Що таке ИЗИ?

Переглядаючи різні форуми або ролики на Ютуб ми часто стикаємося з різними новомодними словами, що увійшли в ужиток зовсім недавно. Найбільш активно їх використовуємо молодь, яка формує свій власний сленг, істотного відрізняється від мови більшості. У цьому матеріалі ми розберемо кілька таких слів, і розповімо, що таке «ИЗИ», «ИЗИ ріал ток», «ИЗИ катка», і в якому контексті їх краще використовувати.

Що таке ізі

Джерела утворення слів

Як відомо, юнацький вік — це вік бунтарства і протесту. Молода людина формує свою власну індивідуальність, протиставляє себе дорослим. Він вважає свою позицію просунутої, а світосприйняття дорослих (батьків) — архаїчним і застарілим.

Важливу роль у формуванні свого світогляду грає створення свого власного сленгу, часом незрозумілого для дорослих. Такий сленг є наслідком новомодних течій, які безпосередньо впливають на культуру того середовища, в якій знаходиться молода людина (дівчина).

У сьогоднішньому російському суспільстві найбільш прогресивною вважається західна культура, що включає в себе англійську мову, технічні новації, індустрію комп’ютерних ігор і популярні музичні стилі. Стикаючись з цими сторонами західної культури, молоді люди підхоплюють наявну там термінологію (наприклад: ИЗИ), і активно впроваджують її в російську мову.

Так з’являються популярні слова «хайп» (від англійського hype — активна реклама), «гамать» (від англ. Game — гра), «Донат» — (від англ. Donate — дарувати, жертвувати) та інші популярні аналоги.

Раніше в іншому нашому матеріалі ми розібрали, що означає часто зустрічається вираз censored.

Що значить ізі?

Слово «ізі», часто зустрічається на реперських і ігрових форумах, і є похідним від англійського «easy» — «легше, легше». Англомовними носіями мови воно часто застосовується в контексті «заспокойся, остинь» в контексті виникнення різних конфліктних ситуацій. Також воно використовується в контексті легкої гри, легких вправ і іншого, що не потребує від людини великих зусиль.

У вітчизняній молодіжній культурі пік використання слова «ізі» припав на період після Репперські батла оксимороном проти гнійних. Там Оксі часто використовував вираз «ізі, ізі» для того, щоб заспокоїти свого супротивника. Батл мав шалену популярність у молоді, і використання «ізі, ізі» масово увійшло в молодіжний сленг.

оксиморон

Той самий батл. Оксиморон в рожевій сорочці зліва

Таким чином, якщо ви зустрічаєте слово «ізі» в ВК або інших соціальних мережах (месенджерах), то воно зазвичай використовується в значенні «легше». Також воно застосовується для опису будь-якого легкого завдання (ігри), яке було пройдено без будь-яких проблем.

Можливо, вас зацікавить наш матеріал про те, що значить etc.

ізі мем

Слово «ізі» швидко стало мемом в мережі

Що таке ізі катка?

Після того, як ми розібрали, що таке ізі в молодіжному сленгу, розглянемо інше популярний вислів, що звучить як «ізі катка». Його можна часто можна зустріти при перегляді «ігрових» російськомовних роликів на Ютуб. Саме слово пішло з сленгу гравців популярної стратегічної гри «Dota 2», і буквально означає «грати». Одне зі значень слово «катати» — легке ковзання. Тому поруч гравців цей вислів було застосовано для захоплюючого ігрового процесу.

Відповідно, словосполучення «ізі катка» означає легку гру, гру без будь-яких зусиль, що закінчилася легкої перемогою гравця.

Ізі катка

«Ізі катка» зазвичай говорять про легку перемогу

Рекомендуємо до прочитання наш матеріал про те, що таке Вайни.

Що означає ізі Пізі?

Розглядаючи різні молодіжні неологізми, не можна обійти увагою і вираз «ізі Пізи», яке також іноді можна зустріти на просторах Рунета. Джерелом даного словосполучення є англійське вираз «« Easy peasy lemon squeezy »(щось на зразок« легко, як вичавити лимон »). Відповідно, використання словосполучення «ізі Пізи» говорить, що щось пройшло дуже легко і просто.

Що означає ізі рил ток?

Також з виразом «ізі» часто зустрічається вираз «ріал ток». Вираз «ріал ток» також має масові «Репперські» коріння, і відбувається з англійської «real talk» (реально, правда, так і є). Зазвичай воно використовується для підтвердження правдивості чиїхось слів, підтверджуючи позицію мовця.

Читайте також наш матеріал про те, що таке скетч.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, що це таке ізі і ряд суміжних словосполучень, і в якому контексті необхідно застосовувати кожне із зазначених виразів. Молодіжний сленг включає сотні нових слів (молодіжний новояз). Тому охочим бути «в струмені» рекомендуємо стежити за новомодними віяннями і бути в курсі всіх культурних новинок. Повірте, вони того варті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector