Родинне дерево шаблон для школяра

Родинне дерево — це відмінний спосіб наочно відобразити історію вашої родини. У процесі створення древа ви зможете більше дізнатися про життєвий шлях ваших предків. Поспілкуватися з ближніми і далекими родичами, почути від них безліч цікавого про долю рідних вам людей. Створюване вами древо ви можете оформити у вигляді справжнього витвору мистецтва, і повісити як картину на стіну. Як же створити таке древо школяреві і оформити його приємним для ока чином? Для цього існують спеціальні шаблони, і нижче ми розберемо, як підібрати родинне дерево шаблон для школяра, і що нам для цього знадобиться.

Родинне дерево шаблон

Що таке родинне дерево?

Як відомо, під терміном «родинне дерево» розуміють родовідне (генеалогічне) древо, на якому в схематичному вигляді представлені родинні зв’язки між членами одного роду. Родинне дерево є найбільш поширеною формою візуального відображення походження людини. Зазвичай воно включає поле для кожної людини, і його зв’язок з іншими родичами, виражену у формі з’єднувальних ліній. На додаток до імені людини таке поле також може містити пов’язані з ним дати, місце народження та іншу корисну інформацію.

Як правило, одне покоління в сімейному дереві являє собою один рівень. Завдяки цьому наочно видно, які предки передували кожному з поколінь.

Горизонтальна лінія між двома полями вказує на шлюб. Стрілка від пари вниз вказує на дітей від цього шлюбу. Хоча більшість генеалогічних дерев ростуть вертикально, вони також можуть витягуватися убік. Далі в статті я представлю кілька шаблонів сімейного древо для школярів.

У вигляді кореня дерева досить часто представлений засновник роду (родоначальник). Стовбуром — представники основної лінії роду (зазвичай по чоловічій лінії). Гілками родового древа є лінії родоводу, а листям таких гілок — їх нащадки.

Багато часто помилково називають «родинне дерево» сімейним «деревом», що в корені не вірно. Генеалогія визнає саме термін «родинне дерево», а назва «сімейне дерево» є спотворенням професійного тезауруса.

Також раніше ми розібрали, як провести реєстрацію ГТО на офіційному сайті.

Як створити діаграму родовідного древо

Як же створити родинне дерево школяра в школі? Розберемо наслідувати кроків для створення діаграми сімейного древа:

 1. На окремому листку запишіть всіх людей, яких ви хочете відобразити на вашому сімейному дереві. Можете почати древо з самого себе (ви будете основою дерева). На листку запишіть дані вашої родини (батьків, братів і сестер), потім переходите до батьків ваших батьків (дідусів, бабусь, дядьків і тіткам, кузенам і кузинам, і ін.). На цьому можна зупинитися, але можна піти і далі. Переконайтеся, що ви нікого не упустили. Ваше родинне дерево — це важлива частина історії вашої родини, тому приділіть цьому достатню увагу;
 2. Заповніть прогалини про родичів провівши дослідження. Якщо за будь-кого з родичів відсутня інформація, спробуйте провести власні дослідження. Пошукайте інформацію в мережі, розпитайте старих родичів і знайомих, відвідайте місцеві архіви. Це буде захоплююче;
 3. Вирішіть, яку інформацію ви хочете відобразити на сімейній хроніці. Крім імені та прізвища ви можете включити дату народження і смерті, дату одруження (заміжжя), місце народження і так далі. Додавання цих даних зробить створюване вами древо більш інформативним;
 4. Подумайте, чи будете ви включати в ваше древо фото. Якщо у вас є доступ до фотографій ваших предків, ви можете вставити їх маленькі фото в створюване вами древо. Використання фото виправдано в разі невеликого дерева, інакше його розмір разом з фотографіями вийде дійсно величезним;
 5. Почніть малювати дерево з вашого покоління, що включає вас, ваших батьків, братів і сестер. Форма вашого древа залежить від вас. Якщо ви хочете створити вертикальне дерево, з широкою вершиною, почніть його промальовування з низу на широкому аркуші паперу. Також ви можете почати з лівого боку, якщо хочете, щоб дерево росло вправо.

  древо

  Одна з можливих схем вашого древа

Наприклад, запишіть внизу ваше ім’я. Від вашого імені проведіть лінію трохи вище, до вашої матері. Потім проведіть від вашого імені іншу лінію, до вашого батька. Проведіть горизонтальну лінію, що сполучає вашого батька і матір.

Якщо ви школяр і маєте братів і сестер, проведіть до них лінії від ваших батька й матері.

У разі, якщо ваші брати і сестри мають пару, тоді запишіть її. З’єднайте таку пару горизонтальною лінією.

Якщо ваші брати і сестри мають дітей, запишіть їх, і з’єднайте їх лініями з їх батьками

 • Внесіть дані про покоління ваших батьків, дідусів і бабусь. Це можуть бути сестра (брат) будь-кого з ваших батьків, які мають чоловіка (дружину) і так далі. З’єднайте таку пару горизонтальною лінією, і проведіть лінії до їхніх дітей.

Наприклад, над ім’ям вашої матері внесіть ім’я її матері (вашої бабусі) і батька (дідуся). З’єднайте їх лінією між собою і вашою матір’ю. Те ж саме виконайте і для вашого батька.

Якщо ваші мама (тато) мали братів і сестер, тоді додайте до них лінію від ваших бабусі з дідусем. Додайте до таких братам і сестрам імена їх пар (чоловік або дружина). З’єднайте таку пару горизонтальною лінією.

 • Вирішіть, як далеко ви можете зайти. У міру розростання таке дерево може стати величезним. Можливо, на перших порах варто обмежитися вашими близькими родичами (ви, брати і сестри, тато з мамою, дідусь з бабусею).
 • Красиво прикрасьте ваше дерево, зробивши його унікальним. Після того, як текстова частина дерева завершена, проявіть трохи творчості, і красиво намалюйте вашого дерево. Візьміть величезний лист креслярського формату, використовуйте гарний фломастер або фарби для прикраси вашого дерева. Проявіть трохи креативності, зробіть ваше дерево барвистим.

Також раніше ми розглянули, як працює портал «Мережевий Город.Образованіе» sgo71.ru Тульської області.

Кращі шаблони сімейного древо для учнів

Якщо ваш школяр дитина отримала завдання створити своє родове древо, йому допоможуть шаблони-підказки, наочно відображають, як може виглядати та чи інша древо. Пропонуємо вам генеалогічне древо — шаблони для заповнення, які можна використовувати в графічному редакторі, або відразу роздрукувати на принтері. древ1

древ2

древ3

древ4

Такий шаблон для заповнення генеалогічного древа ви можете скачати безкоштовно. Для цього достатньо навести курсор на потрібний шаблон, натиснути на ПКМ, і вибрати «Зберегти зображення як».

древ5

древ7

Також ви можете використовувати англомовний шаблон для школяра, що відображає сімейне древо.

древ8

древ8

древ9

У разі використання графічного редактора ви зможете вставити в порожні поля шаблону фотографії ваших родичів. Отриманий результат залишиться роздрукувати на принтері.

Також вас може зацікавити, як працює електронний щоденник на офіційному сайті школи 94 Нижнього Новгорода.

висновок

Вище ми розібрали, що таке родинне дерево, як його створити, а також привели шаблон для школяра, наочно демонструє, як має виглядати родинне дерево. Використовуйте наведені нами шаблони для створення вашого родинного дерева, що стане наочним відображенням генеалогії вашої сім’ї. Якщо ж самостійно малювати генеалогічне древо ви не бажаєте, використовуйте сервіси рівня Ancestry, Myheritage, Findmypast для створення сімейного древа онлайн.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector