Карта опадів онлайн в реальному часі

Погода — один з істотних чинників, що безпосередньо впливають на наше самопочуття і настрій. Гарна, сонячна погода викликає у нас радість і позитив, погана веде до апатії, меланхолії і депресії. Намагаючись передбачити погоду на найближчий час, ми звертаємося до допомоги різних мережевих сервісів, доступних онлайн і абсолютно безкоштовно. У даній статті я розповім про сервіси, на яких відображена карта опадів в режимі онлайн, опишу їх можливості, а також поясню, як з ними працювати.

Особливості сервісів з картами прогнозують погоду

На сьогоднішній день існує достатня кількість сайтів, що надають користувачам доступ до карти опадів в реальному часі. Такі сервіси представлені як в російськомовному сегменті (наприклад, карта погоди Яндекса), так і на зарубіжних, переважно англомовних ресурсах (Meteoblue, WeatherOnline, Gismeteo і ін.).

Абсолютна більшість з них мають російськомовним інтерфейсом, і при переході на них автоматично активують російську мову. Всі вони безкоштовні, мають інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Найбільш просунуті з них пропонують користувачеві прийняти участь в проекті, долучившись до ком’юніті і придбавши спеціальне обладнання.

Користуватися такими сайтами досить просто. Ви переходите на ресурс, включаєте потрібний вид відображення (наприклад, опади, температура, вітер, вологість і ін.). Далі знаходите за допомогою пошуку (або мишки) потрібний вам регіон, і спостерігаєте результат.

Давайте розглянемо ресурси, що пропонують своїм користувачам карту гроз онлайн в реальному часі.

Meteoblue.com — відображає карти з опадами в реальному часі

Онлайн-сервіс Meteoblue.com пропонує користувачам інформацію про погоду високої якості. Він орієнтований, переважно на залежні від погоди бізнес-структури і працюють в метеорології фахівців. Проект був створений університетом Базеля ще в 2006 році. Пройшов кілька стадій свого становлення, і нині пропонує прогнози опадів, засновані на роботі моделей NOAA / NCEP GFS.

 1. Для роботи з ресурсом перейдіть на сайт meteoblue.com.
 2. Виберіть країну і тип відображення (precipitation — опади).
 3. Після чого ви зможете спостерігати на карті як змінюються опади з кожним наступним годиною.
 4. Розміщене зліва меню дозволить побачити погоду на даний момент. А також прогноз на майбутнє, переглянути метеограми і насолодитися веб-камерами онлайн.

Карта дощів на meteoblue.com

Карта дощів на meteoblue.com

Рекомендую ознайомитися: Карта вітрів онлайн в реальному часі.

Windy.com — показує онлайн кількість гроз на мапі

Windy.com є одним із вдалих проектів чеського мільйонера і філантропа Іво Лукачовіча. Він розробив онлайн карту для відстеження дощу і снігу в якості домашнього розваги. З роками сервіс придбав професійний статус, поповнився сильними програмістами, отримав мобільну реалізацію на OS Android і iOS. На даний момент є одним з найпопулярніших погодних ресурсів в світі.

 1. Для роботи з сервісом виконайте вхід на windy.com;
 2. Справа активуйте опцію «Дощ, гроза»;
 3. У рядку «пошук місця розташування» вбийте назву країни (міста), погоду якого вам необхідно дізнатися.

Також на карті доступні інші погодні опції — відображення температури, хмар, хвилі, вітру, точки роси et cetera.

Рівень інтенсивності опадів

Рівень інтенсивності опадів на windy.com

Ventusky — популярний чеський погодний сервіс

Чеський сервіс Ventusky (від лат. «Ventu» — «вітер» і англ. «Sky» — «небо») є гідним національним конкурентом згаданого вище Windy.com. Проект Ventusky був створений чеською компанією «InMeteo», що спеціалізується на створенні метеорологічних онлайн прогнозів по всьому світу. Зображення погоди на мапі постійно змінюється в реальному часі, ресурс має якісним україномовним інтерфейсом. А також має свої мобільні додатки, які доступні при натисканні на кнопку «App».

 1. Запустіть ventusky.com.
 2. Зліва виберіть опцію «Опади» (або «Грози») і за допомогою мишки (або рядка пошуку) знайдіть потрібну для вас місцевість.
 3. При цьому вибір опції «Опади» дозволяє переглянути прогноз накопичення опадів за годину або три години.
 4. А активація опції «Грози» дозволить вибрати ряд відповідних індексів (CAPE, CIN, зрушення вітру, lifted index і ін.).

Крім відображення гроз і опадів, на карті Ventusky є режими перегляду вологості, хвиль, снігового покриву, швидкості і поривів вітру та інші можливості.

Ілюстрація гроз і блискавок в чеському проекті Ventusky

Ілюстрація гроз і блискавок в чеському проекті Ventusky

Також може бути корисним: Компас онлайн.

Weatheronline.co.uk — авторитетний британський погодний ресурс

Карта Weatheronline.co.uk є британським погодним ресурсом, що відображає як стан погоди, так і її прогноз на найближчий тимчасовий період. Проект має російськомовної локалізацією, і досить широким функціоналом. Ви можете вибрати як загальні материкові карти, так і карти окремих країн, і переглянути по ним динаміку зміни опадів. Ресурс має базу архівів, за допомогою яких ви можете побачити, як змінювалася погода протягом минулих періодів.

 1. Для роботи з ресурсом перейдіть на pogodaonline.ru (російська версія Weatheronline).
 2. Зліва виберіть потрібну країну (округ) для відображення, а праворуч — режим відображення (опади).
 3. Наявна вгорі панель управління дозволить вам прочитати погодні новини (англійською мовою).
 4. А також переглянути архіви, проаналізувати дані по радарах і супутникам, насолодитися картинкою з веб-камер.

Британський ресурс weatheronline

Британський ресурс weatheronline

Rainviewer.com — аналізує і прогнозує опади завдяки радарної інформації

Створений вітчизняним ентузіастом Олексієм Щасливим сайт rainviewer.com дозволяє отримувати дані по опадам як на поточний момент, так і на майбутній період. Ресурс періодично сканує джерела радарної інформації. Обробляє отримувану інформацію і розміщує отримані дані на карті сайту. Ви можете подивитися як поточний стан опадів в необхідному вам регіоні, так і майбутній прогноз, для чого буде достатньо натиснути на кнопку «Play» зверху.

Відображення опадів на RainViewer

Відображення опадів на RainViewer

висновок

На перерахованих вище ресурсах відображається карта з ілюстрацією різних опадів онлайн. Сервіси мають безкоштовний характер і російськомовний інтерфейс. І можуть бути рекомендовані всім бажаючим отримати детальну інформацію про прогноз погоди в реальному часі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector