Як зрозуміти, що бездротові навушники зарядилися

Процес підзарядки акумулятора блютуз гарнітури практично не відрізняється від процедури на смартфоні. Але іноді буває складно зрозуміти відразу, що бездротові навушники вже повністю зарядилися. У цій статті ви дізнаєтеся всю інформацію на цю тему.

Зарядка китайських навушників i12 TWS

У кожної якісної продукції є аналоги або підробки. Так сталося і з навушниками AirPods. За їх зразком було створено не мало моделей пристроїв. Але найбільше зовнішніх подібностей у i12 TWS.

i12 TWS
Навушники i12 TWS

Цей продукт був створений китайською компанією. Їх ціна на ринку значно дешевше, ніж у так званого оригіналу. І вони користуються попитом. Тому розглянемо процес зарядки для цієї бездротової моделі.

Навушники можна придбати з тим же кейсом, який мають AirPods. Навіть корпус самих вкладишів повторюється аж до отворів, з яких виходить звук. І у пристрої, і у кейса є власний акумулятор, за рахунок чого чохол може виступати в якості пауербанка. Досить помістити їх на свої місця в кейсі, як вони почнуть заряджатися. Відомого дисплея або подібних цифрових блоків ні кейс, ні корпус навушників не мають. І якщо ви хочете зрозуміти, скільки відсотків заряду залишилося, їх потрібно підключити до телефону.

Кабель для підключення
Кабель для підключення i12 TWS

Коли у кейса i12 TWS закінчиться акумулятор, їх потрібно буде приєднати по кабелю до джерела живлення. Це може бути комп’ютер або ноутбук, пауербанк, зарядний пристрій. Кабель є в комплекті до бездротового пристрою. Підключається він до порту на нижній частині кейса.

Порт для підключення кабелю
Порт для підключення кабелю для зарядки

Один кінець — це звичний нам коннектор USB, інший — Lightning, що знову нагадає багатьом відомі AirPods. Індикатор на кейсі буде горіти або блимати певним кольором. Коли вони зарядиться повністю, колір індикатор зміниться.

Читайте також: як перевірити заряд AirPods на айФоні.

Як підключити бездротову гарнітуру до телефону

Щоб дізнатися рівень заряду на i12 TWS, ми повинні підключити їх до мобільного телефону. Після чого цю інформацію можна отримати в меню швидкого доступу.

Процес підключення простий і буде зрозумілий навіть недосвідченому користувачу:

 1. Дістаньте з кейса обидва бездротових навушників. Вони відразу ж почнуть мигати різними кольорами. Це означає, що в даний момент відбувається між пристроями між собою. Як тільки миготіння припинитися, можна шукати їх в блютуз пристроях на телефоні;
  Навушники на етапі сполучення
  Навушники на етапі сполучення один з одним
 2. Відкрийте на своєму смартфоні вікно з Bluetooth. Знайти його можна, натиснувши на відповідну кнопку в меню швидкого доступу;
 3. У списку знайдіть пристрій i12 TWS і виберіть його. Якщо навушників в списку блютуз пристроїв немає, зробіть повторний пошук;
  Знайдіть навушники в списку підключених пристроїв
  Знайдіть навушники в списку підключених пристроїв або пристроїв поблизу
 4. Після підключення гарнітуру можна знайти в списку.

Тепер вам доступні функції управління програванням композиції на плеєрі мобільного телефону. Детальніше з усім списком, а також ознаками повної зарядки, можна ознайомитися в інструкції. Зазвичай вона знаходиться в комплекті до бездротових навушників.

Це цікаво: як заряджати бездротові навушники JBL.

Яким чином зрозуміти, що AirDots вже зарядилися

Компанія Redmi створила навушники під своїм брендом і дала їм назву — AirDots. Вони мають свій унікальний кейс, в якому і зберігається музичний пристрій.

кейс
кейс AirDots

Він так само, як і бездротові вкладиші, оснащений невеликим індикатором, який і говорить нам про те, що пристрої зараз заряджаються. Або вони вже набрали достатній рівень заряду. І їх можна використовувати. Важливо розуміти, що в Redmi AirDots чохол здатний заряджати їх навіть без проводу. Він оснащений невеликими контактами, які розташовані на «сідлах».

Навушники AirDots
Навушники AirDots в кейсі

На жаль, виробники з Redmi не спромоглися покласти в комплект необхідний кабель для підзарядки кейса. Але це не буде великою проблемою, так як він оснащений портом microUSB. І навіть якщо у вашому будинку немає пристроїв з таким блоком живлення, ви зможете придбати його в магазині або на ринку. Коштує він не дорого. Щоб зарядити кейс, необхідно підключити його за допомогою кабелю до одного з джерел живлення. Яким може виступати комп’ютер, зарядний пристрій для смартфона або станція.

індикатор заряду
Індикатор заряду на навушниках AirDots

Коли поміщені в кейс бездротові AirDots будуть заряджені, ви зможете зрозуміти це за кольором індикатора на їх корпусі.

Індикатор на корпусі
Індикатор на корпусі кейса AirDots

Колір змінює і індикатор на корпусі кейса. Залежно від моделі AirDots він може бути різним. Визначити рівень заряду можна також за допомогою смартфона, до якого підключені бездротові навушники. Відразу ж після підключення перевірте вікно швидкого доступу. На ньому повинна відображатися потрібна нам інформація.

Де подивитися рівень заряду бездротових навушників AirPods

На багатьох відомих навушниках AirPods ситуація схожа з попередніми пристроями. Це компактні, інноваційні, але відносно дорогі Bluetooth-вкладиші від компанії Apple.

AirPods
Бездротові навушники AirPods

Якщо ви хочете побачити рівень енергії в процентах, необхідно підключити пристрій до смартфону iPhone. Тим більше, що зробити це дуже просто — потрібно лише відкрити кришку кейса, а на смартфоні включити технологію блютуз.

Відкрийте кришку кейса
Відкрийте кришку кейса AirPods

Далі вам потрібно підтвердити запит на підключення, який відобразиться на екрані смартфона.

Посилати повідомлення на смартфоні
Посилати повідомлення на смартфоні про підключення AirPods

І на цьому процес підключення завершується. Відразу ж у вікні ви побачите скільки залишилося відсотків заряду в акумуляторі навушників.

заряд акумулятора
Заряд акумулятора кейса і навушників в процентах

Ця інформація буде доступна з вікна повідомлення або швидкого доступу. Якщо у вас з’являються якісь проблеми при підключенні, спробуйте скористатися кнопкою примусового сполучення, яка знаходиться на корпусі бездротового кейса AirPods.

AirPods
Навушники AirPods

Крім того, якщо ви підключаєте колонку на пристрої з Apple ID, у вас є можливість підключити її до будь-якого іншого пристрою Apple, яке є у вас вдома. Зробити тепер це буде значно простіше. Якщо ви хочете зарядити навушники від кейса, то вам варто їх просто помістити в нього. А якщо потрібно тимчасово відключити від смартфона — закрийте кришку кейса. Коли ви відкриєте кришку, то відразу зрозумієте, скільки часу гарнітура пропрацює. Адже на екрані смартфона відразу ж відобразиться відсоток заряду акумулятора.

Додаток для відображення відсотка акумулятора

В iPhone та інших мобільних пристроях від Apple, до яких підключаються AirPods з повідомленням і відображенням заряду проблем не виникає. Але на деяких пристроях з Android повідомлення просто не відображається. І отримання потрібної нам інформації істотно ускладнюється. На допомогу приходить додаток з Play Market — AirBattery. Це невелика утиліта вміщує в собі багато корисних функцій.

AirBattery
Додаток для відображення заряду AirPods на Андроїд

Вона допомагає отримати ті ж можливості, які є у пристроїв Apple. А саме, самоподключеніе при відкритті кришки кейса AirPods, відображення рівня енергії, виявлення навушника у вусі і багато іншого. Перейдіть по посиланню вище, щоб встановити і запустити програму.

Це може бути корисним: Як підключити блютуз навушники до ноутбука.

Відображення заряду бездротової гарнітури на пристроях Android

Google Play Market дає можливість нам скористатися додатками, які розширюють можливості наших смартфонів і підключаються до них пристроїв.

Інформація про статус батареї
Інформація про статус батареї навушників

Якщо ви хочете зрозуміти статус і рівень батареї, необхідно виконати пошук у відповідній програмі в Плей Маркеті.

Наприклад, якщо ви придбали бездротові вкладиші i11 TWS, виконайте наступне:

 1. Перейдіть на головну сторінку маркету;
 2. У рядку пошуку введіть назву ваших навушників, включаючи модель;
  Введіть модель навушників
  Введіть модель навушників в рядку пошуку
 3. Виберіть відповідне додаток.
  Виберіть програму
  Виберіть програму зі списку знайдених

У деяких випадках можна помітити згадка вашої моделі в назві додатка. Але іноді варто вибрати будь-який менеджер, щоб зрозуміти, що ваші бездротові навушники повністю зарядилися.

Опис можливостей додатка
Опис можливостей програми в Play Market

Всі функції, які надає програма, можна знайти в описі до нього. Для цього знайдіть під скриншотами кнопку «Детальніше» та натисніть її.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector