Перекладачі без інтернету — ТОП-7

Для багатьох з нас подорожі — обов’язковий пункт у планах на кожен рік. Ми відвідуємо інші міста і країни, знайомимося з іншими культурами, спілкуємося з іноземцями і заводимо корисні знайомства. Досить часто повноцінному спілкуванню заважає мовний бар’єр, через який ми не тільки не розуміємо своїх співрозмовників, але й навіть не знаємо, що написано на тій чи іншій табличці. У такому випадку нам приходять на допомогу мобільні програми-перекладачі, за допомогою Інтернету переводять ті чи інші слова і фрази. Але що ж робити, якщо мережі під рукою немає? Нижче ми розберемо, ТОП-7 популярних перекладачів, які працюють без інтернету. А також розповімо про їхні можливості.

Як перекладачі без Інтернету функціонують

Коли ми згадуємо перекладачі без Інтернету, то автоматично маємо на увазі мобільні додатки, здатні працювати offline. Існуючі в мережі сервіси нездатні працювати коректно поза зоною доступу, так як вимагають постійного підключення до баз даних.

У разі мобільних сервісів багато з них здатні працювати автономно від мережі. У цьому випадку буде заздалегідь необхідно завантажити бази даних потрібних мов перекладу, і після цього ви зможете легко перетворювати іноземні тексти навіть поза домом.

Давайте розберемо ТОП-7 перекладачів, які відмінно працюють без Інтернету.

Перекладач без Інтернету
Розбираємо види перекладачів без Інтернету

Читайте також: перекладачі онлайн з вимовою слів.

Google Translate — лідер серед offline-додатків для смартфона без інтернету

Додаток «Гугл Перекладач» (Андроїд, iOS) — визнаний лідер серед мобільних додатків-перекладачів. За допомогою «Google Translate» ви можете виконати переклад на 103 мови і назад за допомогою Інтернету. Якщо ж ви хочете використовувати перекладач в автономному режимі без мережі Інтернет, тоді ви повинні завантажувати кожен мовної пакет окремо. В оффлайн режимі доступні 59 мов.

Гугл перекладач
Гугл Перекладач — визнаний лідер серед програм-перекладачів

Google Translate був одним з перших додатків, що реалізували режим перекладу тексту за допомогою камери, доступний нині у багатьох додатків-аналогів.

В даний час існує активна спільнота користувачів Google, які переводять і виправляють найбільш часто використовувані слова і фрази. Цей «людський фактор» може дійсно мати велике значення для виконання більш конгруентного і плавного перетворення потрібних нам фраз.

ABBYY TextGrabber — професійний інструмент для перекладу без мережі

Напевно ви здивовані, побачивши назву популярного продукту OCR (оптичне розпізнавання символів) в нашому списку? Невелика спеціалізація іноді дуже хороша для продукту.

Ідея полягає в тому, що «ABBYY TextGrabber» (Андроїд, iOS) — це, перш за все, додаток для оптичного розпізнавання символів, яке може оцифровувати символи. А ефективна функція перекладу — просто вишенька на торті.

Abby Text Grabber
Abby Text Grabber підтримує 10 мов в режимі офлайн

Ця програма, що працюють без підключення до мережі, насправді має більшість мов, доступних для розпізнавання камери на ринку: понад 60. Це досить багато, більше ніж на кількох інших додатках разом узятих!

У ABBYY TextGrabber є одна особливість, і вона робить це добре: знаходить текст на зображеннях, які розмиті, нахилені або заповнені дивними символами.

Розпізнавання тексту
Додаток виконує якісне розпізнавання тексту

Ви можете взяти потрібний текст, а потім використовувати вбудовані словники, щоб з’ясувати, що він означає. Якщо ви не задоволені цією функцією, тоді помістіть цей текст в один з додатків в переліку нижче, і отримаєте необхідний переклад.

Baidu Translate — китайське додаток, що працює без Інтернету

Якщо ви коли-то бували в Китаї, то напевно чули про програму «Baidu Translate» (iOS). За останні роки алгоритми перекладу цього додатка зробили великий стрибок, особливо в разі роботи з китайською мовою.

Baidu
Перекладач Baidu акцентований на роботі з китайською мовою

Додаток Baidu, ймовірно, має найширшим набором опцій серед додатків для автономної розшифровки без Інтернету. Одна з найкрутіших опцій — це переклад об’єктів, коли ви фотографуєте щось, а потім переглядаєте для даного об’єкта значення разом з оригінальною назвою.

Baidu камера
Додаток дозволяє працювати з камерою

В автономному режимі ви можете мати доступ до зразків пропозицій для будь-яких перекладів одного слова між англійською та китайською мовами. Також є доступ до оффлайн-розмовник, який поставляється з записами носіїв мови.

Це може бути корисним: Перекладачі з англійської на російську по фото безкоштовно.

Waygo — зручний додаток для мандрівників

На китайській мові слово wàiguó означає «іноземний». Розробники програми «Waygo» (Андроїд, iOS) живуть в Азії, і в першу чергу для цієї програми перекладач ідеально підійде для мандрівників, які відвідують Китай, Японію і Південну Корею.

WayGO
WAYGO ідеально підійде для перекладу корейського, китайського та японського мов

З плюсів можна відзначити:

Переваги: ​​Пояснення:
Легкий оффлайн-перекладачВи можете використовувати його навіть на старих телефонах, які не мають великих обчислювальних потужностей або достатньою пам’яті подібно до сучасних флагманів.
Величезна база мовОскільки багато людей будуть користуватися цією програмою в кафе і ресторанах, бази даних словника мають великий запас найменувань страв та інгредієнтів навіть без підключення до Інтернету.

Waygo страви
WayGO ідеально перейде для перекладу азіатських страв

Microsoft Translator — перекладач світового рівня

Розробник програми «Microsoft Translator» (Андроїд, iOS) — компанія Майкрософт активно працює над оптимізацією своєї технології перекладу для бізнесу, включаючи функцію перекладу презентацій «PowerPoint» в режимі реального часу.

Автономний режим додатки підтримує 44 мови, і 11 найбільших з них мають більш просунутий алгоритм обробки нейронних мереж, дозволяючи задіяти AI для поліпшення якості перекладу.

Microsoft Translator
Microsoft Translator — перекладач від компанії Майкрософт

Інші додатки дозволяють переводити розмову без Інтернету в режимі реального часу. Але якщо у двох користувачів на обох телефонах встановлено Microsoft Translator, то створити приватну чат-кімнату дуже просто. Тут кожен учасник може друкувати і отримувати повідомлення на обраних ним мовами.

перекладач Майкрософт
Спілкуйтеся голосом з допомогою можливостей перекладача від Майкрософт

Microsoft Translator також надає кілька варіантів перекладу. Це корисно, якщо ви намагаєтеся спілкуватися іноземною мовою і вам потрібно знайти кращу фразу, щоб максимально конгруентно висловити свої думки.

Яндекс.перекладач — російський сервіс, який не потребує Інтернет-підключення

«Яндекс.перекладач» (Андроїд, iOS) — визнаний інструмент перекладу від вітчизняного розробника. В оффлайн режимі доступні лише 7 мов (в режимі онлайн — більше 90).

Мови оффлайн Яндекс
Деякі мови для перекладу доступні оффлайн

Потрібні мови безкоштовно завантажуються в настройках, і далі ви можете користуватися їхніми можливостями. При цьому електронні словники займають досить багато місця в пам’яті телефону. Наприклад, англо-російський пакет може займати більше 600 мегабайт.

Серед функціоналу перекладача без Інтернета- голосове введення і озвучування текстів, словникові статті із зразками вживання слів. Мається на функціоналі програми та фотоперевод (розпізнавання тексту на фотографії на 12 мовах), переклад цілих сайтів, автоопределение мови і інші корисні можливості.

Фотоперевод Яндекс
Яндекс.перекладач має функцію фотоперевода

iTranslate — оффлайн перекладач з красивим інтерфейсом

Красива естетика мобільного додатка — це те, що надихає нас до нього повернутися.

З додатком «iTranslate» (Андроїд, iOS) процес перекладу пропозицій і пошуку слів є інтуїтивно зрозумілим і цілісним, а також досить ефективним, щоб йти в ногу з галузевими гігантами. Ці функції роблять цю програму одним з кращих виборів для мобільного автономного offline-перекладача.

iTranslate перекладач
iTranslate відмінний мобільний перекладач

Команда розробників додатка доклала багато зусиль, щоб воно працювало на iOS. Нагородою стала премія «Apple Design Award» за 2018 рік.

Онлайн ви можете переводити між 90 різними мовами, включаючи спеціалізовані, такі як нестандартні арабські мови і навіть канадський французький. В оффлайн цей список скорочується до респектабельних 37 мов, що охоплює величезну частку країн.

iTranslate offline
У режимі офлайн доступні 37 мов

iTranslate — єдиний додаток на ринку, яке підтримує переклад розмов в реальному часі між нестандартними варіантами арабської мови. Люди з Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів та Єгипту по достоїнству оцінять можливості цього додатка.

Це цікаво: перекладач з картинки онлайн.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали ТОП-7 популярних перекладачів, які працюють без Інтернету. А також привели докладний рейтинг і описали особливості їх функціоналу. Серед перерахованих альтернатив безсумнівну перше місце належить додатком від компанії Гугл. Його функціонал дозволяє здійснити найбільш якісний переклад. А наявність більшості офлайнових баз передбачає широкий вибір мов.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector