Як на колонці JBL включити флешку

Бездротові пристрої з кожним днем ​​стають все популярнішими. Їх головною перевагою є відсутність проводів, компактність і мобільність. Ключовими технологіями стали Bluetooth, Wi-Fi і порти, які дозволяють підключати додаткові пристрої і диски. З цієї статті ви дізнаєтеся, яким чином на вашій колонці JBL можна включити флешку. А також дізнаєтеся іншу корисну інформацію про пристрій.

Порти бездротового пристрою JBL Charge

На портативної колонці від компанії JBL моделі Charge є кілька портів різних типів і призначень. І кожен з них дуже важливий для комунікації колонки з іншими пристроями. Щоб знайти всі порти на пристрої, необхідно на задній частині знайти гумову кришку і відкрити її.

гумова заглушка
Гумова заглушка на задній частині колонки JBL

Перший вхід для коннектора є портом для mini-jack. Або коннектора 3.5 міліметрів, як його ще називають. Багато користувачів думають, що він призначений для підключення дротових навушників. Але це не зовсім так.

Порт для AUX-кабелю
Порт для підключення AUX-кабелю

Цей порт потрібен тільки для підключення смартфона або інших звуковідтворювальних пристроїв по кабелю. Він стане в нагоді, коли пристрій не має технології Bluetooth на «борту». Про це користувачі дізнаються тільки після того, як намагаються підключити навушники. Але колонка ніяк не реагує на це. Наступний порт — це microUSB, за яким можна підключити зарядний пристрій для харчування акумулятора колонки JBL. А також флеш-носій через перехідник, якщо це необхідно. Цей порт ще служить для сервісного обслуговування колонки, наприклад, для заміни прошивки та іншого ПО.

Підключення зарядного кабелю
Підключення зарядного кабелю по microUSB

Ну і нарешті третій роз’єм або порт на колонці JBL є USB. Він зовні нічим не відрізняється від будь-якого іншого порту USB на комп’ютері. Тому багато хто вважає, що в нього можна включити зовнішній жорсткий диск або флешку. І, звичайно ж, вона повинна працювати, як це відбувається на інших бездротових колонках. Але це знову не так.

порт USB
Порт USB на колонці JBL

Порт служить для роздачі заряду інших пристроїв. У комплекті є дріт з коннектором USB і microUSB. В даний порт підключається класичний коннектор, а до мобільного телефону (або до іншого мобільного пристрою) підключається microUSB. І таким чином колонка JBL виступає в ролі пауербанка.

Читайте також: як включити радіо на колонці JBL.

Яким чином включити флешку на колонці JBL

Відразу варто сказати для тих, хто хоче отримати пряму відповідь — ви не зможете підключити USB флешку безпосередньо до своєї бездротової колонці американського бренду JBL. З невідомих причин розробник позбавив нас цієї можливості. Нам залишається вдаватися до альтернативних і не завжди зручним способам підключення. Але все ж вони будуть цікаві і корисні для тих, кому доводиться слухати музику на flash-носії. І найочевиднішим способом є використання посередника. Тобто включити USB-диск через пристрій, який його сприймає.

Підключення по кабелю
Підключення по кабелю до ноутбука

Нехай це буде ноутбук. У такому випадку при використанні того ж кабелю mini-jack ви зможете прослухати музику на JBL. Необхідно підключити флешку до ноутбука і об’єднати колонку і комп’ютер за допомогою mini-jack (або AUX-кабель).

Підключення по кабелю з mini-jack
Підключення по кабелю з mini-jack коннектором

Ця ж інструкція підійде і для ПК. А в виводять звук пристроях в системі за замовчуванням потрібно вказати підключену колонку. За допомогою того ж комп’ютера у вас є можливість передати всю музику на флеш-носії в пам’ять ПК. І через нього можна прослухати треки на колонці, підключившись по mini-jack або блютуз. Або передати файли на телефон і підключитися знову тими ж способами.

Кабель AUX можна придбати окремо, якщо у вас його немає. Перш за все він дозволяє включати колонку до пристроїв без блютуз. Тому його наявність бажано в багатьох випадках.

Це цікаво: як включити вуличний і бас режим на JBL.

Як зарядити Bluetooth-програвач JBL

Доброю новиною для користувачів є той факт, що колонка не тільки сама тривалий час працює без підзарядки, а й є пауербанком для наших мобільних пристроїв. До слова, остання четверта модель JBL Charge здатна зберігати до 7 mAh. А коли вона розрядиться, ви зможете зарядити її за допомогою кабелю, який знаходився в комплектної коробці разом з паперовою інструкцією.

Кабель в комплекті
Кабель в комплекті до колонки JBL

Підключається кабелем до гнізда microUSB на колонці і USB до комп’ютера (як і флешка) або зарядного пристрою.

Підключення зарядного кабелю
Підключення зарядного кабелю до колонки JBL

Скільки потрібно заряджати колонку JBL

Залежно від версії і лінійки портативних колонок JBL час зарядки коливається від 2 до 6 годин. Воно також залежить від включеного або виключеного пристрою, програвання музики в момент заряду і іншого. Як і для будь-якого іншого пристрою рекомендації для JBL будуть однаковими: не використовувати колонку, заряджати тільки у вимкненому стані, відключити всі додаткові кабелі або пристрої (флешку, комп’ютер, навушники).

рівень заряду
Рівень заряду на мобільному телефоні від JBL

Бездротові програвачі також оснащені спеціальним індикатором, який сповіщає про те, що батарея заряджена. Але в ранніх моделях він відсутній. Тому необхідно знайти відповідну інформацію в інструкції. У ній можна прочитати про всі можливості портативного пристрою. Але даних про те, яким чином на колонці виробника JBL можна включити флешку, немає. Так як порт з USB відводиться для передачі заряду іншим мобільним пристроям в умовах, де немає можливості підключитися до розетки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector