Як нараховуються бонуси карти Магніт

З весни 2019 року торгова мережа «Магніт» запустила в обіг картку лояльності, що дозволяє накопичувати бали за здійснювані в екосистемі покупки. Протягом 2019 початку 2020 року було випущено кілька мільйонів таких карт. А загальне число покупок з їх використанням перевищило 60%. Але власник часто зазнає труднощів з розумінням системи нарахування на його особистий рахунок. У цьому матеріалі ми постараємося пролити світло на це питання. Розповімо, яким чином нараховуються бонуси на карту лояльності торгової мережі Магніт. А також які особливості даних нарахувань.

Умови нарахування балів на карту Магніт

Бонусна карта видається в рамках програми лояльності, яка реалізується ПАТ «Магніт» щодо своїх клієнтів. Метою програми є залучення та утримання клієнтської бази. А також стимулювання покупців на придбання товарів в родині торгової мережі «Магніт».

Сім'я магазинів Магніт
Мережа магазинів Магніт включає торгові точки 8 форматів, в тому числі «Сімейний», «Косметик», «Аптека».

Основним інструментом реалізації програми лояльності є використання бонусної картки «Магніт». За кожну покупку з її використанням клієнт буде отримувати бали. За накопичені бали він зможе купувати товари в торговельній мережі.

Лицьова і задня сторона бонусної картки Магніт
Бонусна карта Магніт виглядає так

Умови нарахування бонусів на карту Магніт наступні [повна інструкція]:

  • 0,5% від суми сплаченої вами покупки в магазинах «Магніт» надходять у вигляді балів на вашу бонусну картку;
  • Додатково нараховуються 0,5% від суми сплаченої вами покупки в перші 30 днів після реєстрації вашої карти;
  • Додатково нараховуються 2% від суми сплаченої вами покупки протягом терміну від 3 днів до і 3 днів після дня вашого народження;
  • Також додатково нараховуються 2% від суми сплаченої вами покупки, яка відноситься до певної категорії. Дані бонуси нараховуються протягом наступних 30 днів з дня вибору потрібної категорії в мобільному додатку «Магніт»;
  • Також ви можете отримати бонуси за участь в різних акціях і в межах персональних пропозицій.
    Бонуси програми Магніт
    Відсотки бонусної програми Магніт

Термін дії бонусів — рік з дня їх нарахування. Після цього вони згорають. Ця умова дозволяє не збирати роками наявні бонуси, а активніше їх витрачати, стимулюючи споживчий попит на товари торгової мережі Магніт.

Читайте також: Як зареєструвати бонусну карту Магніт.

Бонуси за додатковими умовами нарахувань

Також торговельна мережа «Магніт» пропонує вам скористатися додатковими бонусними нарахуваннями. Якщо протягом поточного місяця ви придбаєте товарів на суму 5 тис. Рублів і вище, або придбаєте 50 і більше різних товарів, тоді ваші бали складуть 1% від суми покупки.

Якщо ж протягом місяця ви придбаєте товарів на суму 10 тисяч рублів і вище, або придбаєте 100 і більше різних товарів, тоді в наступному місяці ви будете отримувати 2% від суми покупки.

Більше покупок - більше бонусів
Більше покупок — більше бонусів на рахунок

При цьому в номенклатуру товарів для підвищення рівня не входять тютюнові вироби, придбання карт лояльності, фігурки Промо, акції подарунки.

Акційні подарунки Магніт
На акції подарунки бонусна програма не поширюється

Критичні зауваження про карту Магніт

Після того, як ми розібралися, яким чином нараховуються бонуси на картку лояльності торгової мережі, розберемося також з критичними зауваженнями на адресу даної програми. З моменту її старту весною 2019 року «Магніт» видав кілька мільйонів таких карт. І досить швидко безліч користувачів зіткнулися з прикрими похибками в їх роботі.

Претензії зазвичай зводяться до наступного:

Суть претензії: Пояснення:
Карту важко активувати.Іноді термін активації може зайняти і тиждень.
Магніт помиляється в нарахуванні бонусних балів.У деяких випадках покупці отримували лише близько половини належних їм бонусів.
Система невірно вважає кількість категорій товару, що дозволяють отримувати бали за додатковими умовами нарахувань.Відповідно, кількість отриманих власником карти балів буде заниженим.
Підтримка Магніту дуже мляво реагує на скарги, і не поспішає перераховувати бали.Розгляди можуть затягнутися на кілька місяців, і не дати відчутного результату.

Відповідь підтримки Магніт
Підтримка досить мляво реагує на звернення клієнтів по правильному перерахунку балів

Все це в цілому діє негативно на власників бонусних карток, і нині запал багатьох любителів накопичувати бали істотно згас. Тому рекомендуємо не надто акцентуватися на цьому. А сприймати як приємне доповнення, що дозволяє придбати будь-яку дрібницю без додаткових витрат.

Це також стане в нагоді: Як дізнатися, чи активована карта Магніт.

висновок

Вище ми розглянули умови нарахування бонусів на вашу карту лояльності магазину Магніт. А також розглянули практичний досвід користування такими балами. В цілому у торговельній мережі не найгірші умови програми лояльності. Якщо поруч з вами знаходиться такий магазин, можна зручно користуватися можливостями даної програми, накопичуючи бали для майбутніх покупок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector