення.

Для підключення вручну включіть потрібний навушник Airdots, як зазначено в інструкції. Коли індикатор навушника почне повільно блимати білим, включите Bluetooth на вашому телефоні і підключіть даний навушник як зазначено вище.

Відключення навушників AirDots

Для відключення навушників досить помістити їх в зарядний бокс, і вони будуть відключені. Якщо ж ви хочете відключити їх не вставляючи в бокс, тоді натисніть і утримуйте їх мультифункціональну клавішу протягом 5 секунд (червоний індикатор засвітиться при цьому протягом 2 секунд).

відключення Airdots
Для відключення навушників натисніть і утримуйте протягом 5 секунд мультифункціональну клавішу пристрою

Інструкція Airdots по виконанню скидання бездротового пристрою

Якщо ви захочете виконати скидання навушників AirDots, тоді для цього по керівництву користувача, яке не надає російською мовою, необхідно зробити наступне:

 1. Натисніть і утримуйте багатофункціональну клавішу протягом 15 секунд. Червоний і білий індикатори поперемінно засвітяться 3 рази, а потім згаснуть. Після цього буде виконана перезавантаження пристрою;
 2. Відмовтеся від підключення «Redmi AirDots_R» в списку пристроїв Bluetooth. Видаліть даний запис в переліку пристроїв Блютуз і перезавантажте ваш смартфон.

Робота з функціональними клавішами AirDots російською мовою

Для відповіді на дзвінок натисніть на багатофункціональну клавішу навушників.

Під час дзвінка натисніть на багатофункціональну клавішу, щоб повісити трубку.

Airdots натиск на клавішу
Натисніть на багатофункціональну клавішу щоб повісити трубку

При надходженні вхідного дзвінка натисніть і утримуйте багатофункціональну клавішу Airdots для відхилення дзвінка.

За інструкцією під час роботи музичного плеєра у фоновому режимі, натисніть на багатофункціональну клавішу для включення (або припинення) музики.

У режимі очікування двічі клацніть на пристрій для запуску голосового помічника. Навушники підтримують голосове управління від «Xiaomi Xiao Ai», «Siri» або «Гугл Асистент».

Гугл Асистент
Навушники підтримують роботу з Гугл Асистентом

Гарнітура «Xiaomi Redmi Airdots» не підтримує регулювання гучності. Вам буде потрібно виставити потрібний рівень гучності за допомогою функціоналу вашого телефону.

Це може бути корисним: Як включити бездротові навушники JBL.

висновок

У нашому матеріалі ми привели інструкцію по роботі з навушниками Airdots російською мовою. А також описали, як включити пристрій від Xiaomi і використовувати його для відтворення звуку. Задіюйте перераховані нами кроки для настройки навушників. І вони будуть незмінно радувати вас якісним звуком протягом багатьох місяців.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector