Як синхронізувати навушники Xiaomi Airdots між собою

При купівлі нового пристрою ми часто стикаємося з проблемами при його налаштуванні і підключенні. У цій статті ви дізнаєтеся, яким чином синхронізувати бездротові Bluetooth навушники Xiaomi Airdots між собою.

Як підключити обидва навушника Xiaomi Airdots до телефону

При підключенні навушників користувачі часто стикаються з тим, що в одному навушнику музика грає, у другому — немає. Хоча обидва вкладиша відображаються в списку підключених пристроїв в меню блютуз.

AirDots
Підключені обидва навушника AirDots

Можливо це якийсь заводський брак у всій лінійці AirDots. Або недоробка в моделі з проблемою синхронізації. Це ще пов’язано з тим, що навушники можуть бути розділені. Ви можете підключити лише один з них до телефону, в той час як другий підключити до ноутбука. Або позичити його іншому користувачеві для прослуховування музики на його смартфоні.

підключення навушників
Підключення навушників до мобільного телефону

Навіть якщо ви спробуєте підключити паралельно другий навушник Xiaomi Airdots, то він буде підключений, а другий відключений. І так буде відбуватися до нескінченності. Давайте розглянемо, як їх правильно синхронізувати.

При розпакуванні потрібно витягти кейс з вкладишами з упаковки:

 1. Потрібно відразу ж переконатися в тому, що акумулятор кейса і навушників має достатній заряд для підключення між собою;
 2. Дістаньте обидва пристрої з кейса і зачекайте кілька секунд. На початку індикатори на їх корпусі будуть горіти червоним;
  Дістаньте обидва навушника
  Дістаньте обидва навушника з кейса для підключення
 3. Коли на правому навушнику Xiaomi Airdots стане горіти білий індикатор, це означає, що один підключився до іншого;
  Дочекайтеся білого індикатора
  Дочекайтеся білого індикатора на правому навушників
 4. Увімкніть Bluetooth на телефоні. Це можна зробити в налаштуваннях. Або через меню швидкого доступу;
  Увімкніть Bluetooth
  Увімкніть Bluetooth на телефоні
 5. Почніть пошук нового пристрої, якщо в списку немає модель AirDots;
 6. Виберіть пристрій зі списку і підтвердіть підключення.
  Натисніть на ім'я моделі
  Натисніть на ім’я моделі в списку підключених на телефоні

Ця інструкція буде корисною для тих, хто ще не підключав AirDots до телефону раніше. Якщо ви вже це зробили, але безуспішно, прочитайте наступний розділ статті.

Читайте також: як заряджати Xiaomi Redmi AirDots.

Яким чином синхронізувати вкладиші між собою

Нерідко після підключення Ейрдотс звук надходить лише з одного навушника. Це може відбуватися з тієї причини, що пристрій Xiaomi не встигли синхронізуватися між собою. В результаті по блютуз був підключений тільки один з них. У такій ситуації потрібно перепідключити їх, скинувши настройки. Видалити ім’я моделі також потрібно зі списку пристроїв, що підключаються по Bluetooth. Для цього поверніться у вікно з настройками і знайдіть в списку AirDots.

Після чого натисніть на стрілочку навпроти назви моделі. У наступному вікні виберіть пункт «Видалити».

Натисніть на хрестик
Натисніть на хрестик навпроти моделі

У деяких телефонах біля кожного підключеного пристрою розташований хрестик, натиснувши на який відбувається видалення пристрою зі списку підключених. Щоб скинути налаштування на навушниках, необхідно взяти обидва в руки і затиснути на них кнопку на 45 секунд. За цей час індикатори на кнопках повинні загорітися червоним світлом. Після чого білим вони повинні мигати приблизно 10 раз.

Тримайте кнопку 45 секунд
Тримайте кнопку 45 секунд для скидання налаштувань

Коли ви скинули налаштування, повторіть інструкцію для їх підключення з першого розділу статті. Таким чином вам вдасться підключити обидва навушника Xiaomi Airdots до свого смартфону або ноутбука з Bluetooth. Розсинхронізація вкладишів між собою може відбуватися через те, що вони довгий час пролежали на полиці або в ящику столу поза зарядного кейса. Це відбувається навіть з навушниками, які до цього були пов’язані з телефоном і працювали обидва синхронно. Тому важливо не залишати їх поза кейса.

Це може бути корисним: інструкція AirDots російською мовою.

Що робити, якщо не підключаються навушники Xiaomi AirDots

Навіть при дотриманні вищеописаних рекомендацій у користувачів можуть з’являтися проблеми при підключенні AirDots між собою. Підключіть до зарядного пристрою кейс, в який помістіть навушники. Залиште їх в такому положенні на півгодини. Власнику навушників також потрібно врахувати, що в деяких випадках синхронізація відбувається, навіть якщо не відображається білий індикатор. Це означає, що після видалення пристрою потрібно почекати приблизно 20-30 секунд. Після чого спробувати підключити їх до телефону.

Читайте також: як відрізнити AirDots оригінал від підробки.

Особливості використання бездротового пристрою

Навушники Redmi AirDots не мають сенсорної панелі, як багато інших бездротових пристроїв. Замість неї на корпусі розташовані механічні кнопки. Кому-то вони більше подобаються, так як сенсор часто реагує на дотик, коли ми просто виправляємо навушник. Але є і достаток — механічну кнопку доводиться натискати із зусиллям. В результаті цього вкладиш вдавлюється в вусі глибше, що приносить дискомфорт.

За допомогою даних кнопок ми синхронізуємо бездротові навушники моделі Xiaomi AirDots між собою. А також можемо управляти музичним плеєром в телефоні. Натиснувши на будь-якому з них швидко два рази по кнопці на телефоні, ми викличемо голосового помічника.

голосовий помічник
Голосовий помічник при натисканні на кнопку навушників

Якщо натиснути на кнопку один раз — програвання музичної композиції зупиниться. Натисніть ще раз, і музика продовжить грати. У кожен навушник вбудований мікрофон, який досить якісно передає звук вашому співрозмовнику при розмові. У більшості користувачів також немає претензій до якості звуку цього пристрою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector