Голосовий перекладач онлайн

У нашому житті можуть виникнути ситуації, коли необхідно поспілкуватися з іноземцем, зовсім не знають російської мови. Якщо ви обидва розмовляєте англійською — прекрасно, але що робити в ситуації, коли ви, наприклад, виключно російськомовний, а він або вона — іспаномовний? В цьому випадку неоціненну допомогу вам нададуть голосові онлайн перекладачі, в режимі реального часу сприймають вашу вербальну мову, а потім і виконують її голосовий переклад для вашого співрозмовника. У даній статті я розповім, який голосовий перекладач онлайн вам допоможе, а також поясню, як ним користуватися.

Вибираємо голосовий перекладач в Інтернеті

Вибираємо голосовий перекладач в Інтернеті

Як працюють мовні онлайн перекладачі

Нині в мережі існують кілька онлайн-перекладачів, що дозволяють переводити діалог співрозмовників, які спілкуються на різних мовах. Незважаючи на успіхи в питаннях розпізнавання мови, потрібно відзначити, що далеко не у всіх випадках кожне сказане вами слово буде розпізнано онлайн-перекладачем правильно. Проте, відсоток коректного розпізнаних слів досить високий, ви можете розуміти вашого співрозмовника, і проводити цілком комфортний і взаємно проникливий діалог.

При цьому частина описаних мною нижче перекладачів працює з тільки з браузером Google Chrome (або браузерах на ядрі «хромиум»), тому для комфортної роботи з даними сервісами рекомендую встановити на ваш ПК зазначений браузер.

Процес роботи з голосовим перекладачем онлайн досить шаблонно. Ви заходите на такий ресурс, вибираєте ваш язик і мову вашого співрозмовника, і тиснете на кнопку мікрофона. Після цього ресурс зазвичай запитує доступ до вашого мікрофона, після чого відбувається сам процес спілкування, коли машина ловить вашу мову, трансформує її в текст, переводить його, а потім і озвучує голосом даний переклад для вашого реципієнта.

Сучасні онлайн-перекладачі вміють працювати з великою кількістю мов

Сучасні онлайн-перекладачі вміють працювати з великою кількістю мов

Вибираємо найбільш зручний голосовий перекладач в Інтернеті

Нижче я перерахую, який голосовий транслятор онлайн можна використовувати при перекладах, і який алгоритм його роботи.

Сервіс «Travoice» — голосовий перекладач з російської на англійську

Даний голосовий перекладач онлайн Travoice розроблявся кілька років, і нині ми можемо наочно насолодитися його функціоналом. При цьому для роботи з ним необхідний браузер «Google Chrome», на інших браузерах (наприклад, «Mozilla Firefox») сервіс працювати не буде.

 1. Перейдіть на сайт travoice.com, виберіть базовий і кінцевий мови.
 2. І в залежності від того, якою мовою буде виголошена наступна фраза, натисніть першу або другу кнопку.
 3. Сервіс може запросити доступ до вашого мікрофона, надайте вказаний доступ, а потім починайте працювати.

Робоче вікно сервісу

Робоче вікно сервісу «Travoice»

Читайте також: Програма для обробки голосу.

Сервіс «Перекладач Google» переклад з вимовою

Відомий онлайн-перекладач від Google також володіє не тільки функцією голосового введення для здійснення перекладу, але і можливістю вимови перекладеного тексту. При цьому функція голосового введення доступна для Андроїд, iOS і для браузера Хром.

 1. Для здійснення онлайн-трансляції перейдіть на браузері Chrome на ресурс translate.google.ru.
 2. Виберіть базовий мову і мову кінцевого перекладу, а потім натисніть на кнопку мікрофона.
 3. Після цього скажіть потрібну фразу, програма розпізнає її, і викладе цю фразу, а також її переклад, в текстовому вигляді.
 4. Потім можна прослухати переклад цієї фрази, натиснувши на кнопку динаміка в правому вікні перекладу.

Сервіс «яндекс.перекладач» дозволяє сприймати голос через мікрофон

Щоб використати на смартфонах потрібно завантажити додаток з Плей Маркета і Апп Стор. Даний сервіс досить схожий за своїм виглядом (та й по функціоналу) на вище описаний сервіс «Перекладач Google». При цьому можливості даного перекладача дозволяють працювати з ним різних браузерів, а не тільки Гугл Хром.

 1. Перейдіть на ресурс translate.yandex.ru, виберіть базовий мову і кінцевий мову перекладу, а потім клацніть на кнопку мікрофона зліва.
 2. Дозвольте сервісу доступ до мікрофона, скажіть вашу фразу, яка буде трансформована сервісом в текстовий файл, а потім і виконаний її переклад.
 3. Останній також можна прослухати в голосовому вигляді, натиснувши на динамік справа.

робоче вікно

Робоче вікно «яндекс.перекладач»

Сервіс «Speechlogger»

Даний сервіс також має вбудований вербальний перекладач онлайн.

 1. Для того, щоб скористатися його можливостями, перейдіть на ресурс speechlogger.appspot.com.
 2. Виберіть в формі зліва базова мова, поставте галочку поруч з пунктом «Перевести», виберіть кінцевий мову перекладу (можете задіяти також опцію «Автопунктуація»).
 3. Для активізації перекладу натисніть кнопку із зображенням мікрофона і скажіть необхідну фразу.
 4. Потім знову натисніть на кнопку мікрофона для зупинки процеси слухання, фраза буде переведена системою, а потім і відтворена голосом.

Робоче вікно сервісу

Робоче вікно сервісу «Speechloger»

Інструмент «Skype Translator»

У сучасній версії Skype є вбудований перекладач онлайн під назвою «Skype Tranlsator». Якщо у вас і вашого співрозмовника заявлені в налаштуваннях різні мови, то «Skype Translator» може допомогти в перекладі з однієї мови на іншу. Він буде слухати, що ви говорите, переводити його в текст, виводити в вікно, а потім і вимовляти переклад сказаного вами на мові співрозмовника.

Як це працює можна подивитися на даному відео:

Мобільні інструменти

Щоб здійснити переклад онлайн також можна скористатися різними мобільними інструментами. Зокрема це:

 • «Перекладач Speak Translate »(Android);
 • «Голосовий Перекладач» (iOS);
 • Говори і Переводи »(iOS);
 • «Talking Translator» (Android) і інші аналоги, що володіють можливості для якісного перекладу онлайн за допомогою інтернет-підключення.

Користуватися мобільними перекладачами досить просто і зручно

Користуватися мобільними перекладачами досить просто і зручно

висновок

В даному матеріалі мною були розглянуті різні голосові перекладачі онлайн, а також алгоритм роботи з ними. Скористайтеся переліченими мною сервісами, вони допоможуть вам згладити мовні бар’єри в спілкуванні, посприявши яскравого і запам’ятовується розмови між вами і вашим співрозмовником.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector