Як включити місячну тему в ВК

За ВКонтакте пройшов слух про нововведення — місячному інтерфейсі. У деяких джерелах можна знайти його зображення. Після деяких дій нас запевняють, що фон сторінки стане незвичайного відтінку місячного сяйва. Більшість користувачів зацікавило це питання. І сьогодні ми розберемося, яким чином можна включити місячну тему в соціальній мережі ВК.

Чи існує місячна тема в ВКонтакте

У популярній соцмережі VK з’явилося кілька груп, які пропонують своєрідні квести для отримання теми з місяцем. Від вас вимагається стати учасником групи, а також підписатися ще на ряд спільнот, які вказані в описі. Цей список містить близько десятка посилань, на яких потрібно бути дуже активним: ставити лайки, робити репости, писати коментарі і т. Д. Ось, наприклад, в цій групі: https://vk.com/public181439863.

Але якщо придивитися до тематики спільнот, які вказані в описі до «квесту», можна знайти різного роду групи. Наприклад, на тему футболу.

Умови для отримання місячної теми

Умови для отримання місячної теми у ВКонтакте

І групи інших тематик, які з місячної темою не мають нічого спільного. Більш того, з описів і коментарів в них видно, що власники не є серйозними людьми. Це просто якісь дитячі пустощі. У «офіційної» групі «Місячна тема» говориться, що вам потрібно пройти по цих посиланнях, поставити лайки, підписатися. І по кілька разів на кожній написати фразу «Хочу місячну тему».

Група ВК

Група по футбольній тематиці

Але не після п’яти ведений фраз, ні після десяти ніяку тему ви не отримаєте. А тільки допоможете власникам цих груп зробити їх роботу — розкрутити спільноту. Так як в ВК не існує ніяких тем, пов’язаних з місяцем або місячним сяйвом. У цих групах можна знайти відео, де продемонстровано, що після введення повідомлень фон сторінки змінює свій вигляд. Ну звичайно ж на місячне світло. Але можна помітити, що відео зроблено за допомогою невмілого «фотошопер».

Читайте також: Як сидіти оффлайн ВКонтакте з комп’ютера.

Звідки взявся слух про місячному оформленні інтерфейсу VK

Більшість чуток не виникає на порожньому місці. Грунт для цього фейк надали самі власники ВКонтакте, коли придумали флешмоб з темною темою. За умовами її отримання користувачам необхідно було залишити коментар під будь-яким постом офіційної групи. Після чого вона активізувалася в мобільних додатках ВК. Тямущі власники груп швидко перейняли цей фокус. І тепер ви можете знайти кілька таких спільнот, де пропонується безкоштовно і легко встановити на своїй сторінки місячну тему.

Звичайно ж такої можливості в ВК сьогодні немає. Якщо вона з’явиться, ви зможете побачити новини в офіційній групі розробників — https://vk.com/team/. А також цю новину можна буде знайти на сайтах інтернет новин авторитетних видань. Більшість користувачів вже зустрічали чутки і про інших незвичайних фонах для сторінок. Це синя тема, рожева і «літня». І навіть градиентная теми.

У творців фейковий трендів, як ми бачимо, фантазія не закінчується. У майбутньому напевно з’явиться щось на зразок бірюзовою або супер-теми, яку можна «взяти з собою» і встановити на інші соціальні мережі. Не варто довіряти чуткам про те, що є можливість активувати місячну тему в Vkontakte.

Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку в ВКонтакте.

Чи можна змінити тему в мобільному ВК

Раніше багато хто з нас чули про те, що власники ВКонтакте розробили і зробили доступною для пристроїв iOS темну тему. У своїх паблік вони стверджували, що подібне творіння скоро буде доступно і для пристроїв з Android. І цей день настав. Сьогодні у кожного користувача є можливість встановити в своєму профілі VK чорну тему. Вона буде до речі для тих, хто підлягає засиджується в листування з друзями. У темний час доби чорний фон не буде напружувати наші очі і дозволить тривалий час залишатися онлайн.

Щоб активувати нову функцію, необхідно оновити програму ВКонтакте, якщо ви завантажили його перед 15 квітня 2019 року. Саме в цей день вийшло оновлення до нової чорної темою. Якщо на вашому пристрої встановлено стару версію ВК, відкрийте Google Play.

Порядок дій:

  1. Перейдіть в налаштування свого профілю;
  2. Виберіть розділ «Мої додатки та ігри»;

    Особисте

    «Особисте» в Google Play

  3. Знайдіть у цьому списку ВКонтакте і наведіть на нього курсор миші;
  4. Виберіть три точки і натисніть «Ще»;
  5. Поставте прапорець на пункті «Оновлення».

Почекайте деякий час. Додаток має автоматично оновитися до останньої версії, з якої і повинна прийти чорна тема ВК. Після цього вона буде доступна в налаштуваннях. Варто також сказати, що для деяких застарілих пристроїв і версій Android немає можливості завантажити останні оновлення. Тема для них також буде недоступною.

Можливо, це стане в нагоді: Як відв’язати номер від сторінки в ВКонтакте.

Як отримати чорну тему для VK в застарілих версіях Android

Не варто засмучуватися, якщо ви власник застарілого смартфона. Не у всіх є можливість купувати щороку новенький мобільний телефон. Ви все одно зможете використовувати чорну тему. Для цього потрібно завантажити додаток Kate Mobile. Додаток також підійде практично під будь-яку версію Android. Знайти Kate Mobile можна в Play Market або на офіційному сайті http://katemobile.org/. Активувати чорний інтерфейс можна в налаштуваннях мобільного додатка, в розділі «Зовнішній вигляд».

У статті ми детально розібрали, що можна включити місячну тему в соціальній мережі ВК. Адже це всього лише черговий фейк від підприємливих користувачів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector