Чому коментарі до цього відео відключені і як включити

Багато з нас часто відвідують популярний в світі відеохостинг YouTube. Велика кількість відеоконтенту на даному ресурсі зашкалює. І буквально кожен користувач може знайти там канали та стрім собі до душі. Досить часто ми не обмежуємося переглядом потрібного ролика, а бажаємо залишити під ним свій коментар. Але промотавши за звичкою сторінку з відео, ми можемо виявити там включені приватні настройки. Чому коментарі користувачів до цього відео можуть бути відключені, і яким чином їх включити? Розповімо в нашому матеріалі.

Причини при яких коментарі до відео можу бути вимкнені

Існує безліч причин, за якими автор (публікатор) відео може вимкнути коментарі до нього.

Зокрема, такі причини можуть бути наступними:

 • Відео має провокуючий характер, і щоб уникнути флейму в коментарях, автор відео їх відключив;
 • Канал користувача має безліч Хейтер, які пишуть в comments під відео купу негативу. Найбільш часто такі канали мають політичний або релігійний окрас, збираючи безліч ідейних опонентів;
 • Канал користувача облюбували спамери, регулярно публікують різні форми реклами;
 • Автор публікації просто не бажає бачити коментарі до свого відео.

Крім того, з початку 2019 року YouTube став забороняти підписи до роликів з маленькими дітьми. Це пов’язано з політикою по боротьбі з педофілією, за яку відповідає спеціальний автоматичний алгоритм Ютуб. Відеороликів з тінейджерами (підріст) дана політика не стосується.

Ютуб відключає коментарі

C 2019 року Ютуб відключає коментарі для відео з дітьми

Вас також зацікавить: Що можна зняти на Ютубі для початківців.

Як вмикати та вимикати коментарі на вашому каналі YouTube

Для того щоб включити підписи до відео в Ютуб, вам необхідно скористатися Творчої студією.

Виконайте наступне:

 1. Перейдіть в Творчу студію, і почекайте, поки вона відкриється (може зайняти пару секунд);
 2. Зліва, в налаштуваннях вашого каналу виберіть розділ «Відео»;

  розділ

  Виберіть розділ «Відео»

 3. Натисніть на ваш ролик, коментарі до якого ви хочете включити або відключити;
 4. Після відкриття вікна ролика виберіть вкладку «Додатково» зверху;

  додаткові

  Виберіть вкладку «Додаткові»

 5. Після того, як вкладка відкриється, знайдіть нижче опцію «Коментарі та оцінки»;
 6. Тут нас цікавить опція «Дозволити всі коментарі». Якщо ви зніміть галочку з неї, коментарі до цього відео будуть відключені. Установка ж даної галочки дозволить включити коментарі до цього відео, налаштувавши їх потрібним вам чином.

  галочка

  Зняття галочки з опції «Дозволити всі коментарі» відключить коментарі до цього ролику

Наприклад, опція «Показати» — «Схвалені» дозволить відображення під відео лише схвалених вами коментарів. Опція «Все, крім потенційно неприпустимих» буде відправляти вам на перевірку ті призначені для користувача коментарі, які алгоритм Ютуб вважатиме потенційно неприпустимими.

Робота з коментарями

Вибір форми роботи з коментарями

Опція «метод» праворуч отранжірует comments по цікавинки або новизні.

Чому обмеження буває і на інших ресурсах

Також ви можете зустріти повідомлення «Коментарі до відео відключені» на інших відеохостингу, онлайн-кінотеатрах та інших аналогічних ресурсах. Зазвичай це пов’язано з внутрішньою політикою модерації даних ресурсів, що обмежують можливості користувачів як щось обговорювати Популярні ними відео.

Для того, щоб коментувати наявні на таких ресурсах відео, рекомендуємо пройти реєстрацію на ресурсі. Якщо ж comments до відео і далі відключені, зверніться до адміністрації ресурсу з проханням дозволити публікацію записів. Цілком можливо, що веб-майстри сайту підуть вам на зустріч, і ви зможете додавати свою думку до відео на даному сайті.

Це цікаво: Кращі відео 360 градусів на Ютуб.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, чому з’являється повідомлення «Коментарі до цього відео відключені» в Ютуб, і яким чином можна їх включити в ситуації, коли ви є власником облікового запису. Якщо ж ви бачите повідомлення про відключення записів на різних відеосайтах, тоді це є сигналом проводиться адміністрацією політики, яка обмежує можливість користувачів робити підписи до потрібних відео. Чи залишиться пройти реєстрацію на даному ресурсі, після чого написати адміністрації листа з проханням дозволити comments до наявних на ресурсі роликам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector