2359 код якої країни

Часто буває, що нам дзвонять з незнайомих номерів і пропонують скористатися будь-якими послугами банків, бірж або виграти приз, а також швидко отримати надзвичайний прибуток. Раніше дзвінки надходили або зі стаціонарних телефонів, за кодом яких можливо було дізнатися регіон дзвонить, або з мобільних номерів, що належать відомим операторам. Сьогодні ж, завдяки сучасним технологіям, дзвінки можливо робити з сім-карт будь-яких держав. І зараз ми дізнаємося, якій країні належить код 2359. А також звідки нам дзвонив абонент, який намагається запропонувати різноманітні послуги або кидає трубку, відповідаючи.

Якій країні світу належить телефонний код 2359

Номер телефону, що починається на 2359 входить в «Зону 2» класифікації, рекомендованої Міжнародним консультаційним комітетом з телефонії і телеграфії. Це розширений варіант коду 235, який належить Республіці Чад, що знаходиться в Центральній Африці (найбільшому державі серед усіх африканських країн, які не мають виходу до морського повідомленням). Чисельність населення Чаду становить понад 10 млн. Чоловік. Столиця держави — місто Нджамена. Республіка Чад цікава тим фактом, що її прапор по колірній розфарбовуванні повністю збігається з прапором Румунії. Для того, щоб все ж відрізнятися від європейської країни, уряд Чаду вирішило зробити синій колір на прапорі більш темним.

Код 2359 належить Чаду

Код 2359 належить Чаду

Як і у нас, в Республіці Чад діє кілька мобільних операторів:

  • +235 — це Fixed, один з найбільших операторів, що обслуговує ще кілька держав Європи, Латинської та Південної Америки, Південно-Східної Азії та інші;
  • +2359 — Mobile Millicom, що працює також в Гані;
  • +235-980 — Tigo, обслуговуючий населення Лаосу і деяких африканських і південноамериканських країн.

У Чаді працюють ще кілька мобільних операторів, але їх код відрізняється від 2359 і ми не будемо їх розглядати.

Якщо вам цікаво, то прочитайте, 65 код якої країни.

Як зателефонувати абоненту в Республіку Чад

Якщо нам потрібно зателефонувати в Чад абоненту мобільного оператора з мобільним кодом 2359, то існує кілька способів в залежності від оператора:

  • Дзвонимо з міського телефону оператора «Ростелеком» на телефонний номер Чаду, який обслуговує Mobile Millicom — набираємо 8 (щоб встановити з’єднання з пунктом, який не є місцем проживання абонента), 10 (вихід на міжмісто), потім 235-9 і далі номер викликаний абонента;
  • Здійснюємо дзвінок з мобільного будь-якого оператора — набираємо + 235-9 і далі номер абонента;
  • При дзвінку оператору Tigo замість 2359 набираємо код 235-980 і далі номер мобільного телефону.

Якщо ми дзвонимо в Чад зі стаціонарного телефону, який належить не «Ростелекому», а іншим операторам (ТОВ «СЦС Совинтел», ВАТ «МТТ» і т. Д.), То для виходу на міжмісто застосовується інша комбінація цифр, відмінна від 10. цю інформацію слід уточнювати у свого оператора.

Дізнайтеся також, 44 телефонний код якої країни.

Звідки насправді телефонують з номера 2359

Після того, як ми визначили держава, якій належать номери, що починаються на +2359, розберемося з різними дзвінками, які надходять з даного номера абонентам Росії. Зазвичай при відповіді на подібний виклик на тому кінці або кидають трубку, щоб потім знову почати телефонувати, або відразу починають пропонувати численні послуги. Серед них — пропозиції взяти участь в біржових торгах (наприклад, на популярній біржі Forex), в брокерських операціях і інших фінансових іграх, а також обіцянки надзвичайних прибутків і т. Д.

Фахівці мають інформацію, що подібні номери є віртуальними. Вони як би зареєстровані в Республіці Чад, але купують їх і роблять з їх допомогою дзвінки через інтернет російські користувачі. Створюються навіть спеціальні колл-центри, що займаються обзвоном людей і пропонують взяти участь в різних аферах і сумнівних іграх і розіграшах. Слід бути уважним і не піддаватися на вмовляння шахраїв, які телефонують через код 2359 — це збереже нерви і гроші. Відповісти на дзвінок все ж в якійсь мірі необхідно — раптом це дзвонять друзі, або близькі і їм терміново потрібна допомога. У всіх інших випадках для власного спокою слід негайно закінчити розмову.

Здійснювати дзвінки можна з віртуальних номерів інших країн

Віртуальна сім-карта

висновок

У даній статті ми розібралися з тим, якій країні належить телефонний код 2359 (це виявилася Республіка Чад) і кому з операторів належачи подібні номери — це дві компанії Mobile Millicom і Tigo. Також з’ясували, звідки насправді відбуваються дзвінки з віртуальних сім-карт, як би зареєстрованих в Чаді, і що пропонують дзвонять. Наостанок вирішили, що на дзвінок все ж варто відповісти — це можуть бути знайомі. Але, якщо на тому кінці почнуть пропонувати участь в біржових іграх і т. П., То потрібно відразу завершити спілкування з абонентом, а номер занести в чорний список телефону.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector