На жаль! Правовласник обмежив доступ до даного відео для вашого регіону

При спробі перегляду відео на будь-якому відеохіт ми можемо зіткнутися з повідомленням «На жаль! Правовласник обмежив доступ до даного відео для вашого регіону ». Таке повідомлення може з’явитися при відкритті нового для нас відео, або при запуску відеоролика, яке ми вже переглядали раніше. Давайте розберемося, чому з’являється дане повідомлення, і як його можна обійти.

Повідомлення про обмеження

Правовласник обмежив доступ до відео для регіону — що це значить

Як відомо, на створювану авторами інтелектуальну продукцію (об’єкти інтелектуальної власності) існує права інтелектуальної власності. Останні включають право на використання об’єкта інтелектуальної власності, право дозволяти або забороняти користуватися об’єктом інтелектуальної власності, інші майнові права.

Суб’єкт права інтелектуальної власності (автор відео) може продати права на демонстрацію свого відео іншій особі. Ці права включають право на демонстрацію відео в мережі Інтернет в заздалегідь певному переліку країн. За умовами договору демонстрація відео в інших країнах (не вказані в договорі) може бути заборонена.

Якщо ви, відповідно до вашого IP, є жителем країни, де заборонена демонстрація даного відео, тоді ви отримаєте повідомлення «На жаль! Правовласник обмежив доступ до даного відео для вашого регіону »або« Перегляд заборонений у вашій країні ».

Крім захисту прав інтелектуальної власності, веб-сервіси (Ютуб, Рутуб і ін.) Блокують перегляд ролика в певних країнах через порушення таким роликом законодавства даної країни.

Також причинами блокування можуть бути дрібні технічні неполадки на хостах, які зазвичай виправляються через невеликий проміжок часу.

Давайте розберемося, як обійти повідомлення власник обмежив доступ до запитуваного відео в вашому регіоні.

Це буде цікаво: Аудіозапис недоступна для вашого регіону в VK.

Встановіть VPN-розширення для вашого браузера

Досить ефективним способом вирішити проблему «Відео недоступне в вашому регіоні» є установка ВПН-розширень для вашого браузера. Досить перейти в магазин розширень для вашого браузера (Хром, Мозилла і інші). Далі забити в рядку пошуку VPN, і ви отримаєте цілий набір відповідних розширень. Чи залишиться встановити вподобане розширення на ваш браузер, вибрати в його налаштуваннях іншу країну (наприклад, «Росія» замість вашої України), і насолоджуватися переглядом раніше закритого ролика.

Виберіть країну

Виберіть потрібну країну із запропонованого переліку

Добрі відгуки мають ВПН-розширення «Hola», «Browsec», «ZenMate», «TunnelBear». Іноді вони можуть працювати нестабільно, але в цілому непогано зарекомендували себе протягом багатьох років. Якщо безкоштовні ВПН для вас не варіант (багато реклами, ненадійність, жучки і ін.), Тоді рекомендуємо платні ВПН рівня «ExpressVPN», «VPNArea», «VyprVPN», мають безліч хвалебних відгуків від професіоналів.

ExpressVPN

ExpressVPN — один з кращих платних VPN в світі

Використовуйте стаціонарний VPN

Іншим способом обійти обмеження по перегляду в даному регіоні є залучення стаціонарних ВПН-програм (Betternet, HideMy.name та інших). Вони встановлюються не у вигляді розширення для браузера (як описувалося вище), а у вигляді стаціонарних програм для вашої операційної системи. Після запуску даної програми вибираєте в її настройках нову країну локацію (Росія, США або іншу). Потім переходите на відеохіт, і переглядаєте потрібне відео.

Наприклад:

 • Скачайте ВПН «Betternet» на ваш Віндовс, або цю ж програму на App Store для «яблука»;
 • Встановіть та запустіть програму;
 • Натисніть на «Location» (місце розташування), і виберіть US (або іншу країну);

  вибір країни

  Виберіть країну зі списку

 • Перейдіть на Ютуб (Рутуб і ін.), І запустіть ваш ролик.

Використовуйте функціонал веб-навігаторів «Тор» або «Опера»

Деякі веб-навігатори (рівня «Tor» або «Opera») завдяки своїм внутрішнім функціоналу дозволяють обходити різні блокування і обмеження. У «Опері» для цього буде необхідно задіяти режим «Турбо», або активувати ВПН в розділі «Безпека» налаштувань браузера.

«Тор» працює універсальним чином, правда швидкість його роботи становить бажати кращого.

Скачайте відео за допомогою спеціальних сервісів

Четвертий спосіб виправити проблему «На жаль! Правовласник обмежив доступ до даного відео для вашого регіону »є збереження потрібного ролика за допомогою спеціальних веб-сервісів рівня qdownloader.net, youtubnow.com, ru.savefrom.net і інших аналогів. Робота з ними полягає в наступному:

 • Ви переходите на відеохіт, запускаєте проблемний ролик, і копіюєте посилання на такий ролик з адресного рядка;
 • Потім запускаєте один з перерахованих вище сервісів;
 • У спеціальне поле для посилань вставляєте скопійоване вами раніше посилання на потрібний ролик. Потім тиснете на відповідну кнопку пошуку (завантаження) праворуч;
 • Сервіс аналізує ролик, після чого пропонує завантажити його в різноманітних форматах;

  Формат для скачування

  Виберіть потрібний формат для скачування

 • Виберіть потрібний формат, скачайте ролик, і перегляньте його вміст.

Перегляньте обмежене відео на YouPak (для Ютуб)

Ресурс YouPak — це велика колекція HD-відео, в якій зберігається практично кожне завантажувати відео з Ютуб. Його використання дозволяє обійти помилку «Правовласник обмежив доступ до даного відео» на вашому PC. Виконайте наступне:

 1. Виконайте вхід на ролик, перегляд якого обмежений;
 2. В адресному рядку браузера замініть «tube» на «pak» і натисніть Enter;
 3. Ви будете переадресовані на ресурс Youpak, де зможете переглянути потрібне відео без обмежень.

  youpak

  трансформована посилання

Читайте також: що робити, якщо доступ з вашого IP-адреси обмежений на Avito.

висновок

Рішенням проблеми «Правовласник обмежив доступ до даного відео для вашого регіону» стане використання способів, перерахованих нами вище. Серед зазначених методів найбільшу ефективність показало задіяння ВПН у вигляді розширень для браузера і стаціонарних програм. Вибір іншого локації (наприклад, Росія замість України) дозволяє ефективність обійти обмеження правовласників, і насолоджуватися потрібним відеоконтентом на вашому смартфоні або ПК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector