Як включити вуличний і бас режим на JBL

Блютуз колонки відмінно зарекомендували себе як компактне переносний пристрій з відмінною якістю звуку і відносно невисокою ціною. До сих пір попит на ринку на цей товар не впав. У цій статті знайдете способи, які допоможуть включити «Вуличний» і «Басс» режими на вашій колонці бренду JBL.

Кнопки управління на корпусі JBL Charge

Більшість цифрових пристроїв містять приховані функції, про які відомо тільки їх творцям. Іноді вони відкривають додаткові налаштування пристрою. Або дають можливість розкрити потенційні можливості, як це відбувається в нашому випадку. Про прихованому режимі нічого не написано в документації, яка повинна бути в комплекті при покупці колонок JBL. І збільшення басів може вплинути на стан динаміків. Простіше кажучи, включаючи режим, ви ризикуєте зламати колонку.

Кнопки на корпусі
Кнопки на корпусі колонки JBL

На колонці JBL Charge є можливість збільшити баси мул включити так званий «вуличний» режим. Для цього потрібно використовувати кнопки на корпусі пристрою. Вони великі і зручні, створені для управління основними функціями.

Тут їх кілька:

 • Кнопка живлення або включення / вимикання;
 • Зупинка і запуск програвання;
 • Кнопка для підключення інших колонок або сполучення з мобільними пристроями;
 • Регулювання гучності.

Всі вони здатні виконувати більше однієї функції. Наприклад, кнопка блютуза може як включати технологію, так і робити скидання її налаштувань. Кнопку Play на JBL можна використовувати як для запуску / зупинки програвання, так і для відповіді на дзвінки (при підключенні до телефону). Колонка оснащена також декількома портами: microUSB, USB, AUX. А динаміки закриває пластикова кришка з палітурками.

кришка динаміків
Кришка динаміків колонки JBL

Це може бути корисним: Як включити бездротові навушники JBL.

Спосіб включити режим «Басс»

Основні фізичні кнопки, які має колонка JBL на корпусі ми вже розібрали. Тепер запустити особливий режим зі збільшеним басом буде просто. У звичайному режимі на корпусі горить один з двох індикаторів — харчування. Натисніть на корпусі 2 кнопки відразу: Bluetooth і кнопку «Мінус» вгору або вниз.

Кнопки для включення режиму
Кнопки для включення режиму «Басс» на колонці JBL

Тримайте їх затиснутими кілька секунд, поки два індикатора не стануть білими.

білі індикатори
Індикатори відображаються білим кольором

Зазвичай утримувати затиснутими кнопки на JBL необхідно близько 15-20 секунд.

Після того, як ви відпустите дві кнопки, індикатор живлення знову загориться синім кольором.

Індикатор синього кольору
Індикатор синього кольору на колонці JBL

Тепер спробуйте включити музику з посиленими битами, щоб перевірити як низькі частоти звуку колонки JBL стали потужнішими.

Після включених басів режиму (або режиму «Вуличний») не варто слухати музику на повну гучність. Це може призвести до виведення з ладу динаміки або інші важливі компоненти колонки.

У різних моделях колонки JBL індикатори на ці режими можуть реагувати по-різному. При натисканні на кнопки його включення обидва індикатора набувають білий колір на час. Це також означає те, що ми включили опцію.

Читайте також: як відрізнити колонку JBL оригінал від підробки.

Вимкнення «Вуличний» на JBL

Щоб вимкнути режим, який ви вже випробували на своїх шпальтах JBL для посилення баса, необхідно натиснути ті ж кнопки. Тобто потрібно зробити наступне: затисніть і утримуйте кнопку зі значком блютуз і зменшення гучності. Знову тримайте стільки ж часу, скільки це знадобилося для його включення. Про зміну режиму з басом буде говорити індикатор живлення, який змінить колір.

вимкнення
Індикатори при виключенні «Басс» колонки JBL

Секретні функції портативної колонки

Розглянемо інші не очевидні функції на вашій бездротової колонці JBL. Одна з корисних властивостей для тих, хто стежить за оновленнями — це визначення версії прошивки. Для того, щоб отримати інформацію, ви повинні знати на початковому рівні англійська. Тому як вимовлені дані будуть звучати саме на цій мові. Натисніть одночасно кнопки «Connect» і зменшення гучності.

Натисніть кнопку
Натисніть кнопку «Connect» і зменшення гучності

Але дуже важливо це робити синхронно, щоб не вийшло, що ви натиснули якусь кнопку першої. Так само як і при запуску вуличного формату з басами.

Наступна комбінація кнопок дозволить включити особливий режим, який є замком для вашої колонки. При активації його, пристрій більше не зможете ввімкнути стандартним способом. Натисніть одночасно на корпусі JBL кнопки «Connect» і кнопку збільшення гучності.

Включення режиму замку
Натисніть кнопку «Connect» і збільшення гучності

Зачекайте до моменту, коли пролунає звукове повідомлення. І індикатор живлення згасне.

Колонка вимкнена. І тепер, щоб включити її, необхідно виконати особливі дії:

 1. Переверніть колонку JBL на тилову сторону, де розташована гумова (або пластикова) кришка;
  переверніть колонку
  Переверніть колонку на тилову сторону
 2. Відкрийте кришку-заглушку і вставте в порт провід для зарядки, а зарядний пристрій підключіть до розетки;
  Вставте провід зарядного пристрою
  Вставте провід зарядного пристрою в порт колонки
 3. Тепер знову затисніть ті ж клавіші, які включили режим замку: «Connect» і кнопка збільшення гучності;
 4. Якщо пристрій показує зарядний пристрій можна вимикати. Колонку вже можна включити за допомогою кнопки живлення на корпусі.

Ця опція відмінно підійде в тому випадку, якщо друзі часто беруть ваші речі без дозволу. Або студентам, які живуть в гуртожитку і кожен день в силу випадку в їхній кімнаті бувають різні люди. Вуличний режим або бас також можна включати на вашій портативної колонці JBL, якщо ви вирішили влаштувати вечірку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector