Трафарети букв для вирізання з паперу шаблони

Трафарети — це зручний, що використовується в дизайні шаблонний матеріал, застосовуваний як для створення букв, так і візуально привабливих складних зображень. Робота з ними широко популярна. Такі букви використовуються в бізнесі, дизайні, виробництві одягу, мистецтві та інших сферах життєдіяльності. Нижче ви знайдете шаблони букв російського і англійського алфавіту, які можна роздрукувати і вирізати з паперу для використання в поставлених вами цілях.

Особливості буквених трафаретів

Як відомо, під трафаретом розуміють пристосування, що використовується для нанесення на поверхню різноманітних символів і зображень. Також в деяких випадках це зображення, нанесене за допомогою зазначеного пристосування.

Зазвичай стандартний трафарет являє собою аркуш паперу або плівки, в якому зроблені наскрізні отвори різних форм для створення необхідного зображення. При створенні такого шаблону базове зображення розбивається на сегменти c метою перешкодити пошкодження контуру при промальовуванні. Створюване зображення повинно бути достатньо чітким і впізнаваним (читабельним).

При створенні букв в трафаретах можуть використовуватися різні шрифти, в тому числі зустрічаються в популярних текстових редакторах на ПК (Bold, Italics, Arial). Зазвичай шаблони виглядають досить просто. У разі ж створення складних каліграфічних композицій на основі «вигадливих» графічних символів дизайнер може зіткнутися з низкою труднощів.

Працювати з трафаретами досить просто і зручно

Працювати з трафаретами просто і зручно

Читайте також: Родинне дерево шаблон для школяра.

Трафарети для вирізання з паперу

Нижче наведемо зручні для створення трафаретів шаблони. Російські та англійські букви подані в алфавітному порядку, для зручності їх збереження на ПК і подальшої роздруківки.

Шаблони російських букв

trа

trб

trв

trг

trд

trе

trё

trж

trз

trі

trй

trк

trл

trм

trн

trо

trп

trр

trс

trт

trу

trф

trх

trц

trч

trш

trщ

tr'

trи

trь

trе

trю

trя

І ще кілька трафаретів поменше:

Трафарети букв російського алфавіту

Трафарети букв російського алфавіту

Трафарети букв російського алфавіту

Трафарети букв російського алфавіту

Це може бути корисним: Як зробити багатосторінковий TIFF онлайн.

Шаблони англійських букв

Наведемо тепер трафаретні шаблони для англійських букв:

ttra

ttrb

tttrc

trd

tttre

trf

tttrg

trh

tttri

trj

tttrk

trl

tttrm

trn

tttro
trp

tttrq

trr

tttrs

trt

tttru

trv

tttrw

trx

tttry

trz

І ще кілька трафаретів поменше:

Трафарети букв англійського алфавіту

Трафарети букв англійського алфавіту

Трафарети букв англійського алфавіту

Трафарети букв англійського алфавіту

Рекомендуємо до прочитання: Скруглітель фото онлайн.

висновок

Вище мною були наведені шаблони трафаретів російських і англійських букв для вирізання з паперу. Ви можете легко зберегти їх на свій ПК, навівши курсор на потрібну букву, натиснувши ПКМ, і вибравши «Зберегти зображення як». Чи залишиться канцелярським ножем вирізати зображення, і використовувати створений таким чином шаблон для ваших завдань.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector