Кращі відео 360 градусів на Ютубі

Найпопулярніший відеохостинг в світі YouTube.com часто намагається дивувати своїх користувачів різними сюрпризами. Не так давно одним з таких сюрпризів став сенсаційний прорив в форматі — панорамне відео, в якому ви можете самостійно управляти камерою! У цій статті я покажу вам найкращі відео на YouTube з оглядом 360 градусів.

Технологія відео з оглядом в 360 градусів

Перегляд відео через окуляри віртуальної реальності — це вже не далеке майбутнє, а сьогоднішній день. Мало того, популярний відеохостинг Ютуб став підтримувати відео 360 градусів, в якому ви самостійно можете повертати зображення в різні боки, вгору і вниз. Ця технологія з великими перспективами, якщо нею зацікавилися такі комерційні гіганти як Google і Samsung.

Перші відеоролики 360 градусів були зняті шістьма камерами, спрямованими в шість різних напрямків. У такій зйомці є очевидний мінус — це помітні шви на місцях склейки відео. Сьогодні для такої зйомки є більш вигідне рішення — японські лінзи. За допомогою їх оператори використовують лише дві камери, а якість готових кадрів стало помітно краще. Одна камера знімає огляд 250 градусів, інша — 280. Таким чином відео перехльостуються і не утворюють швів. Камери з японськими лінзами сьогодні можна придбати за 1 тис. Доларів.

У спеціальних камерах японські лінзи мають специфічну будову, через що дахи нагадують ковпаки.

Камери для зняття відео 360 градусів

Камера з японськими лінзами

Є ще фотоапарат Ricon Theta, який здатний створювати знімки в 360 градусів. Цю камеру використовують для попередніх позиціонувань в різних місцях.

Читайте також: Що можна зняти на Ютубі для початківців.

Найкращі відеоролики 360 градусів на Ютубі

Якщо день не задався з ранку, йде дощ і сонячні промені затьмарили густі сірі хмари, включіть відео, зняте на Мальдівах з оглядом 360 градусів. Ваш настрій точно покращиться, адже на ці барвисті пейзажі можна дивитися без позитивних емоцій.

Хочеться гострих відчуттів? Подивіться ролик в жанрі хорор.

https://youtu.be/ZT1JsrjwinA

Рекомендую: Як дізнатися музику з відео на Ютубі.

Дивовижний огляд відкривається з камери 360, розташованої на одному з парашутистів.

День з життя підлітка в 90-ті роки.

Ви жодного разу не каталися на американських гірках? У вас є відмінна можливість побачити те, що бачать відвідувачі з пасажирського вагончика.

Для всіх любителів гри майнкрафт.

Як дивитися відео 360 градусів з телефону

Всупереч різних думок на мобільних телефонах під управлінням Android і iOS відео 360 також є для перегляду. З цих двох операційних систем Андроїд має повну підтримку, на відміну від свого конкурента. Незважаючи на модель і версію ОС для перегляду панорамного відео користувачеві необхідні:

  • Мобільний додаток VR.
  • Спеціальний пристрій (шолом або окуляри) віртуальної реальності.
  • Смартфон з Android.

Деякі пристрої, які працюють під управління Android і мають стару версію ОС можуть все ж не підтримувати додаток віртуальної реальності. Але пристрої, які були випущені в останні роки будуть підтримувати технологію. Програмне забезпечення для перегляду ви можете знайти в інтернеті.

Для перегляду відеороликів 360 градусів на YouTube через комп’ютер або інший пристрій вам немає потреби завантажувати будь-яке окреме ПО. Досить відкрити будь-який браузер, крім Internet Explorer і знайти спеціально знятий ролик. Після того, як відеохостинг здійснив цю технологію, був створений офіційний канал, на якому міститиметься відео 360 в різних категоріях. Щоб переглянути такі ролики:

  1. Відвідайте офіційний канал відео 360 на Ютуб — Відео в форматі віртуальної реальності.
  2. Коли відкриється ролик зверніть увагу на верхній лівий кут. Там знаходиться диск з чотирма стрілками, за допомогою яких ви можете обертати і повертати кадри відео.
  3. Такий спосіб управління зображенням не надто зручний. Сам диск управління зображенням при наведенні на нього курсором змінює своє місце розташування, через що часто замість натискання стрілки, робиться клік по відео і активується пауза. Ви можете використовувати клавіші A, W, D, S (управління камерою в іграх), щоб повернути зображення.

Рекомендації для перегляду панорамного відео

Деяка частина ноутбуків і персональних комп’ютерів із зовнішнім графічно процесором можуть не мати декодування файлів відео. Таким чином вони будуть автоматично переключені на програмне декодування, зокрема це відноситься до форматів VP8, 9, які містяться переважно на відеохостингу Ютуб. Браузер Opera допоможе вам відтворювати ролики в форматі 360 з подібною відеокартою навіть поза YouTube.

Ви можете самостійно створювати відео такого формату і завантажувати їх в Інтернет. Для цього вам знадобитися спеціальна сферична відеокамера. Як альтернативу, можна використовувати 6 камер GoPRO. Коли ролик буде знято, його необхідно обробити спеціальним ПО — Video Metadata. У цій програмі необхідно поставити прапорець на пункті «Spherical». Після цього відео 360 градусів готове для завантаження на Ютуб.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector