Як стати популярним в Тік Тoк

Минулий 2018 рік можна з повним правом назвати роком «TikTok». Додаток набуло шалену популярність в Азії та США, а кількість його користувачів перевалило за позначку 500 мільйонів чоловік. Можливість створювати короткі 15-секундні музичні відео припала до душі досить багатьом, і нині відеохостінги заполонили відео, зняті за допомогою можливостей Тік Тока. Серед мільйонів користувачів додатку існують популярні селебріті, кількість фоловерів яких обчислюється мільйонами (@lisaandlena, @lorengray, @kristenhancher і інші). Як же стати популярним в Тік Ток, отримавши увагу мільйонів передплатників і передплатниць? Про все це розповімо в нашому матеріалі.

Що таке Тік Тoк?

«TikTok» (Андроїд, iOS) раніше відоме як «Douyin» — це мобільний додаток для створення і публікації коротких 15-секундних відео. Додаток спочатку було запущено в 2016 році в Китаї під ім’ям «Douyin», а для користувачів за межами Китаю він відомий як «TikTok».

Нині «Тік Тік» — це відома медіаплатформа в багатьох країнах світу, включаючи США і Китай. У листопаді 2017 року батьківська компанія «Тік Тік» — китайська «ByteDance» купила за 1 мільярд доларів популярний сервіс «musical.ly» і об’єднала його з «Тік Тік». Це дозволило об’єднати фанатів обох платформ, що зробило «Тік Тік» самим викачуваним додатком в США в жовтні 2018 року.

Тік Ток і Musically

Можливості «Тік Тік» і «Musically» були об’єднані

Додаток доступний для скачування в 150 країнах світу на 75 мовах, включаючи і РФ. Оскільки ніша Тік Ток в Росії лише формується, ви можете постаратися, і стати одним з вітчизняних зірок Тік Тока. Як же це здійснити? Читайте поради як стати супер популярним блогером в Тік Ток нижче.

Це цікаво: що таке Інстаграм Візитка.

Створіть привабливий профіль

Перше враження часто буває вирішальним. Тому важливо створити простий і привабливий профіль в Тік Току, здатний залучити до вас нових глядачів. Переконайтеся, що ваш профіль відображає той тип контенту, який ви створюєте.

Знімайте ваші відео регулярно

Передплатникам потрібен постійний, свіжий і актуальний контент. Намагайтеся знімати ваші ролики хоча б раз в день.

Також рекомендується проводити онлайн-стрім з частотою не менш раз в тиждень. Це допоможе вашим відео стати рекомендованими в «TikTok».

Використовуйте свіжу і популярну музику

Тік Ток — це музика. Підбір правильної пісні до вашого відео допоможе підняти ваш контент на більш високий рівень. Рекомендується вибирати свіжі та набирають популярність композиції.

свіжа музика

Використовуйте для ваших відео свіжу і набирає популярність музику

Знімайте відео високої якості — це обов’язкова умова медійних знаменитостей

Подбайте, щоб знімаються вами відео були високої якості. Якщо маєте доступ до високоякісної камері — обов’язково використовуйте її в ваших зйомках.

Будьте послідовні

Виберіть потенційно популярну нішу, і знімайте відео відповідно до її тематикою. Хаотичні метання від машин до котиків зазвичай не виправдовують себе.

Контактуйте з іншими авторами у вашій ніші

Якщо ви знаєте інших популярних авторів Тік Тока у вашій ніші, зв’яжіться з ними, і постарайтеся зняти спільне відео. Це допоможе придбати популярність в Тік Току.

Також постарайтеся зняти побільше відео з будь-ким разом, нехай це навіть і не буде селебріті Тік Тока. Відео з двома учасниками часто виглядає краще, ніж відео автора-одинака.

використовуйте хештеги

Вставляйте як мінімум три хештега для в описі до свого відео. Краще, якщо ваше відео буде зніматися під трендові хештеги, це дозволить залучити до вас увагу тисяч людей.

Діліться вашими відео на інших соціальних платформах

Вашої популярності сприяє постинг ваших відео та посилань на них в інших медіа — Ютуб, Інстаграмм, Твіттер, VK та інших соціальних мережах і платформах.

Зокрема, опублікуйте посилання на ваш ТікТок-профіль в акаунті в Інстаграм. Це допоможе стати популярним в Тік Току.

Коментуйте чужі відео — це допоможе стати популярним в Тік Ток

Проводьте деякий час, коментуючи відео інших людей. Люди люблять відчувати себе особливими, даруєте їм це. Багато з них дадуть відповідь вам взаємністю, і це допоможе збільшити популярність в Тік Току.

Будьте позитивні і впевнені в собі

У своїх коментарях і спілкуванні в Тік Ток завжди демонструйте позитив і впевненість в собі. Людям це подобається, і кількість ваших фоловерів буде зростати.

Будьте позитивні

Будьте життєрадісні і позитивні

Приймайте участь в Челлендж

Завжди беріть участь в Челлендж, і постите потрібний контент під трендінговимі хештегом.

Відповідайте на кожну адресовану вам репліку

Не залишайте без уваги кожен адресований вам коментар. Люди люблять увагу і обов’язково оцінять це.

Будьте реальні

Не потрібно надягати маски, намагаючись здаватися кимось іншим (це помітно). Будьте собою, це подобається людям, і допоможе придбати популярність і впізнаваність в Тік Току.

висновок

У нашій статті ми розібрали, як знайти популярність в Тік Ток, і які дії допоможуть в досягненні зазначеної мети. Використовуйте перераховані нами поради, будьте яскраві, послідовні і креативні, і у вас все вийде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector