Imax B6 інструкція російською мовою

«Imax B6» — одне з найбільш ефективних зарядних пристроїв. Воно здатне підтримувати всі основні літій-полімерні батареї (LiPo) від 2S до 6S, вміє розряджати акумулятор в режимі зберігання. А також заряджати акумулятори інших типів. Ви можете підключити до вашого акумулятора датчик температури. І пристрій припинить зарядку, коли ваша батарея стане дуже гарячою. Переваг у акумулятора вистачає. Але, купивши такий пристрій, щасливий власник часто не знає, як з ним працювати. Нижче ми розберемо специфікацію Imax B6, а також наведемо інструкцію по роботі з ним російською мовою.

Технічні характеристики Imax B6

«IMAX B6» — це сучасне багатофункціональне зарядний пристрій, здатний заряджати, проводити балансування і розряджати акумулятори типів «Lion», «LiFe» (A123), «LiPo», «NiMH» і «NiCd». Його функціонал також можна використовувати для зарядки свинцево-кислотних (Pb) акумуляторів. Згідно з інструкцією, пристрій має широкий набір налаштувань напруги для зарядки різних акумуляторів, а також регульований рівень заряду 0,1 А до 5 А. Для девайса потрібно джерело вхідного сигналу 11-18 В, розрахований на 5 А. Використовується гніздо 2,5 мм / 5,5 мм.

Комплектація Imax B6
Повна комплектація Imax B6

Особливості Imax B6 наступні:

 • Мікропроцесорне управління;
 • Індивідуальна балансування осередків;
 • Чутливість дельта піку;
 • Підтримка Ni-Cd і NiMH;
 • Підтримка Li-ion, LiPo і LiFe;
 • Функція зберігання;
 • Великий діапазон зарядних струмів;
 • Функція обмеження часу;
 • Контроль вхідної напруги (використовується для захисту автомобільних акумуляторів);
 • Зберігання даних (зберігає до п’яти пакетів в пам’яті);
 • JST-XH зарядний штекер;
 • Вхідна напруга: 11 ~ 18 В;
 • Максимальний заряд: 50 Вт;
 • Максимальний розряд: 5 Вт;
 • Діапазон струму зарядки: 1 ~ 5.0A;
 • Діапазон струму розряду: 0,1 ~ 1.0A;
 • Вага: 277 грам;
 • Розміри: 133x87x33 мм.
  Балансування батаері Imax B6
  Функціонал пристрою дозволяє проводити балансування різних видів батарей

Це корисно знати: через що телефон швидко заряджається і швидко розряджається.

Клавіші управління пристроєм згідно з інструкцією

На Imax B6 є всього 4 функціональні клавіші.

Назви клавіш з позначенням російською мовою: Призначення:
«Battery type-Stop» (крайня зліва)Служить для вибору меню програм і зупинки зарядки.
«Dec — Inc, Status» (дві клавіші в центрі)Дозволяють вибрати параметри зарядки, збільшують або зменшують потрібний параметр.
«Start-Enter» (крайня праворуч)Служить для запуску зарядки або підтвердження обраного користувачем параметра.

елементи управління
Елементи управління Imax B6

Яким чином заряджати акумулятор з Imax B6

Перше, що нам потрібно зробити по інструкції — це підключити шнур живлення до розетки з лівого боку Imax B6. Вставте шнур в пристрій до упору, і ви почуєте звуковий сигнал, що означає, що шнур живлення підключений.

Підключення блоку живлення
Підключіть блок живлення до пристрою

На екрані дисплея з’явиться вітальне повідомлення, що сигналізує, що пристрій підключено і працює. На жаль, меню немає російською мовою, але інтуїтивно все зрозуміло.

IMAX B6 вітання
На екрані з’явиться системне повідомлення

Далі за допомогою крайньої лівої срібною кнопки вам буде необхідно вибрати тип батареї, яку ви бажаєте зарядити, розрядити і далі за списком.

Вибір типу батареї Imax B6
Виберіть тип зарядної батареї

Використовуйте другу кнопку праворуч (INC) для вибору потрібної завдання на Imax B6 — зарядка, розрядка, швидка зарядка, баланс, зберігання і інші поки ви не знайдете бажану. Натискання на крайню праву кнопку підтвердить ваш вибір.

Далі буде необхідно задіяти кілька кабелів для підключення акумулятора. Перший набір — це йдуть в комплекті з крокодилячі зажимами. Роз’єми для їх підключення знаходяться на правій стороні пристрою поряд з нижньою частиною, знайти їх легко. Потім йде триколірний батарейний кабель, який вставляється з правого боку. Підключіть кабелю відповідно до ваших завданнями.

Підключення батареї до Imax B6
Підключіть до пристрою батарею для заряду

Після цього по інструкції вам буде потрібно натиснути і утримувати кнопку введення (Enter) протягом трьох секунд. Потім екран повинен повідомити вам (не російською мовою, а англійською), що він перевіряє батарею. Коли процедура перевірки буде завершена, пристрій попросить вас підтвердити настройки і завдання. Знову використовуйте кнопку введення.

Зарядка Imax B6
Розпочніть процес зарядки батареї

Під час зарядки акумулятора Imax B6 ви можете переглядати різні екрани дисплея за допомогою двох центральних кнопок, які повідомлять вам інформацію про процес зарядки і його ході в різних форматах. У вас також є можливість скасувати процес, якщо ви вважаєте, що щось пішло не так.

Якщо ви захочете все скасувати, ви можете відключити все вручну і вимкнути джерело живлення, але пам’ятайте, що для припинення передачі всієї енергії потрібен якийсь час.

Інструкція російською мовою для заряду LiPo батареї

Припустимо, нам необхідно зарядити за допомогою Imax B6 літій-полімерний акумулятор 5000 мА напругою 11 вольт.

Для цього ми підготували для вас докладну інструкцію з описом кожного кроку російською мовою:

 1. Підключіть кабелю зарядного пристрою до вашої батареї;
 2. За допомогою крайньої лівої кнопки виберіть програму «liPo BATT», і натиснувши на кнопку Start (крайня праворуч) увійдіть в меню зарядки (Charge);
  LiPo зарядка IMAX B6
  Встановіть вказаний режим зарядки
 3. Перевірте, чи збігаються параметри з наявною у нас батареєю. Якщо немає, тоді натисніть на кнопку «Start», і за допомогою середніх кнопок (Inc і Dec) встановіть струм заряду і вольтаж для нашої батареї;
 4. Коли встановлені параметри збігаються з нашою батареєю Imax B6, затискаємо на 3 секунди на кнопку «Start» для запуску пристрою в режимі перевірки;
 5. Потім виконуємо тривале натискання протягом 3 секунд на кнопці «Start» для переходу зарядного пристрою в процес зарядки. Після закінчення зарядки пристрій подасть звуковий сигнал і припинить процес (на повну зарядку знадобиться близько 2-х годин).

Це цікаво: чому не заряджається смартфон.

висновок

Вище ми розглянули характеристики пристрою Imax B6, а також привели інструкцію по роботі з ним російською мовою. Формат даної статті не дозволяє описати всі можливості даного пристрою, тому рекомендуємо звернутися до повного керівництву користувача і вивчити всі доступні функції цього корисного девайса.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector