Генератори штрих кодів QR онлайн — ТОП-4 найкращих

Штрих-коди формату QR сьогодні використовуються досить часто. Це вже нове покоління кодів із зашифрованою інформацією, які дозволяють кодувати більше даних. Часто людям різних професій доводиться створювати свій шифр для певних завдань. У цій статті ви зможете знайти ТОП-4 найкращих генераторів штрих-кодів в форматі QR, що виконують свої функції онлайн. А також дізнаєтеся, як користуватися подібними сервісами.

Що таке QR-коди і де їх застосовують?

Що таке штриховий код, напевно, знає навіть дитина. Такий графічний ключ зустріти можна на будь-якому товарі, який має заводську упаковку. QR-код був придуманий на сході в галузі машинобудування. Це сталося з тієї причини, що стандартний код представляв мало даних. Оновлений формат є його наступним етапом у розвитку. У ньому можна закодувати до 7 тисяч цифр і текстову інформацію, що не перевищує 4200 символів або букв.

Для того, щоб розшифрувати таку картинку, необхідно спеціальний дешифратор. Часто їм виступає звичайний смартфон, який має фото-камеру. Для гаджета потрібно завантажити додаток, яке розпізнає коди. Після чого потрібно запустити програму-дешифратор і піднести камеру до квадратному зображенню.

Масштабно QR-коди поширені на своїй батьківщині — в Японії. Тут їх використовують повсюдно — на плакатах, вивісках, упаковках. За допомогою такого шифру часто організовуються рольові ігри та конкурси. Японські виробники мобільних пристроїв впроваджують механізм розпізнавання таких картинок. Тому користувачам не потрібно завантажувати окрему програму, щоб розшифрувати інформацію. Розглянемо далі кращі online-генератори для створення QR-кодів.

Це цікаво: Рандомайзер ників.

QRStuff.com — рандомайзер штрих-кодів

На сайті https://www.qrstuff.com/ вам пропонується зашифрувати в формат QR будь-які дані: посилання на сайт, відео YouTube, на будь-які соціальні мережі, SMS-повідомлення, статичний текст або текст з гіперпосиланням і багато іншого. При цьому працювати на цьому ресурсі легко і просто.

Порядок дій в генераторі:

 1. Зліва в блоці вам потрібно вибрати тип даних, які будуть закодовані в QR-коді. Для цього просто поставте прапорець на потрібному пункті;
 2. У другому блоці потрібно ввести самі дані в залежності від виду їх подання. Якщо це ID або посилання — вставте її в повному вигляді. Якщо текст — напишіть потрібні пропозиції;
 3. Поруч знаходиться колірної блок, де можна вибрати фон тексту, шрифту і т. Д .;
 4. В крайньому блоці праворуч з’явиться QR-код, який можна завантажити на свій ПК. Посилання знаходиться прямо під блоком.

  QRStuff

  Генератор QR — QRStuff

Під блоком для введення даних є інші способи отримати графічний ключ. Наприклад, його можна роздрукувати або отримати на адресу електронної пошти. Цікавою функцією сервісу є можливо створювати візуальні і барвисті коди, натомість нудним двоколірним. Його можна створити безкоштовно, натиснувши на посилання «Create a visual QR». Зареєструвавшись на сайті QRStuff, ви також отримуєте додаткові можливості при створенні кодів.

GoQR.me — генератор для створення QR-кодів

Подібний рандомайзер QR-кодів з великим набором можливостей знаходиться за адресою http://goqr.me/. На сервісі ви можете зашифровувати паролі Wi-Fi, геолокаційні дані, SMS, дзвінки, події, текст і посилання.

Принцип роботи також вже нам знайомий:

 1. У першому блоці ви зможете вибрати один з розділів, які мають вигляд іконок. Навіть в такому відео розібратися з їх значенням буде неважко. Всього надано 9 розділів;
 2. В середньому блоці вам потрібно ввести самі дані, з яких генератор сформує QR-код;
 3. Готовий код можна буде побачити тут же. При введенні інформації він автоматично генерується.

  GoQR

  QR — GoQR

Посилання для завантаження коду знаходиться під ним «Download». Тут же є ще одна — «Embed». З її допомогою можна прикрасити сам код, вибравши колір фону і штрихів. Такою можливістю часто користуються, коли картинка буде розташовуватися на видному місці. Наприклад, часто молодь використовує шифри для прикраси футболок, кепок і іншого одягу. Якщо код буде розташований на сайті, то ви можете після вибору кольору просто скопіювати посилання нижче і вставити її в код своєї сторінки. При цьому QR прийме на сайті вибрані вами кольори.

Це може бути корисним: Генератор ників для ВВВ.

QRcoder.ru — російськомовний шифратор інформації

Розглянуті нами вище сервіси є англомовними. Але це не є великою проблемою, так як знання мови на них практично не потрібно. Кожен зможе розібратися в їх роботі. Сервіс за адресою http://qrcoder.ru/ є російськомовним. Але цей генератор кодів QR має менше функцій. Тут ви зможете вибрати текстову інформацію, створити код з посиланням на сайт, зробити візитну картку або SMS. Сервіс також пропонує набір програм по розпізнаванню шифрів для різних мобільних платформ.

Принцип роботи:

 1. У рядку «Закодувати» виберіть вид даних;
 2. Нижче в порожньому полі введіть інформацію для кодування;
 3. Під блоком для введення даних є можливість вибрати розмір майбутнього коду. Виберіть один з них для тестування і натисніть кнопку «Кодувати код». Можна скористатися гарячими клавішами CTRL + ENTER.

  QRCoder

  QR — QRCoder

Нижче коду можна знайти постійне посилання на цей код або посилання для вставки в ваш блог або сайт.

RcodeMonkey — кращий QR-рандомайзер для шифрування даних

Продовжує наш ТОП-4 генераторів штрих-кодів QR online-сервіс на сторінці https://www.qrcode-monkey.com/. Він є функціональним і зручним рандомайзером. Якби тут була російська мова, він міг би точно стати одним з кращих. У ньому можна налаштувати практично будь-яку деталь майбутнього шифру. А також вибрати будь-яке представлення даних в коді. Генератор складається з чотирьох розділів для настройки: введення тексту, настройка кольору коду, додавання логотипу та налаштування.

Порядок дій:

 1. Над основним полем для роботи з QR-кодом ви можете вибрати, для яких цілей вам потрібен код;
 2. Далі натисніть на блок «Enter Content» і введіть текст, посилання і т. Д .;
 3. Нижче натисніть на «Set Colors». Тут можна не тільки вибрати колір для фону або штрихів, то використовувати градієнт. Для цього потрібно вибрати початковий і кінцевий кольори. Також можна вибрати заливку градієнтним кольором по радіусу;
 4. Натисніть «Add Logo Image», щоб вибрати логотип для свого QR-коду. Тут надані іконки популярних сервісів: YouTube, Instagram, Facebook і т. Д .;
 5. У блоці «Customize design» виберіть подання штрихів;
 6. Натисніть кнопку «Create QR Code».

  Rcoder Monkey

  QR — Rcoder Monkey

Для завантаження готового коду натисніть на кнопку «Download PNG». Код можна скачати також в SVG, PDF, EPS. Натиснувши на кнопку «Template» можна вибрати один з готових шаблонів з потрібним веб-сервісом.

Цікаві ідеї реалізації QR-коду

У наш час графічні коди часто застосовують в бізнесі і не завжди в звичайному вигляді. Щойно відкриті ресторани і кафе подавали відвідувачам продукти з їстівними QR. Це могла бути піца, з інгредієнтами у вигляді коду. При розпізнаванні його, телефон відкривав сторінку з вакансіями. Таким чином закладу швидко наповнювалися співробітниками.

Такі коди також актуально застосовується на швидко псуються продуктах харчування в розвинених країнах. Так, наприклад, кожен зможе швидко отримати інформацію про свіжій рибі в крамниці. Або дізнатися про походження та термін зберігання інгредієнтів того чи іншого блюда.

Часто шифри використовується для квестових ігор. Кожен учасник в будь-який час може знайти або отримати такий код. З нього можна дізнатися план подальших дії для досягнення мети. Або отримати якийсь бонус. Через простоту реалізації картинку можна застосовувати скрізь. Нескладні елементи можна навіть відобразити на стіні крейдою або на землі з підручних матеріалів. Тільки для початку потрібно скористатися одним з кращих наданих ТОП-4 генераторів штрих-кодів формату QR в режимі онлайн.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector