Як дізнатися на кого оформлений номер телефону

У різних ситуаціях людям стає необхідно дізнатися, на чиє ім’я оформлена та чи інша SIM-карта. Можливо хтось знайшов її в своїй квартирі і захотів встановити, кому з рідних вона належить. Або з певного номера часто телефонують невідомі. Щоб зрозуміти характер дзвінків, потрібно встановити особу абонента, який з вами зв’язується. У цій статті ми розглянемо, яким чином можна дізнатися, на кого саме оформлений певний номер мобільного телефону.

Чи можна дізнатися господаря чужий SIM-карти

Якщо ви є рядовим абонентом і хочете дізнатися особистість чужий СІМ самостійно, знаючи тільки його номер, то це вам не вдасться зробити. Всі оператори керуються законом і не мають права розповсюджувати особисті дані своїх клієнтів. Але у кожного правила є винятки. У нашому випадку винятком є ​​порушення використання продукту компанії. А саме: загрози з боку абонентів, часті настирливі дзвінки та інші дії подібного роду.

Якщо ви стали жертвою психологічного тиску через стільниковий зв’язок, ви можете звернутися в правоохоронні органи. Лише у них є право давати запит в компанію стільникового зв’язку на розкриття особистості, яка стоїть за певним мобільним номером. Ніхто не відміняв дружні зв’язки зі співробітниками стільникових послуг. І хоча вони також не мають права поширювати таку інформацію, спробуйте їх переконати у важливості надання такої допомоги. Можливо, це допоможе дізнатися, хто є власником номера.

Це може бути корисним: Дізнатися регіон за номером мобільного телефону.

Як визначити, на кого оформлений номер телефону Beeline

Отже, давайте по порядку розберемо мобільні оператори і визначимо способи пізнати людину тільки за номером мобільного телефону. Почнемо ми це робити з Білайн. Якщо ви знайшли СІМ-карту в своєму будинку, або вона виявилася у вас в руках, ви з більшим ступенем імовірності зможете встановити її власника. Так як в даний момент їм фактично є ви. Необхідно вийняти зі свого телефону особисту карту і вставити ту, про яку хочете отримати інформацію. Це потрібно для того, що авторизуватися на офіційному сайті Beeline і увійти в особистий кабінет.

Подальший порядок дій:

 1. Відкрийте в браузері адресу: https://beeline.ru/.
 2. Потім наведіть курсор на пункт меню «Особистий кабінет». Ви побачите форму, куди потрібно ввести номер телефону. Зробіть це і натисніть кнопку «Далі»;

  Посилання на вхід

  Посилання на вхід в особистий кабінет Білайн

 3. На номер, який ви вказали в формі прийде пароль. Його потрібно ввести в наступній формі;

  Форма для введення пароля

  Форма для введення пароля на сайті Білайн

 4. Ви також можете отримати постійний пароль, натиснувши на посилання нижче в другій формі. Після введення пароля, який прийшов на телефон, натисніть кнопку «Увійти» в формі.

  Ім'я та прізвище

  Дізнаємося ім’я і прізвище в ЛК Білайн

Коли ви авторізуетесь з SIM-картою, про яку хочете отримати дані, виберіть в головному меню праворуч пункт «Налаштування». У ньому якраз і буде потрібна інформація. Тут буде ім’я, прізвище, електронна пошта та інші дані про власника. Є один момент, який може перегородити вам шлях до отримання цих даних. При вставці карти в свій смартфон ви можете зіткнутися з PIN-кодом. І якщо його запитує карта, значить власник змінив цей код. Тому дізнатися самостійно, кому належить номер, не вийде.

Це цікаво: Дізнатися адресу проживання людини, знаючи його ім’я і прізвище.

Яким чином дізнатися ім’я і прізвище власника СІМ-карти Мегафон

Якщо у вас на руках опинилася карта Мегафон, і ви хочете встановити її хозяінаа, вам також потрібно буде відвідати сайт і увійти в ЛК.

Порядок дій:

 1. Вставте SIM-карту в смартфон;
 2. Перейдіть за адресою https://megafon.ru/;
 3. Натисніть праворуч на головній сторінці кнопку «Особистий кабінет»;

  Кнопка для входу в ЛК

  Кнопка для входу в ЛК Мегафон

 4. Так, як пароля до цього профілю у вас немає, натисніть посилання «Потрібен пароль»;

  пароль

  Форма для введення особистих даних на сайті Мегафон

 5. На наступній сторінці ви побачите USSD команду для його отримання. Введіть її і отримаєте пароль;

  USSD команда

  USSD команда для отримання пароля від ЛК Мегафон

 6. Потім введіть всі дані в форму і натисніть кнопку «Увійти».

Визначаємо власника SIM

Визначаємо власника SIM в ЛК Мегафон

Ви можете скористатися мобільним додатком, яке доступне в Google Play і App Store. Особистий кабінет з мобільних пристроїв практично не відрізняється від веб-версії. Коли ви опинитеся на сторінці свого профілю, дізнатися на кого оформлений номер телефону Мегафон можна в верхньому рядку сторінки. Або виберіть розділ «Особисті дані».

Інформація про дані власника номера телефону в ЛК МТС

Тепер дізнаємося, де знаходиться особиста інформація про власника СІМ-карти в особистому кабінеті МТС. Якщо ви вже вставили карту до свого мобільного пристрою, перейдіть за адресою: https://mts.ru/.

потім:

 1. Натисніть праворуч у верхньому куті кнопку «Особистий кабінет»;

  Особистий кабінет

  Кнопка для входу в ЛК МТС

 2. Виберіть із запропонованих розділів «Мобільний зв’язок»;
 3. У наступній формі вам пропонують ввести свій мобільний номер телефону і капчу. Після чого натисніть кнопку «Далі»;

  Пароль для входу

  Отримання пароля через SMS

 4. В SMS повинен прийти пароль, за яким ви зможете потрапити в ЛК оператора МТС.

  Пароль в SMS

  Пароль в SMS для введення на сайті МТС

Після цього вам потрібно натиснути вгорі праворуч кнопку «Налаштування», і ви отримаєте прізвище власника номера. Якщо ви не знаєте номер, за яким хочете встановити господаря, відкрийте настройки і виберіть «Про телефоні». У розділах знайдіть пункт «Мій номер». Також кожен оператор пропонує дізнатися його за допомогою USSD команди. Ви легко зможете знайти в інтернеті цю інформацію. Для встановлення господаря СІМ-карти від Теле2, перейдіть за адресою https://tele2.ru/, авторизуйтесь згідно з інструкцією на сайті і відкрийте особисту інформацію.

Як встановити особу чужий SIM-карти

Якщо у вас на руках немає карти мобільного оператора, але ви хочете визначити людину за номером, є ще пара способів добитися цього. Абсолютно легально ви можете завантажити і встановити Viber. Сьогодні це один з найпопулярніших засобів спілкування. Додаток здатний працювати як за допомогою мережі Wi-Fi, так і в мобільних мережах. Воно здатне нам допомогти своїй унікальній функцією і принципом роботи.

Viber

Мессенджер «Вайбер»

Viber можна використовувати, ввівши при авторизації тільки свій номер мобільного телефону. При цьому вся ваша контактна книга буде синхронізована з серверами додатки. Це означає, що ви поділитеся своїми контактами з іншими учасниками мережі Viber, коли авторізуетесь в ньому. Додаток надходить так з кожним, хто його використовує. Тому спробуйте завантажити на свій телефон Вайбер. Завантажити його можна на Play Market для Android і App Store для пристроїв від Apple.

Після цього відкрийте свою книгу дзвінків і зверніть увагу на номер, який вас цікавить. Якщо він є в базі даних Viber, ви побачите прізвище та ім’я контакту. А також його аватарку — фотографію користувача. Якщо не вдалося це зробити з Вайбер, спробуйте завантажити подібну програму-месенджер WhatsApp. Його також можна завантажити в інтернет-магазинах для вашого мобільного пристрою. Працює воно аналогічно першому з додатком.

Це може бути корисним: Ремонт Білайн телефон (Інтернет, оператор).

Неофіційні бази даних для визначення особистості

Поширення або крадіжка чужого особистого інформації переслідується за законом РФ. Але всі ми прекрасно знаємо, що більшість інтернет-користувачів не дорожить нею. А часом і самі надають її в інтернеті, реєструючись на різних сайтах і в соц. мережах. Тому є в інтернеті негласні бази даних, де зберігаються контакти. Більш того, на цій інформації успішно заробляють ті, хто ретельно збирає її.

Форма для введення номера телефону

Форма для введення номера телефону для визначення власника

Зараз ми спробуємо використовувати одну з таких баз даних за адресою: http://mobil-baza.com/. Не варто думати, що тут є абсолютно все номера. Зібрати каталог з усіма телефонами країни практично неможливо. Але дещо на сайті все ж є. На головній сторінці знайдіть форму для введення номера. Запишіть цифри в порожній рядку, натисніть кнопку «Отримати дані». Через деякий час сервіс спробує ідентифікувати, на кого оформлений потрібний вам номер телефону.

Після недовгої паузи сайт покаже все, що йому відомо. Якщо точних даних (імені та прізвища) в базі немає, ви побачите регіон і місто, в якому проживає абонент. Це також може бути корисно в вашому розслідуванні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector