Відстежити посилку з Китаю Joom по номеру

Китайська торгова інтернет-майданчик «Joom» продовжує залучати все нових клієнтів. Це відбувається завдяки великому асортименту товарів, що продаються і низькими цінами, що дивують навіть завсідників «AliExpress», «Wish», «BangGood» та інших китайських інтернет-магазинів. Важливим елементом придбання товарів на «Joom» є їх доставка покупцю, часто має досить затяжний характер і непередбачуваний результат. В даному матеріалі мною буде розібрані способи відстежити посилку з Китаю на Joom за номером замовлення, і які мережеві і стаціонарні інструменти нам в цьому допоможуть.

Розбираємо інструменти для відстеження доставки з Joom

Розбираємо інструменти для відстеження доставки з Joom

Joom — зручно, дешево, і … довго

Як відомо, спочатку торговельний майданчик «Joom» була створена у вигляді мобільного додатку (на ОС «Android» і «iOS») за допомогою якого можна було замовляти різні товари з Китаю від багатьох тамтешніх продавців. Її плюсом була (та й залишається донині) дешевизна пропонованих товарів, а також безкоштовна (або за символічну плату) доставка, що дозволяє покупцеві отримувати продукт за ціною вдвічі-втричі дешевше існуючих на вітчизняному ринку аналогів.

Пізніше до мобільного додатку «Joom» додався інтернет-сайт https://www.joom.com/ru, функціонал якого постійно вдосконалюється, а асортимент постійно росте.

Інтернет сайт

Інтернет-сайт «Joom»

При цьому найбільш критикований стороною роботи з «Joom» є доставка придбаних покупцями товарів. Мало того, що виданий продавцем трекінг-номер часто не дозволяє відстежити куплений товар (зокрема, через його «віртуальної» природи такого номера). Так і до заявлених термінів доставки часто необхідно додати цілий місяць, так як куплений товар може просто «зависнути» в якомусь транзитному пункті.

Ще одним істотним недоліком такої доставки є неможливість відстежити логістику посилки з Китаю на території Росії. Часто розташування товару від Joom можна бачити тільки до тих пір, поки він знаходиться на території Китаю і на кордоні. Після потрапляння на територію РФ він перестає відслідковуватися, і покупцеві залишається лише здогадуватися, де його покупка, і в якому вона стані.

Сервіси для відстеження посилки Joom

Після придбання товару продавець бере деякий час на його упаковку і відправку покупцеві (зазвичай це 1-3 діб). Після цього товар отримує від продавця трекінг-номер (його можна побачити в своєму особистому кабінеті в інформації про придбаному товарі через «Мої замовлення» — «Детальніше»), за допомогою якого можна відстежувати вашу посилку на різних поштових сайтах.

Робота з такими сайтами однотипна, і будується по-наступного кліше: ви переходите на такий сервіс, в спеціальній рядку вводите трекінг-номер вашої посилки, потім тиснете на кнопку активації пошуку. Після чого сервіс видає вам знайдений результат, і можливість відстежити товар.

Відстежуйте статус вашої посилки за допомогою спеціальних сервісів

Відстежуйте статус вашої посилки за допомогою спеціальних сервісів

При цьому важливо не плутати номери вашого замовлення в Joom і трекінг-номер посилки, який вона отримує після її відправки покупцеві.

Відстежити посилку Joom ви зможете на наступних сервісах:

  • gdeposylka.ru — спеціалізований ресурс, призначений для відстеження різного роду посилок Joom. Реєстрація на такому ресурсі і введення вашого трекінг-номера в список відстеження дасть вам додатковий бонус — сайт повідомить вас по е-мейл в разі змін в статусі доставки;
  • parcelsapp.com — сервіс дозволяє відстежувати посилки багатьох сервісів з Китаю, включаючи Joom, AliExpress, BangGood, GearBest і інші;
  • trackmeeasy.com — спеціалізується на відстеженні посилок, відправлених за допомогою SF-Express — приватної логістичної компанії, розташованої в Китаї;
  • ems.com.cn — сайт державної пошти Китаю з можливістю відстеження посилок на території Китаю;
  • postal.ninja — ще один популярний міжнародний трекінг-сервіс, що пропонує можливість відстеження посилок з Піднебесної;
  • Ну і, звичайно ж, pochta.ru — сайт пошти Росії, на якому іноді можна відстежити вашу посилку на території РФ.

Також можна звернути увагу на спеціалізовані мобільні додатки рівня «Посилки», «Deliveries» та інші аналоги, за допомогою яких можна відстежувати зміни в статусі доставки на вашому гаджеті.

Сервіс gdeposylka.ru повідомить вас про будь-які зміни в статусі доставки

Сервіс gdeposylka.ru повідомить вас про будь-які зміни в статусі доставки

Читайте також: ePacket відстежити посилку російською мовою.

Рішення виникаючих проблем з посилками Joom

Серед найбільш часто зустрічаються проблем з посилками можна відзначити наступні:

Пройшов вже місяць з дня покупки, а посилки все немає

Заявлений «Joom» максимальний термін доставки складає 75 днів. Доведеться почекати весь зазначений термін, а на 76 день перейти в картку замовлення, і у відповіді на питання про отримання замовлення натиснути на «Ні».

Вкажіть, що ви не отримали ваше замовлення через 75 днів

Вкажіть, що ви не отримали ваше замовлення через 75 днів

Не можу зв’язатися з продавцем, що робити?

«Joom» не дасть вам можливості зв’язатися з продавцем, так як дана майданчик працює і заробляє як посередник. Всі виниклі питання вирішуються тільки через «Joom», а відстежується посилка через спеціальні сервіси.

Посилка зовсім не відстежується

У деяких випадках продавці, бажаючи здешевити доставку, дають посилці віртуальний трекінг-номер, який, в общем-то, не потрібен. Залишається чекати ті самі 75 днів.

Клієнтом вказано неправильну адресу доставки

Після введення адреси доставки у вас є 8 годин його коригування. Якщо товар відправлений, ви нічого не зможете змінити.

Якщо ви зіткнулися з іншими видами проблем при доставці і відстеження товарів з «Joom», пишіть про них в коментарях до даного матеріалу, буде спільно їх вирішувати.

висновок

У більшості випадків ви можете відстежити посилку Joom по номеру за допомогою відповідних сервісів, перерахованих мною вище. Якщо ж ваша посилка зовсім не відстежується (або раптово перестала відслідковуватися), то варто проявити терпіння і почекати заявлене сервісом час, після чого вимагати повернення витрачених вами коштів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector