Spaces зона обміну для мобільного телефону

Нині важко уявити наше життя без соціальних мереж. Багато хто з нас проводять там значну частину свого часу, лайка фото друзів і знайомих, коментуючи чергові новинні пости або переглядаючи полюбився влоги. Поряд з відомими в Росії «ВКонтакте» і «Однокласники», важливе місце в російському соціальному просторі належите сайту spaces.ru. Останній вже багато років є одним з найбільш відвідуваних в РФ і ближньому зарубіжжі соціальних проектів, привертаючи увагу мільйонів російських користувачів. Нижче ми розберемо, що за сайт spaces.ru для мобільного телефону, чому його називають зоною обміну, і як користуватися його можливостями.

Що являє собою Spaces.ru для мобільного телефону

Проект стартував ще в 2006 році, коли на сайті з’явилася перша з опцій «Щоденники», в яких власники акаунтів могли записувати свої враження про події, що відбуваються. Офіційною ж датою запуску сайту є 9 серпня 2007 року — саме тоді було заявлено про офіційне бета-тестуванні проекту.

З тих пір кількість користувачів зони обміну істотно зросла. У кращі роки (2010-2011 роки) їх число становило близько 2 мільйонів відвідувачів щодня. Після 2014 року починається спад статистики відвідувань, і перехід активних користувачів в інші соціальні мережі, найвідомішою з яких стає «Інстаграм».

6 липня 2018 року соціальна мережа spaces.ru була заблокована в РФ на вимогу Роскомнадзора. Причиною блокування стала скарга каналу «ТНТ», який побачив серед матеріалів незаконне розміщення одного зі свіжих випусків відео «StandUp». Незважаючи на те, що соціальна мережа не може відповідати за всіх своїх передплатників-піратів, Мосміськсуд ухвалив постанову про блокування Спейсес.ру.

Блокування

У липні 2018 року сайт був заблокований Роскомнадзором

Соціальна мережа для мобільних телефонів не довго перебувала в прострації. Уже через день з’явилося дзеркало сайту за адресою spcs.me. З тих пір ця адреса є основною адресою проекту Спейсес.

Станом на березень 2018 року сайт spaces.ru є 516 за рейтингом популярності в Росії.

Читайте також: Зона обміну Spaces.ru для комп’ютера.

Особливості функціоналу зони обміну

Назва сайту Spaces (в перекладі — «простору») вибрано творцями не випадково. За їх заявою, сайт покликаний дати користувачам їх особистий простір в мережі Інтернет. Тут відсутня звична для багатьох стіна аккаунта, на якій би розміщувалися призначені для користувача матеріали. Замість неї користувачам запропоновано вести свій блог зі смартфонів, завантажувати на проект різні файли, активно брати участь в дискусіях, підвищуючи тим самим свій рейтинг на ресурсі.

В основі концепції сайту лежить акцент на користувачах мобільних пристроїв. Саме вони складають переважну більшість відвідувачів сайту, і саме для них створювалася його мережна оболонка. Сайт Spaces для мобільного телефону має форму і для користувачів ПК, але саме на гаджетах користуватися сайтом найбільш легко і зручно.

Також є мобільний додаток Spaces на Плей Маркет для Андроїд-смартфонів.

Спейсес часто називають «зоною обміну» — адже за своєю суттю даний проект є великим файлоообменніком, в який користувачі завантажують безліч матеріалів. Тут ви знайдете музику і відео, картинки, ігри, службові програми, анімації, книги та інші файли, які легко можна завантажити або завантажити на ваш телефон або ПК.

завантажити файли

Ви можете завантажити на сайті велику кількість різноманітних файлів

Будучи інтернет-проектом, Spaces особливу роль відводить анонімності своїх користувачів. На відміну від інших соціальних мереж, проект дозволяє використовувати свій нік при реєстрації, що припаде до смаку багатьом користувачам. При цьому багато розділів сайту ви можете переглядати анонімно, без реєстрації на ресурсі. Реєстрація ж дає ряд додаткових бонусів — доступ до закритих розділів сайту, можливість завантажити що-небудь на сайт і так далі.

За статистикою безліч відвідувачів зони обміну Спейсес привертає наявність «полунички» на проекті — різних еротичних розділів сайту, які формуються самими користувачами. Саме такі розділи є рейтинговими, притягаючи увагу безлічі гостей і завсідників ресурсу.

Це може бути корисним: Як скачати музику з ВК на комп’ютер.

Розділи сайту Spaces.ru

При переході на сайт spcs.me користувач може вибрати кілька основних розділів:

 • «Зона обміну» — величезний файлообмінник, в якому розміщені мільйони одиниць різних файлів. Вони розділені за тематикою (фото, відео, ігри та ін.), Присутній пошук по файлах, і окремо пошук по музиці. При знаходженні потрібного документа справа є кнопка скачування, клік на яку дозволить завантажити його на ваш ПК;
 • «Музика» — цей розділ дасть вам можливість прослухати безліч різних композицій. Присутній сортування по композиціям, виконавцями, жанрами. Є функція пошуку і можливість збереження вподобаного треку на ПК;

  музика

  Розділ музики на сайті

 • «Люди» — перелік відвідувачів сайту по рейтингу. Є функція пошуку потрібної людини, а також рекомендації людей для вас (за умови авторизації на проекті);
 • «Товариства» — перелік співтовариство, існуючий на спейсес.ру. Є рейтинг популярних спільнот, а також розподіл спільнот за категоріями (знайомства, інтернет, бізнес та ін.). Представлена ​​функція пошуку по спільнотам;

  суспільства

  Розділ сайту «Товариства»

 • «Знайомства» — популярний розділ, в якому можна спробувати підшукати собі іншу половинку через мобільний телефон. Є можливість докладного пошуку, в якій необхідно задати параметри для пошуку потрібної людини;
 • «Чат» — тут представлені онлайн-чати з різної тематики (спорт, знайомства, флірт і ін.). Для участі в них потрібно реєстрація на ресурсі;

  Чат

  Розділ «Чат» на сайті

 • «Оголошення» — представлені безліч оголошень з різної тематики;
 • «Онлайн-ігри» — дають можливість зіграти в безліч ігор прямо у вікні вашого браузера.

  Онлайн ігри

  Розділ онлайн-ігор

Як завантажити файли на Спейсес

Після реєстрації на проекті (буде потрібно вказати свій номер) ви можете перейти в ваш профіль. На ньому ви можете завантажувати файли на проект або створити папку, в якій будуть знаходитися завантажені вами файли.

Порядок дій:

 1. Після переходу в ваш профіль через смартфон, прокручуючи екран відкрилася сторінку вниз.
 2. Виберіть тематику потрібного розділу, і клікніть на ньому.
 3. На сторінці, виберіть «Додати файл» або «Створити папку», і завантажте на ресурс потрібні файли (максимальний розмір файлу — 200 мегабайт).

Чи залишиться відрегулювати рівень доступу до потрібної папки (файлу), і користуватися їхніми можливостями.

Папки та файли

Створення папок і файлів на ресурсі

Рекомендуємо до прочитання: Чому не завантажуються файли з Інтернету на комп’ютер.

висновок

Сайт Spaces — це справжня «зона обміну» для вашого смартфона, що дозволяє користуватися і обмінюватися різними файлами. Незважаючи на падіння популярності сайту протягом останніх років, Спейсес є високовідвідуваними соціальною мережею з мільйонами користувачів. Рекомендуємо особисто відвідати проект — можливо, ви знайдете на ньому безліч цікавого.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector