Bixby Samsung що це і як працює

Наявність персонального асистента залишається для більшості людей нездійсненною мрією. Проте компанія Samsung пропонує власникам телефонів Galaxy S8 (і ряду суміжних моделей) дієву альтернативу в особі віртуального асистента, що працює на їх телефонах. Що ж це таке Bixby Samsung і як він працює? Розповімо в даному матеріалі. Віртуальний помічник «Bixby» від Samsung володіє просунутим штучним інтелектом, добре розпізнає людську мову, вміє виконувати ряд послідовних команд, і може виявитися ефективним інструментом для спрощення повсякденних операцій.

Розбираємо, що таке Биксби від Самсунг

Розбираємо, що таке Биксби від Самсунг

Що це таке Bixby Samsung?

«Bixby» (Биксби) — це цифровий асистент від компанії Самсунг, що існує у формі додатка для телефонів лінійки Galaxy S9 (і ряду суміжних аналогів). Його покликання — зробити ваше життя простіше і зручніше, за рахунок голосового управління і автоматизації багатьох операцій. Биксби дозволяє швидко відкривати потрібні програми і виконувати в них різні дії, працювати з соціальними мережами, календарем, здійснювати ефективний пошук в мережі і багато іншого.

Що значить Bixby для інших виробників смартфонів? «Bixby» є відповіддю Самсунг на появу і впровадження таких аналогів як «Siri», «Google Assistant», «Cortana» і «Alexa», він володіє новим просунутим AI, що дозволяє ефективно просувати на досить насиченому ринку пристрої від Самсунг. На даний момент асистент підтримує роботу з трьома мовами (англійська, корейська і китайський мандарин), і може говорити трьома голосами (два жіночих і один чоловічий). Помічник доступний на моделях телефонів лінійки Galaxy S9 і ряду суміжних моделей, а також на телевізорах, холодильниках, пральних машинах і інших побутових пристроях від Samsung. Розробники обіцяють майбутню роботу «Bixby» на мобільних пристроях інших виробників.

Bixby дозволяють активно задіяти візуальні і голосові можливості вашого пристрою

Bixby дозволяють задіяти візуальні і голосові можливості вашого пристрою

Рекомендую до ознайомлення: KNOX Samsung що це таке.

функціонал Биксби

Після того, як ми розібралися з тим, що це за додаток Bixby Samsung давайте дізнаємося його можливості і навчимося використовувати помічник. Роботу Биксби можна приблизно поділити на три основні блоки:

 • Bixby Voice — організовує роботу з різними пристроями за допомогою голосового управління. Ви можете запускати «Samsung TV», міняти картинку заставки на екрані, робити Селфі і відразу ж поміщати його на ваш Фейсбук і так далі, контролюючи пристрій за допомогою голосових команд і перемикаючись між різними режимами;
 • Bixby Vision — дозволяє отримати безліч переваг від використання камери вашого телефону. Працюючи схожим чином з «Google Goggles» і «Amazon shopping app» ви можете ідентифікувати об’єкт просто надіславши на нього камеру і натиснувши на кнопку «Bixby Vision». Помічник дозволить пізнати і ідентифікувати об’єкт (картинку, місце, текст, продукт) і видасть по ньому відповідну інформацію;

  функція

  Функція «Bixby Vision» дозволить не тільки отримати інформацію про продукт, а й придбати його

 • Bixby Home — для тих, хто безпосередньо не працює з голосовими сервісами, існує інструмент «Bixby Home», що нагадує сторінку «Google Now» з вашої персоніфікованої стрічкою. Туди інтегровані безліч сервісів рівня Твіттер, Фейсбук, Спотіфай, Галерея та інші популярні додатки.

Як налаштувати асистент Bixby

Перш ніж почати повноцінно працювати з Биксби, асистент буде необхідно налаштувати. Вам буде необхідно запустити Биксби натисканням на спеціальну кнопку на лівій боковій стінці телефону, і слідувати з’являтимуться на екрані командам.

Кнопка виклику асистента

Кнопка виклику асистента

В процесі настройки вам запропонують вимовити кілька фраз, здійснивши підстроювання програми під особливості вашого голосу.

У налаштуваннях програми ви також можете вибрати мову та голос вашого помічника, натиснувши на Bixby Home, тапнув на кнопку з трьома вертикальними кнопками зверху, потім вибравши Settings — Language and Speaking Style. Тут ви можете вибрати як мову, так і голос для вимови фраз асистентом.

Проведіть настройку вашого Биксби

Проведіть настройку вашого Биксби

Як користуватися Биксби

Користуватися Биксби дуже просто. Ви говорите «Hey Bixby» або тиснете відповідну кнопку виклику асистента, потім говорите потрібну команду, безліч яких підтримує асистент (ви можете переглянути їх перелік в функціоналі асистента). Наприклад, після ваших слів «Open Google Maps and Navigate to Red Square» асистент відкриє програму «Карти Гугл» і покаже, як дістатися до Червоної Площі.

Для активації помічника скажіть

Для активації помічника скажіть «Hey, Bixby»

Якщо Биксби не розчув ваших слів, або ви задали некоректне питання, асистент вкаже на це, і запропонує переформулювати запит.

Як відключити кнопку Bixby

 1. Якщо з яких-небудь причин ви хочете відключити запуск Биксби після натиснення на відповідну кнопку, тоді запустіть «Bixby Home».
 2. Далі натисніть кнопку з трьома вертикальними кнопками праворуч зверху.
 3. Виберіть «Settings», прокручуючи екран вниз і тапніте на «Bixby key».
 4. Після чого натисніть на опцію «Do not open anything».

висновок

Bixby Samsung — це зручний цифровий помічник від компанії Самсунг, що дозволяє прискорити і спростити роботу з різними електронно-цифровим обладнанням, від смартфонів до пральних машин. Постійний розвиток програми та удосконалення його AI обіцяє, що ми досить скоро побачимо «Биксби» на безлічі побутової електроніки від Самсунг. Наскільки Биксби зможе витримати конкуренцію з аналогічними помічниками від інших виробників — покаже час.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector