Генератори назв фірм онлайн — ТОП-7 найкращих

—>

Задумавши будь-якої бізнес-проект, ми часто впираємося в питання створення імені для нашого майбутнього підприємства. Ми бачимо майбутнє назва ємним, звучним, що несе наші ідеї і цінності, що сприяє популяризації нашого бізнесу і його процвітанню. Підбір відповідного бренду може стати для багатьох складним завданням. І втративши надію знайти якийсь прийнятний варіант, люди звертаються до автоматичних програм, доступним в мережі. Нижче ми перерахуємо ТОП-7 найкращих і простих генераторів назв фірм, що працюють в режимі онлайн. А також розберемося, як вони функціонують.

Загальні поради щодо створення назви для фірми

Зрозуміло, питання створення імені ви можете віддати на відкуп креативщикам або рекламникам, і вони обов’язково придумають для вас щось відповідне. Але якщо ви вирішили зайнятися неймінг (розробкою комерційно успішного імені) самостійно, тоді візьміть до уваги наступні поради:

  • Визначте свої цілі і пріоритети. Раніше ніж почати ваш бізнес, ви повинні продумати свою нішу. Визначте свої цілі в вашому бізнес-плані і продумайте вашу місію. Наприклад, ІТ-компанія, що займається виробництвом софта повинна акцентувати увагу на якості і простоті її продуктів, а бухгалтерська фірма — на акуратності і точності;
  • Звертайтеся до вашого споживачеві. Ви повинні зрозуміти, що подобається вашому споживачеві, чого він бажає і до чого прагне. Якщо ваш споживач багата людина, то в імені вашого підприємства повинні відображатися вимогливий до якості смак буржуа;
  • Складіть список ключових слів. Такі слова повинні відображати якості, які ви хочете просувати і донести до ваших споживачів. Попрацюйте зі словником, знайдіть схожі синоніми, це може бути корисним;
  • Спробуйте просте, що складається з одного слова, ім’я. Воно повинно бути ємним, звучним, чіпляють, що відображає перераховані вами цінності;
  • Як альтернативу, можна використовувати іменник з прикметником. Вирази «Спекотний Кіпр» або «Чорне обличчя» запам’ятовуються і різнобічні. Ви можете поміркувати над власними аналогами;
  • Використовуйте власне ім’я. Інкорпорування вашого імені або імені іншої людини — це відмінний спосіб додати вашому імені індивідуальність, навіть якщо це ім’я не справжньою персони. Макдональд ніколи не мав власника під прізвищем «Макдональд», як і «Papa John’s pizza» не мала власника під ім’ям «Папа Джон»;
  • Створіть нове слово. Іноді створення нового слово, що складається з двох слів, може стати відмінним вибором, чому приклад компанії «MicroSoft». Таке слово може звучати по-свіжому яскраво і оригінально;
  • Шукайте слова-рими — це легко запам’ятовується, і буде грати за вас;
  • Робіть літературні, історичні або міфологічні виноски — це може стати хорошою альтернативою.

Після створення імені перевірте отримане ім’я в Гуглі з метою переконатися, що ця назва не зайнято кимось ще. Якщо ж ви зазнали в підборі імені невдачу, то звертайтеся до online-генераторів назв фірм. Нижче надамо ТОП-7 найкращих і простих у використанні з них.

Це також стане в нагоді: Рандомайзер ників онлайн.

Namegen.ru — кращий генератор для нейминга

Генератор назв namegen.ru — один з кращих російськомовних рандомайзеров назв для компанії online. Тут є широкий варіант налаштувань, що включають кількість букв в слові і кількість генеруються слів. Присутні три види генерації (проста, складова, просунута), маска і можливість виведення трансліта. Для запуску генерації є кнопка «Генерувати».

Namegen.ru

Функціонал сервісу namegen.ru

Namelix.com — англомовний інструмент для назв за ключовими словами

Англомовний namelix.com — один з найуспішніших генераторів бізнес-імені. Його функціонал побудований на введенні ключових слів, з яких сайт створює необхідні користувачеві імена. Працює сайт англійською мовою і видає відразу безліч різних варіантів.

Megagenerator.ru — допоможе створити ім’я бренду онлайн

Простий і зручний генератор megagenerator.ru дозволяє генерувати ім’я від одного до чотирьох слів, а також вибрати одну з дев’яти сфер діяльності, до якої буде прив’язано ваше слово.

Megagenerator.ru

Генерація назви компанії на megagenerator.ru

Shopify.com — рандомайзер назв фірм

Англомовний ресурс shopify.com входить в топ англомовних ресурсів для створення імені компанії online. Як і більшість англомовних ресурсів, він вимагає введення декількох ключових англомовних слів, що відображають дух, характер і цінності вашої компанії. Після введення даних слів натисніть на «Generate names»

Numbergeneratoronline.com — online-генерація імені компанії

Функціонал сервісу numbergeneratoronline.com дозволяє вибрати тридцять сфер діяльності вашої фірми, для якої будуть підбиратися слова. Кількість доданків слів знаходиться в проміжку від двох до чотирьох.

Namemesh.com — простий ресурс для нейминга

Сервіс namemesh.com пропонує створити ім’я для компанії, задіявши для цього 2-3 ключових слова. Після цього тисніть на «Generate», і перегляньте наявні варіанти.

Namemesh.com

Введіть ключові слова для підбору імені на namemesh.com

Konversologia.ru — мережевий генератор для імені компанії

Особливістю мережевого генератора імені konversologia.ru є можливість вставки ключового слова при створенні імені вашої фірми. Вставте в поле ключове слово із створених вами, і тисніть на «Пуск».

Це корисно знати: Як скласти резюме онлайн і зберегти його безкоштовно.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали ТОП-7 найкращих і простих генераторів назв фірм, що працюють в режимі онлайн. А також привели поради того, як створити назву для компанії самостійно. Використовуйте наші поради для нейминга. А якщо не вийде — сміливо використовуйте перераховані нами рандомайзери.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector