Чим відкрити VOB

У користувачів, що працюють з DVD-відео, може виникнути необхідність відкрити файл з розширенням .VOB і переглянути його вміст. Подібні файли зазвичай знаходяться на ДВД дисках, зберігаючи необхідні користувачеві відео і аудіо дані, і відтворюються більшістю звичайних відеоплеєрів. Розберемося, ніж відкрити формат VOB на наших ПК, а також в чому особливості подібного розширення.

Що таке VOB?

У більшості випадків файл з розширенням .VOB є файл з відео і аудіо даними, а також пов’язаний з ними контент у вигляді субтитрів і меню. Назва походить від акронима «Video Object file» (в перекладі — «файл відеообьекта»). Зазвичай дані файли розміщені в корені ДВД-диска, всередині папки VIDEO_TS. У деяких випадках формат «ВОБ» шифрується.

Також в деяких випадках файл з таким розширенням може містити 3Д-моделі програми «E-on Vue 3D» або текстури моделей популярної гоночної гри «The Live for Speed».

Ви можете знайти VOB-файли на ДВД-дисках

Ви можете знайти VOB-файли на ДВД-дисках

Це може бути корисним: Чим відкрити HEIC формат.

Більшість сучасних програм-відеоплеєрів досить легко справляються з відкриттям VOB-файлів. Зокрема, серед таких програм слідують відзначити наступні.

Gretech GOM Player — допоможе швидко відкрити VOB файл

«Gretech GOM Player» — один з найбільш популярних медіаплеєрів в світі (особливо відомий в Японії і Південній Кореї). Gom Player має приємний, зручно налаштовується, при цьому ви можете завантажити альтернативні скіни для нього з веб-сайту.

Також програма має унікальний вбудованим завантажувачем кодеків, які надають інформацію про підтримуваному форматі файлу, і вказує на ресурс, де ви можете скачати відсутній кодек.

«Gretech GOM Player» працює з безліччю медиаформатов, таких як AVI, MP4, MP3, WMV, а також з потрібним нам форматом VOB.

GOM Player дуже популярний в Азії

GOM Player досить популярний в Азії

VideoLAN VLC Media Player — програма для перегляду файлів в будь-яке поширення

«VLC Player» — інший популярний плеєр, можливостями якого користуються понад 100 мільйонів користувачів по всьому світу. Програма має відкритий вихідний код, а наявність величезної клієнтської бази пов’язано з рядом унікальних функцій плеєра. VLC підтримує більше 70 аудіо і відео файлів, що включають MP4, 3GP, WAV, FLV, AVI, і, звичайно ж, «ВОБ». Медіа-плеєр може відтворювати VOB-файл як безпосередньо з диска, так і окремим файлом.

VLC - хороша альтернатива для перегляду VOB-файлів

VLC — хороша альтернатива для перегляду VOB-файлів

Microsoft Windows Media Player — універсальний плеєр від Майкрософт

«Windows Media Player» від Майкрософт — це використовує за замовчуванням в ОС Віндовс медіаплеєр, що дозволяє відтворювати відео і аудіо файли. Програма цінується за безліч корисних функцій, які є суттю подібних програм. Є величезна бібліотека плагінів, які можуть бути завантажені для поліпшення продуктивності плеєра. «Windows Media» надає повний доступ до VOB-файлів і підтримку різних форматів субтитрів.

У Віндовс 10 даний плеєр відкриває «ВОБ»-файли за замовчуванням.

Класичний Windows Media

Класичний Windows Media

Читайте також: RAW формат HDD дисків — як виправити?

Media Player Classic — домашній кінотеатр з можливістю перегляду VOB

Цей плеєр з відкритим вихідним кодом дуже популярний серед програм, і за своїм функціоналом досить схожий на «Windows Media Player». Програма дозволяє налаштовувати свій інтерфейс, пропонуючи користувачеві просунуті інструменти відтворення відео, що розширюють візуальний досвід.

«Медіа Плеєр Класік» має особливість «Домашній кінотеатр», що дозволяє отримати унікальний кінематографічний досвід під час перегляду відеофайлів. Програма підтримує безліч відеоформатів, включаючи і необхідний нам VOB. При цьому продукт має невеликий розмір, використовує малу кількість системної пам’яті і добре працює на старих машинах.

Альтернативний Media Classic

Альтернативний Media Classic

CyberLink Power DVD — одна з кращих програм для відтворення відео форматів

«Power DVD» — це гігант індустрії медіаплеєрів. Програма, яку люблять мільйони, високо цінуємо критиками і фанами. «Power DVD» надає повний набір необхідних для роботи плеєра інструментів, дозволяючи знаходити, переглядати і ділитися онлайн різними медіа.

Power DVD дозволяє як оновлювати файли, так і конвертувати їх з одного формату в інший. Відмінно працює з різними форматами файлів, включаючи VOB. Програма надає інструменти для поліпшення якості вашого відео.

До того ж, «Power DVD» також підтримує формат 4K DVD, що означає, що ви отримаєте запам’ятовується досвід перегляду 4К в вашій системі (буде потрібно хороший комп’ютер).

Power DVD - один з кращих в світі відеоплеєрів

Power DVD — один з кращих в світі відеоплеєрів

Як відкрити VOB онлайн

Після того, як ми розібралися, чим відкрити VOB на ПК, розберемо також можливі мережеві сервіси. Відразу зауважу, що спеціалізованих ресурсів, що дозволяють переглянути VOB online, не існує. І це не дивно, так як простіше завантажити невеликий відеоплеєр на ПК, встановити його і переглянути на ньому таке відео, ніж завантажувати величезні відео файли на будь-якої ресурс.

Якщо ж у вас є невеликий відеофайл в форматі «ВОБ», необхідно швидко переглянути його вміст, і при цьому плеєрів на вашому ПК немає (що буває досить рідко), тоді можна скористатися скромним набором відеоредакторів онлайн, підтримує перегляд файлів .VOB. Наприклад, це:

  • moviemakeronline.com — гнучкий відеоредактор онлайн, що дозволяє зручно працювати з відео, музикою, зображеннями, редагуючи і комбінуючи їх в необхідному нам ключі. Підтримує він і роботу з VOB-файлом, які необхідно завантажити на ресурс, а потім двічі клікнути на їх відображенні у вікні редагування (буде запущений процес їх перегляду);
  • videotoolbox.com — популярний англомовний редактор, що вміє робити базові операції по роботі з відео. Для роботи з ним буде потрібно реєстрація.

висновок

Вище мною були перераховані ряд програм і сервісів, що дозволяють відкрити формат VOB і переглянути його відео вміст. Рекомендую використовувати для цього популярні, перераховані вище, стаціонарні програми — відеоплеєри, протягом багатьох років добре працюють з форматом «ВОБ».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector