Як прибрати Вам може бути цікаво в Яндекс

СЕО-фахівці помітили нововведення в пошуковій системі Яндекс. Це блок з чотирьох відповідей на запит, який відображається на першій сторінці видачі. Багатьом користувачам він заважає, тому вони шукають можливість прибрати «Вам може бути цікаво» в пошуковику Яндекс.

Рішення є! Читайте далі!

блок

Блок «Вам може бути цікаво» в Яндекс

Що це за блок «Вам може бути цікаво»?

У блоці відображається назва товару або пропозиції, стислий його опис, посилання на сайт і зображення. Він відображається навіть при повторному запиті в пошуковику Яндекс. Блок відображається не завжди. Інформація, яка відображається в блоці «Вам може бути цікаво», може ставитися як до реклами, так і містити органічні посилання. Але що найцікавіше — тут іноді відображаються сайти, які не перебувають в топі видачі. Тобто, тут може виявитися інформація сайту, який знаходиться далеко від першої сторінки видачі по певному запиту в Яндекс. Це, звичайно ж, радує власників сайтів, які не перебувають в топі. Але чи цікава така інформація відвідувачам? Тому безліч користувачів шукають можливість видалити ці рекомендації «Вам може бути цікаво».

Яким чином працює блок, поки не відомо. Визначено, що тут не відображаються відповіді з анотацією, сніпети соціальних мереж і блоки швидких посилань і швидких відповідей.

Для того, щоб обійти поява блоку «Вам може бути цікаво» потрібно: відкривати сторінки з пошуку не стандартним кліком лівою кнопкою миші, а кнопкою на коліщатко миші або «Відкрити посилання в новій вкладці» (клікнувши на посилання правою кнопкою миші і далі відкрити в новій вкладці браузера).

На відміну від подібного блоку в пошуковій системі Google, в Яндексі блок «Вам може бути цікаво» прибрати стандартними настройками неможливо тільки хитрістю. Його не можна налаштувати, а поведінка блоку визначає штучний інтелект. Ми стежимо за всіма сео-новинами в мережі. Тому, як тільки буде відомо про способи його видалення або налаштування — інформація відразу ж з’явиться в цій статті. Не забудьте покласти сторінку в закладки (CTRL + D).

Відгуки користувачів Яндекс про блок

Більшість користувачів висловлюються категорично проти такого нововведення в пошуковику Яндекс і хочуть його скоріше прибрати. Першим і найвагомішим аргументом є те, що блок заважає швидкому пошуку потрібної інформації. Ось коментар одного користувача: «Вимкніть непотрібний блок! Все, що мені цікаво вже і так знаходиться в відображуваних результатах, а переміщаються посилання дратують! ».

Подібних висловлювань досить багато в мережі. Найголовніше — блок знаходиться в стадії тестування. Всі коментарі та побажання користувачів враховуються. Тому цілком можливо, що незабаром блок зникне з пошукової видачі Яндекс.

Коментарі користувачів Яндекс

Багато в жарт погрожують перейти на іншу пошукову систему і не використовувати більше Яндекс для пошуку інформації. Якщо використовувати для усунення блок «Вам може бути цікаво» спеціальні утиліти і розширення для браузерів (наприклад, AdBlock), то деякі результати пошуку і їх інформація просто зникає, але блок все одно знаходиться на своєму місці.

Вебмастери теж висловлюють своє обурення. Адже вони докладають максимальних зусиль для того, щоб їх сайти і сторінки потрапляли на першу сторінку пошуковика. А в блоці можуть відображатися сайти, які знаходяться далеко від першої сторінки видачі. Коментар одного з вебмайстрів з цього приводу: «Якщо Яндекс не вимкне цей блок з пошуку, то розміщувати тут рекламу немає сенсу. На Google така ж ситуація. Так як за власні кошти доводитися тягнути за собою своїх же конкурентів ».

Коментар обуреного вебмастера про блок в Яндекс

Коментар обуреного вебмастера про блок в Яндекс

Вплив блоку на пошукову видачу

Фахівці розходяться в думці про те, що буде, якщо нововведення «Вам може бути цікаво» залишиться в Яндекс і деактивувати його буде неможливо. Можна тільки спрогнозувати, що за окремими запитами CTR позицій після першого відповіді можуть сильно знизитися. І вже точно можна сказати, що періодична поява впали сайтів в даному блоці ніяк не компенсує це. Тепер можна зрозуміти несхвальні висловлювання вебмайстрів з цього приводу. Напишіть в коментарях до цього тексту, чи вважаєте ви, що потрібно прибрати блок «Вам може бути цікаво» в пошуку Яндекс.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector