Mi Cloud Xiaomi російською — як зайти з комп’ютера

Китайська компанія Xiaomi одна з небагатьох досягла має рівня популярності, щоб конкурувати на ринку з Apple і Samsung. Несподіванкою стала їхня нова розробка сервісу Mi Cloud. Це аналог вже популярних сервісів в мережі iCloud, Dropbox, Google Drive і інших. Тому часто виникають питання, як використовувати Mi Cloud Xiaomi російською мовою і як увійти в сховище з комп’ютера. На ці та інші питання ви отримаєте відповіді далі в цій статті.

Докладніше про сервіс Mi Cloud

У кожної людини є свій мобільний телефон і комп’ютер. Велика кількість файлів накопичується в пам’яті пристроїв, іноді цієї пам’яті стає недостатньо. Є дані, які ми просто боїмося втратити. Для цього існують хмарні сервіси, які надають всім користувачам місце для розміщення файлів на віддаленому сервері. Вони будуть знаходиться під захистом, а вхід буде закритий паролем, який ви вкажете самостійно.

Таким сервісом є Mi Cloud. Тут можна зберігати будь-які дані без винятку. Він не виділяється особливими функціями серед інших подібних сервісів. Але для російськомовних користувачів застосовувати його буде важко. Сервіс не має російської мови ні в настільному додатку, ні на веб-сайті.

Читайте також: Family Link — батьківський код доступу.

Як зайти в хмарне сховище Xiaomi з комп’ютера

Перейти на сайт сервісу можна за посиланням https://i.mi.com/. Ті, хто знає або орієнтується в англійській мові, можуть вибрати його внизу головної сторінки. Для створення нового облікового запису натисніть велику кнопку «Sign in with Mi Account».

Порядок дій:

 1. Перед вами з’явиться вікно для входу вже зареєструвалися користувачів. Щоб створити новий обліковий запис, натисніть «Create Account» нижче під формою.

  Створення облікового запису на Mi Cloud

  Створення облікового запису на Mi Cloud

 2. У наступній формі введіть свою країну та адресу електронної пошти. Пошту необхідно вказувати дійсну, так як нам її ще потрібно буде в подальшому підтвердити.

  Введення даних в формі реєстрації на Mi Cloud

  Введення даних в формі реєстрації на Mi Cloud

 3. Далі вкажіть пароль аккаунта Mi і підтвердіть його нижче в рядку. Введіть капчу і натисніть «Submit».

  Введення і підтвердження пароля

  Введення і підтвердження пароля

 4. Далі вам потрібно буде зайти в вказану поштову скриньку і знайти повідомлення з сервісу. Відкрийте його і натисніть кнопку «Activate account».
 5. У вікні, ви побачите свій ID і email. Натисніть кнопку «Sign in».

Аккаунт на сервісі Mi Cloud створений. Як видно, це досить просто навіть без російської мови Тепер ви зможете використовувати всі можливості хмари на смартфоні або комп’ютері.

Огляд можливостей сервісу Mi Cloud російською мовою

Коли ви зареєструєтесь на сайті Mi Cloud, відкриється головне вікно з іконками папок. Вони дозволяють сортувати всі файли, які ви завантажуєте в хмару. У верхньому правому куті знаходиться іконка вашого профілю. Тут можна вказати свій пристрій, змінити особисті дані користувача (пароль, пошту), перейти на форум сервісу або вийти зі свого облікового запису. Спочатку всі користувачі Xiaomi мають 5 Гб вільного простору. Якщо необхідно, можна придбати більше за оплату.

Головна сторінка сервісу Mi Cloud

Головна сторінка сервісу Mi Cloud

Внизу екрана є рядок, в якій можна відправляти повідомлення на свій пристрій Xiaomi, якщо воно прив’язане до аккаунту.

Розглянемо призначення папок на головній сторінці сайту:

 • Папка Contacts дозволяє утримувати файли контактів телефону. Під час налаштування облікового запису їх можна відновити на телефон Xiaomi.
 • Messages є архівом ваших повідомлень, в тому числі російською мовою. Тут їх можна переглядати, якщо потрібно, то відправляти повторно.
 • Папка Notes існує для створення і зберігання ваших нотаток.
 • Gallery — це галерея вашого пристрою. Тут користувачі зберігають всі фотографії і відеоматеріали.
 • Папка Recordings призначена для зберігання файлів диктофона і голосових повідомлень.
 • Find device — особлива функція, за допомогою якої можна визначити місцезнаходження вашого пристрою засобами технології GPS.

Щоб скористатися послугами сервісу, необхідно прив’язати свій мобільний телефон до аккаунту Mi. Всі функції сервісу представлені англійською мовою. Але, навіть не знаючи його, легко можна зорієнтуватися. Тому російська мова для роботи з хмарою не потрібен.

Хмара Xiaomi для персонального комп’ютера

Для більш зручного використання сервісу Mi Cloud можна скачати спеціальний додаток. Отримати його можна за посиланням https://i.mi.com/.

Працювати з ним дуже просто. Тут всього 2 кнопки в головному меню — завантажити «Download» і вивантажити «Upload». При завантаженні файлів в нижній частині з’являється вікно шляху, де потрібно вибрати папку для збереження файлу. Коду ви завантажуєте на диск документи або картинки, то у вікні провідника необхідно вибрати файл, який буде завантажений, і натиснути кнопку «Upload». Програма має невеликий розмір, а завантажувальний файл важить трохи більше 15 Мб.

Настільний додаток Mi Cloud для Windows

Настільний додаток Mi Cloud для Windows

Запускається настільний додаток як звичайна програма — за допомогою ярлика на робочому столі комп’ютера. Після реєстрації на сайті сервісу, необхідно авторизуватися і через додаток. Ви можете самостійно вибирати папку на сервісі для даних при завантаженні. По завершенню вільного простору, при завантаженні файлів сервіс попередить вас про це у відповідному повідомленні. У десктопних програм Mi Cloud Xiaomi зручно заходити і працювати з комп’ютера, відсутність російської мови не перешкода. Тут він практично не потрібен.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector