m.ok.ru — Мобільна версія, вхід на мою сторінку

Сайт «Однокласники» — один з найбільш відвідуваних в Росії. Незважаючи на поступове падіння його популярності, він залишається затребуваним для мільйонів користувачів, які шукають на даному ресурсі своїх однокласників і старих друзів. Соціальна мережа «Однокласники» доступна як в стаціонарній версії для ПК, так і у версії для мобільних пристроїв, при цьому всі переваги мобільної версії m.ok.ru можна в повній мірі оцінити і на звичайному комп’ютері. Яким чином? Розповімо в даному матеріалі.

Розбираємося, як запустити мобільну версію сайту ОК на ПК

Розбираємося, як запустити мобільну версію сайту ОК на ПК

Мобільна версія Однокласників доступна на ПК за адресою m.ok.ru

Як і більшість популярних соціальних мереж (наприклад: m.vk.com), проект «Однокласники» реалізований в двох основних версіях — стаціонарного та мобільного. На відміну від стандартної версії, мобільна має кілька урізаний функціонал, компактна, і працює швидше за рахунок низького споживання каналу і спрощеної внутрішньої структури.

Простим способом запустити мобільну версію OK.ru на ПК, є перехід в вашому стаціонарному браузері за адресою:

m.ok.ru

Після чого користувачеві стане доступна мобільна форма входу на «Мою сторінку». Вам запропонують пройти реєстрацію, ввести свій логін і пароль на Одноклассниках (при наявності на ОК вже існуючого облікового запису), а також використовувати для входу на сайт ваші акаунти в Гугл, Мейл.Ру, або Фейсбук.

Мобільна форма входу на сайт однокласників

Мобільна форма входу на сайт

Інші способи запуску версії ОК на смартфони на комп’ютері

Іншими способом, що дозволяють виконати вхід на «Мою сторінку» в мобільній версії ОК, є використання одного з емуляторів «Андроїд» на ПК. Найкращі відгуки на сьогоднішній момент має «Nox App Player», завдяки хорошій швидкості роботи і не високим вимогам до ресурсів ПК.

Вам буде необхідно завантажити і встановити програму на свій комп’ютер, запустити її, пройти авторизацію за допомогою свого Гугл-аккаунта. І знайти через функцію пошуку мобільний додаток «Однокласники» .Останется встановити його в вашому емуляторі, після чого вам стане доступний функціонал мобільної версії ОК на вашому комп’ютері.

використовуйте емулятор

Використовуйте емулятор «Nox App Player» для запуску мобільної версії ОК на ПК

Мобільний додаток «Однокласники» також можна безпосередньо завантажити з Плей Маркет, і Айтюнс.

Ви можете завантажити мобільний додаток ОК з Плей Маркет

Ви можете завантажити мобільний додаток ОК з Плей Маркет

Читайте також: Як скачати музику з Однокласників на комп’ютер.

Як працювати з мобільною версією сайту Однокласники

Після реєстрації (або стандартного входу на мою сторінку), вам стане доступна його мобільна реалізація m.ok.ru. Як уже згадувалося вище, вона працює швидше і зручніше, ніж стаціонарна альтернатива, за рахунок певного скорочення функціоналу, обсягу даних і низького споживання каналу.

Всі основні розділи сайту доступні в переліку зліва екрану. У самій верхній трійці знаходяться актуальні «Сповіщення», «Гості» і «Події», нижче розміщені стандартні для функціоналу сайту «Друзі», «Групи», «Музика», «Відео», «Фото», а також «Обговорення», які в стандартній версії сайту знаходяться зверху.

Мобільний дизайн функціоналу сайту

Мобільний дизайн функціоналу сайту

Ще нижче представлені розваги — «Фотоконкурс», «Ігри та програми», «Подарунки», «Товари», «Послуги та купони», «Свята», а також розділ «Зараз на сайті», що показує знаходяться на дану хвилину на сайті користувачів .

У самому низу знаходяться налаштування профілю та інші опції, що дозволяють скористатися допомогою, переключитися на повну версію сайту, а потім і покинути ресурс.

При виборі будь-якого з назв розділів зліва на основній сторінці, відобразиться вміст даного розділу. Так вибір розділу «Ігри й додатки» дозволять вивести справа перелік ігор і додатків, доступних для запуску. Чи залишиться вибрати вподобані варіанти, і насолодитися процесом гейминга.

вибір розділу

Вибір розділу «Ігри й додатки» надасть доступ до безлічі різноманітних ігор

Якщо ж функціонал мобільної версії m.ok.ru вас не влаштовує, то ви завжди можете переключитися на стандартну версію ресурсу, натиснувши на опцію «Повна версія сайту» зліва знизу.

висновок

Використання мобільної версії сайту за адресою m.ok.ru дає можливість використовувати переваги мобільної версії сайту «Однокласники». А саме: економію трафіку, простий і функціональний дизайн, швидкість переміщення по представленим на сайті розділах. Мобільна версія особливо підійде для повільних комп’ютерів з низькою швидкістю інтернету — це дозволить збільшити швидкість роботи з сайтом OK, та й заощадити на трафік мережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector